2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Sağol canım iyiyim aynı durumdayım kendi isteğimle eve çıktım evde yatarak geçiriyorum bebiş iyi çok şükür 2 kilo oldu doğum ne zaman olacak belli değil 32+3 um bugün
Iyi çok şükür, çok sevindim, korkmayın artik Allahin izni ile sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Mrb kızlar benimde sancım var dünden beri hastanedeyim acilmam da iki santim olmuş tekrar ciğer geliştirici iğne yapıldı antibiyotik tedavisi nidilat tedavisi başlandı ilaçtan sonra sancı hafifliyor ama etkisi geçince tekrar başlıyor 33+3 um İnşallah sağlıkla gelir sabah sancı azalmasaydi sezeryan olacaktı makat geliş diye

Hastanede kontrol altindasiniz, hepimiz vakti gelince kendimizi doktorlara emanet edip Allaha dua edecegiz, siz de kalbinizi ferah tutup öyle yapin, en son kontrolde kilo kaç göründü? Benim arkadasimin bebegi 1.5 sene once dogduktan sonra ödemleri de gidince 1900 kilo kaldi, simdi masallahi var, hic kendinizi sıkmayın kalbimiz sizinle

Sağol canım benim geçen hafta 2100 gr demişlerdi inşallah sağlıkla gelir

Sağol canım benim geçen hafta 2100 gr demişlerdi inşallah sağlıkla gelir
Sizinle biz hemen hemen ayniyiz, benden 3 gün fazlasiniz, benim de saat 12yi gectigine gore 33+1 oldu, benim de 3 hafta once 1950 gibi birseydi tahminimce 2400 olmuştur, hic caninizi sıkmayın ben inaniyorum, icim bir ferah sizinle ilgili, hersey cok guzel olacak

Ay inşallah kuzum benim Allah razı olsun

canım çok geçmiş olsun şimdi nasılsın? 33. haftadayım bende benimde makat geliş şimdilik

selam kızlar nasılsınız, nasıl gidiyor
Selam herkese, ben bugün tam 33 haftalık oldum. Sıcaklardan dolayı dışarı çıkmıyorum, hastane çantamın eksiklerini alayım dedim ona bile zorlandım. Ağırlaştım anlayacağınız. Akşam güneş batmaya yakın yürüyüş yapıyorum. Bebekte bi sıkıntı yok gibi, cumartesi kontrolüm var sezaryen için tarih seçeceğiz nasipse. Sadece bebeğin karın çevresi yani kilosu bi hafta geriden geliyor o da önemli değilmiş, yiyorum da halbuki ama yarayan şeyler yememişim demek ki. Heyecan basıyor yavaştan

canım çok geçmiş olsun şimdi nasılsın? 33. haftadayım bende benimde makat geliş şimdilik
Valla kuzum iyiyim çok şükür arada sancım oluyor rahim ağzı 3 cm açılma var eve geldim kendi imzamla çünkü bebek dönmüş baş geliş olmuş artık doğum olur durdurmicaz dediler bende evde acil bişey olursa gidecem tekrar yani sanciyi evde çekip öyle giderim artık bebiş iyi çok şükür 2500 gr olmuş inşallah daha da artar kilosu

ne güzel haberler karın çevresi de çok duyuyorum sonradan toparlıyorlar

bende bugün öğle arası bi kaç mağaza bakayım dedim ilk mağazada pert oldum gündüz asla bişeye bakılmıyor, benimde az buz bişey kaldı alacağım, akşamları bende yürüyüş yapıyorum ona bile halsiz halsiz gidiyorum ama iyi geliyor sonrasında, az kaldı zaten

sezaryen olma sebebin ne ? sen mi öyle tercih ettin, benim bebe de şu an makat geliş ya tüp bebeklerde böyle oluyormuş kızlar, ben egzersizlere de başladım ama bakalım nasıl gelecek

inşallah artar ya biraz daha kalsın ana rahminde küçük savaşçı, 3 cm de az değil gibi değil mi , dinleniyor musun neler önerdiler ?

Tüp bebeklere sezaryen öneriyorlar genelde. 35 yaş üstü artı tüp bebek doktorlar normale yanaşmıyor pek.

Tüp bebeklere sezaryen öneriyorlar genelde. 35 yaş üstü artı tüp bebek doktorlar normale yanaşmıyor pek.
evet doğru, yaş 30 üstü olunca ve tüp bebek olunca sen açılmazsın deyip sezaryena alıyorlarmış direk bir de tabii ilk gebelikse , hayırlısı olsun sağlıkla gelsinler de gerisi önemli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…