2022 de tüp bebek süreçlerimizi paylaşmaya ne dersiniz?

Çok teşekkür ederim canım sorunca duygulandım nedense. Bugun transferimin 17. Günü 15.günde de 1995 çıktı beta cok şükür. Ara ara gidip kan veriyorum ikna olmak için. Ne agrım ne sızım var neden böyle derken bugun cok fazla kaşık ağrım oldu o kadar korktum ki bir şey olduğunu düşünüp hep uzandım. Sağ Salim bi kalp atışını duysam ah
Ayyy inşallah kuzummm rabbim o günleri de göstersinnn🤲🤲🤲🤲🤲 sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Merhaba! Ağrım oldu ama korktuğum kadar değilmil birtane de polip alindi5 yumurta toplandi yalniz biri olgunlaşmişti bir kaç gün sonra arayıp istedikleri kalitede olmadiğini söylediler tekrardan başlayacağiz

Merhaba arkadaşlar bende tedaviye başladım 18 nisanda yumurtlarım toplandı 20 nisanda histeroskobi yapıldı şuan 3. Gün 3 embriyo donduruldu transfer için bekleyeceğim sanırım iki adet beklenecek dualarınızı eksik etmeyin

Merhaba arkadaşlar bende tedaviye başladım 18 nisanda yumurtlarım toplandı 20 nisanda histeroskobi yapıldı şuan 3. Gün 3 embriyo donduruldu transfer için bekleyeceğim sanırım iki adet beklenecek dualarınızı eksik etmeyin
Beklemek psikolojik olarak zor olsa da rahim için çok iyi herşey güzel olur inşallah. Yumurta toplamadan sonra bolca şişkinlik bolca gaz oluyo yani benim öyle olmuştu 🤦 iyi düşünelim iy olsun embriyolarımız sağlıklı olsun bize sımsıkı tutunsunlar🤲🤲🤲🤲

slm kızlar bende dun yanı 22 nısan da transfer oldum. yıne basladı zorlu surec. 2 deneme yaptım daha once tekrar basladım bu 3. denemem. ınsallah tutar yoruldum artık

Aynen degistircem dr cnm yok cnm sağlıklı ve geçerli bir sebep alamadım maalesef dr la iletişime geçemedik tlf da bilgi vermeyi sevmiyormus yüz yüze görüşmek içinde şua randevulari doluymuş ben de Bingöl gidicem sabah hayırlısı Allah tan kuzum
hangı sehırdesın canım

Beklemek psikolojik olarak zor olsa da rahim için çok iyi herşey güzel olur inşallah. Yumurta toplamadan sonra bolca şişkinlik bolca gaz oluyo yani benim öyle olmuştu 🤦 iyi düşünelim iy olsun embriyolarımız sağlıklı olsun bize sımsıkı tutunsunlar🤲🤲🤲🤲
Amin inşallah umarım güzel sonuçlar alırız 🙏🙏

Bugün 9+3 de bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim malesef. Canım öyle yanıyor ki. Ellerini ayaklarını parmaklarını kafa tasını gösterdi doktor ultrasonda. Keske hiç göstermeseydi. Tam günündesin ya sabah ya akşam durmuş daha yeni olmus dedi. Şimdi ne yapacağım bilmiyorum iki embriyom kaldı genetik yaptırıp mı ilerlemeliyim yeniden denemeli miyim. Keske hiç tutunmasaydı da bu kadar hayal kurmasaydım. Genetik yaptırdığımda hasar çıkarsa ne bilmiyorum

X