2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Selamlar herkese, sizlerin haftaya göre kese boyutlarınız nasıl? Benim doktorum küçük dedi biraz endişeliyim o yüzden. 5+5 10 mm , küçük olsa da yolk kesesi göründü.

Tekrar kan verdim bu sondu artık paranoyak oldum çocuğa zarar verecek bundan sonra rahat olmaya çalışacağım elimden geldigince yoksa stresin sonu iyi olmayacak

Kızlar çok üzgünüm
3 Ekim 79
5 Ekim 200
7 Ekim 462
10 Ekim 1202
1350 lerde falan olması gerekiyordu ben cumartesiyi beklemesem mi

Elimde değilki canım inan sevincimi yaşayamadan üzüntüm başladı zaten öyle hamile olduğuma dair belirtim bile yok oda tuzu biberi
Hiç kötü düşünme canm benimde ilk günden beri kanamalı lekeli geçti hep ve hala ara ara peçeteye geliyor. İnşallah sağlıkla devam eder ve kucağına alırsın güzel düşünelim güzel olsun sonu

Ya benim midem bulanırsa iştahım kapanır direkt ama işte bulanmıyor diye bir sorun mu var diye vesvese ediyorum
Benimde bugün acıkınca bulanıyor dikkat ettim de
Kızlar çok üzgünüm
3 Ekim 79
5 Ekim 200
7 Ekim 462
10 Ekim 1202
1350 lerde falan olması gerekiyordu ben cumartesiyi beklemesem mi
Bence kötü bir değer değil içinin rahat etmesini istiyorsan erken git doktora

Ah canım toparladım biraz kendimi başka şeylerle meşgul oldum sen keseyi gördünmü nasılsın

Merhaba kizlar transferimin 11. Günündeyim biraz aceleci oldugum için 5. Günde öğrendim gebeliğimi çok şükür yarinda kan verceğim sorum şu keseyi beta hcg kaç olunca görebiliyoruz şimdiden teşekkür ediyorum hepinizin bebeği hayırlı olsun sağlikla gelsinler inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…