2022 de tüp bebek süreçlerimizi paylaşmaya ne dersiniz?

Allahim insllah tutar ayni sikayetler bndede var canim hangi hastanede oluyor acaba
Eskişehir Yunus Emre devlet hastanesinde görüyoruz ikimizde tedaviyi rabbim hepimizin muradını versin sen içini rahat tut stres çok etkiliyo herşeyin yolunda gideceğine inan

Hepimizin hayırlı haberi almasını çok istiyorum inşallah hepimiz hamileyim yazarız amma geç amma erken ne zaman olursa

3 Mart transfer oldum 5. Gün embriyosu 9. Gün beta 22 çıktı doktor değerimi düşük buldu böyle olup sonradan yükselenler var mı 2 embriyo transfer edilmişti sanırım ikiz için değer daha da düşük

Merhaba, ne raporu acaba?

Şöyle biliyorum değer düzenli bi şekilde katlanmaya devam ederse sorun olmaz 11. Gün tekrar gideceksindir zaten bakalım o zaman ne olacak.. kötü düşünmemeye çalış belki tek embriyo tutunmayı bsşarabilmiştir

2. Değerim 29 yükselme var ama çok az
Seni üzmek istemem asla buradaki kişilere kelimelerimi seçerek kullanmaya çalışıyorum ama iki güne bir betanın en az ikiye katlanması gerekiyor kuzumm şöyle düşün bide Allah'tan ümit kesilmez herşeyin hayırlısını dile eğerki doktor negatif derse de yiyecek ekmeği içecek suyu yokmuş demekki diyip öyle düşünmek insanı rahatlatıyor ilk denemen mi

Daha önce aşılama yaptırdım ama ilk tüp bebek denemesiydi

Daha önce aşılama yaptırdım ama ilk tüp bebek denemesiydi
Doğru diyorsunuz her şeyin hayırlısı bir umut yükselir mi diye bekliyor insan ama her şey olacağına varır

Doğru diyorsunuz her şeyin hayırlısı bir umut yükselir mi diye bekliyor insan ama her şey olacağına varır
Ama bence değerin hamile olduğun anlamına geliyo belki kimyasal der doktor çünkü çevremde olsun tüp Bebek başarı hikayelerine baktığımda doktor değerin 30 hayırlı olsun 57 hayırlı olsun diyolar buda bizim için iyi birşey vücut hamile kalabiliyo herşeye dolu tarafından bakmamız gerekiyo güçlü olmamız lazım eşlerimiz bize belli etmeselerde en az biz kadar üzülüyolar. Güçlü olmak derken eşe belli etmemek değil gerekirse üzüntümüz hakkında oturup konuşmak ve yükümüzden kurtulmak herşey güzel olacak rabbim bi hale yola koymuştur ve hamile kalamamız bizim eksikliğimiz değil kadınız ve özeliz benimde senin gibi 3 aşılama 1 tüp bebek denemem var ama nasipten öte yol yok

Ne güzel yazmışsınız ne iyi insanlar var gerçekten çok teşekkür ederim biliyorum Bursa’daki paylaşımları okuyup kendinden bişeyler bulmaya çalışanlar yorum yapıp birilerine umut olanlar hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorlar umarım hepimiz için hayırlısı olur

En azından kalabiliyorum dedim o kadar uzun süre negatif gördüm ki pozitif görmek bile bi mucizeydi ama hayırlısı neyse o olur nasipten öte yok yok

Merhaba. Siz devlette rapor alabilmek için hangi şartları sağladınız acaba. Ben bir buçuk yıllık evliydim.cikolata kistim vardı.32 yaşındaydım.sana rapor çıkmaz demişti başkent universitesindeki doktor.bende Diyarbakır bahcecide başladım tedavime. 25 Mart'ta transfer kontrolüm olacak .Allah isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın İnşallah.

Şöyle söyliyim tahlillerde özellikle amh değerinde sıkıntı yoksa herşey normalse
En az 2 aşılama
Rahim filminde ve hiteroskopi
3 yıllık evlilik şartı sağlandığında devlet onay veriyo.
Ama rezerv düşükse 0.50 nin altında olması lazım arkadaşım öylelikle direk tüp bebeğe geçiş yaptı ve rapor aldı. Yada çikolata kistleri tüpe zarar vermişse aşılamayla gebelik ihtimali yoksa devlet 3 yıllık evlilik şartını önemsemiyo özele gittiyseniz sizi rapor konusunda ayrıntılı bir şekilde bilgilendireceğini sanmıyorum devlet hastanesinde yada tıp fakültelerinden detaylı bilgi alabilirsiniz

Ağzın dualı olsun inşallah canım benim isteyen herkes hayırlı haberi alsın inşallah

Transfer bekliyorum ben . 1 nisan da olacak inşallah. Cuma kontrolüm var. Kesin belli olacak bakalım. Bir embriyo koyacaklar. Yasal olmadığı için koyamayiz dediler. İki tane istemiştim ben. Napalim hayırlısı olsun.

Transfer bekliyorum ben . 1 nisan da olacak inşallah. Cuma kontrolüm var. Kesin belli olacak bakalım. Bir embriyo koyacaklar. Yasal olmadığı için koyamayiz dediler. İki tane istemiştim ben. Napalim hayırlısı olsun.
Bende 2 taneyi istemiştim bilgilendirme formuna bir baktım ve yasal olarak ilk iki denemede tek embriyo hadi inşallah hayırlı güzel haberler bekliyorum ramazan ayının hürmetine o güzel haberi duyarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…