2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Sağol canım dün takıldı pesser rahim ağzı na takılan halka şeklinde bir alet ama düşebilir her an doğum olabilir diye hastane den çıkartmayı düşünmüyor doktor ne zaman a kadar böyle gider belli değil
İyisini düşünelim canım inşallah tutacak ve bebiko bekleyecek zamanını 🤲🏻 sen elinden gelen çabayı gösterdin gerisi tevekkül

Sağol canım dün takıldı pesser rahim ağzı na takılan halka şeklinde bir alet ama düşebilir her an doğum olabilir diye hastane den çıkartmayı düşünmüyor doktor ne zaman a kadar böyle gider belli değil
Olsun, sağlıkla kucağınıza alin da biraz kalacaksınız artik hastanede, sırf evladınız icin 🤰
Doktor 32.hafta dedi degil mi? Allahin izni ile şu 32.haftayi tamamlayin da 🙏

Kızlar selam. Sizlere bir sorun var. Estrofemi bıraktıktan sonra illa adet olunurmu? Bugün estrofemi keseli 5. Günüm döngümünde 14. Günü kahverengi lekelenmem var bu normalmi anlamadım hiç bu kadar erken adet olamam heralde

Kızlar selam. Sizlere bir sorun var. Estrofemi bıraktıktan sonra illa adet olunurmu? Bugün estrofemi keseli 5. Günüm döngümünde 14. Günü kahverengi lekelenmem var bu normalmi anlamadım hiç bu kadar erken adet olamam heralde
Adeti bilemiyorum cookiie.ciğim cunku benim adetim hep düzenliydi ama sunu söyleyebilirim, transferden sonra bir kadin dogumcu estrofemi 2ye düşürmüştü daha cok baslarda, ilk kanamam o zaman olmustu, sonra acile kendi doktorum gelince "bu kadar erken kesilmez estrofem" demisti. Demekki estrofemi bırakınca bir kanama oluyor. Bilemiyorum bir alakasi var midir? 😔

Adeti bilemiyorum cookiie.ciğim cunku benim adetim hep düzenliydi ama sunu söyleyebilirim, transferden sonra bir kadin dogumcu estrofemi 2ye düşürmüştü daha cok baslarda, ilk kanamam o zaman olmustu, sonra acile kendi doktorum gelince "bu kadar erken kesilmez estrofem" demisti. Demekki estrofemi bırakınca bir kanama oluyor. Bilemiyorum bir alakasi var midir? 😔
Bende anlayamadım canım iimdide kalktım baya karın ağrım var. Adetmi bu ara kanamamı ne anlayamadım bilsem ona göre bi yol çizerim enazondan diyorum birde kendime ama belki bıgün doktora giderim

Olsun, sağlıkla kucağınıza alin da biraz kalacaksınız artik hastanede, sırf evladınız icin 🤰
Doktor 32.hafta dedi degil mi? Allahin izni ile şu 32.haftayi tamamlayin da 🙏
Evet kuzum en azından bebiş 32.haftaya gelsin dedi yani şu an dogmamasi lazım

Bende anlayamadım canım iimdide kalktım baya karın ağrım var. Adetmi bu ara kanamamı ne anlayamadım bilsem ona göre bi yol çizerim enazondan diyorum birde kendime ama belki bıgün doktora giderim
Bence de doktor daha net birsey soyler 😔 agrin devam ediyor mu, iyi misin?

Bence de doktor daha net birsey soyler 😔 agrin devam ediyor mu, iyi misin?
Adet ağrısı devam ediyor adet kanamasınada döndü canım. Bence erken adet oldum.
Gittim doktorada baya gec gittim pek birşey olmadı devlet olunca ultrasona kendi bakmadı ultrason bölümüne yolladı. Orasıda kapanmış pazartesi dediler 🤷🏼‍♀️

Adet ağrısı devam ediyor adet kanamasınada döndü canım. Bence erken adet oldum.
Gittim doktorada baya gec gittim pek birşey olmadı devlet olunca ultrasona kendi bakmadı ultrason bölümüne yolladı. Orasıda kapanmış pazartesi dediler 🤷🏼‍♀️
Hımmmm anladim 😔 kendi doktorun özelde miydi?

Hımmmm anladim 😔 kendi doktorun özelde miydi?
Kendi doktorum evet özelde canım aslında ona giderdim sorun yok ama o bana estrofemi 1 hafta daha iç demişti ben kesmiştim 1 hafta erkenden. O yüzden ona şey yapamadım 😂😂

kızlar merhaba ben 4.tedavime başladım Allah’ın izniyle 🤲🏻 bu defa oluşan embriyoları genetiğe gönderecekler sağlıklı mı değil mi diye bakmak için bu şekilde tedavisi olumlu sonuçlanan var mı kaç günde çıkıyor sonuçlar . Yumurta geliştirici iğne kullanma aşamasındayım bayram öncesi yumurta toplanacak .

Canım pgt ile şans daha iyiyken seçilmiş embriyon varken doğal denemek herzaman risk heleki sürekli düşük yapan biriysen ama karar senin tabiki aynı bende senin gibi düşük sebebiyle yaptım tüp bebek çok şükür sorun olmadı tabi gebelik sonrası çok sıkıntı yaşadım ama çok şükür devam ediyor
maysacıgım nasılsınn,
mınnoşun nasıl :emir_bebek: :KK200:

X