2022 de tüp bebek süreçlerimizi paylaşmaya ne dersiniz?

Selam kızlar bugün transfer yapılacak 2. Tüp bebek denemem olacak 2 tane koymuyorlarmış yasal olmadığı için. dualarınızı istiyorum Hepimiz için sağlıklı bebişler be kolay süreçler diliyorum

Transferden sonraki 2.günüm :) bekliyorum
Dikkat et kendine hayırlı haberler inşallah yat ağır iş yapma bol bol su iç bende aynı bekleme sürecindeyim bakalım az kaldı bi aksilik çıkmazsa kendi tahminime göre bayram sonrası transfer hazırlıkları inşallah

Şu an pembe akıntılar da geliyor inşallah öyledir korkuyorum
Hiç korkma canım düşünme biliyorum uykuların kaçıyo korkuyorsun ama içini ferah tut elimizden gelen tek şey dua dualarım seninle. Eğerki kanamaya dönerse hemen bi hastaneye tahlil ver progesteron takviyesi kullanıyorsan sakın bırakma kendi doktoruna gidene kadar ve olabildiğince dinlen bol su ve kan akışı olsun diye evin içinde dolan

Çok az kanamaya döndü bir peçetelik doldurmayacak kadar sonra tekrar kahve oldu. Doktorumu aradım kan testi ver dedi ve 8. Günümde bu gün 0,100 çıktı. Doktorum negatif aslında ama 2 gün daha ilaçları kullan tekrar test ver çıkmazsa bırak dedi

Yaaa kuzum çok üzüldüm hayırlısı Rabbimden ne gelirse üzülme kafana çok takma elimizden geleni yapıyoruz gerisi de takdiri ilahi şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine bizimde gönlümüzün muradını versin inşallah

Allah razı olsun canım hayırlısı diyip tevekkül den başka bir şey gelmiyor elimden. İçimden bir his erken daha derken diyor umut etmek istiyorum ama hayal kırıklığı çok kötü.

Merhaba kızlar bugun transferimin 8.günü hiç akıntı yerleşme kahverengi kanama şeklinde bir şeyim olmadı. Sadece sürekli adet olacakmışım gibi kaşık ağrısı çektim. Dün erken gebelik testi yaptırdım 2. Çizgi silik çıktı. Bugun kan testi verdim 62 çıktı cok erken sanırım. Hiç sevinemedim. Salı günü yeniden kan vermemi söyledi doktorum artışına bakalım şimdilik sorun yok dedi.

Yeni gördüm çok sevindimm rabbim o haberi almayı nasip etsin inşallah umarım herşey yolunda gider çok dikkat et kendine mutlu haberi hamileyiimm yazısını görmek istiyorum

Kuzum nasılsın giremedim bi süre. Evet gününe göre normal bi değer çok erken yapmışsın umarım herşey yolundadır

Çok teşekkür ederim canım sorunca duygulandım nedense. Bugun transferimin 17. Günü 15.günde de 1995 çıktı beta cok şükür. Ara ara gidip kan veriyorum ikna olmak için. Ne agrım ne sızım var neden böyle derken bugun cok fazla kaşık ağrım oldu o kadar korktum ki bir şey olduğunu düşünüp hep uzandım. Sağ Salim bi kalp atışını duysam ah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…