2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Kızlar ben kötü şeyler yaşadım buda doğumu tetikledi 1 cm açıklık var rahim ağzı kisaldi üç gündür hastanedeyim 29 haftalık daha iğne ilac takıp ediyorlar dualarınızı bekliyorum
Durun bir korkmayın hemen, ilaçla durdururlar doğumu en olmadı ciğer geliştirici falan yaparlar, bir kaza falan mi oldu yoksa psikolojik birşeyden mi tetiklendi?

Durun bir korkmayın hemen, ilaçla durdururlar doğumu en olmadı ciğer geliştirici falan yaparlar, bir kaza falan mi oldu yoksa psikolojik birşeyden mi tetiklendi?
Kardeşim trafik kazası geçirdi yoğun bakımda 11 gündür ve malesef umut yok diyorlar ona üzüldüm önce kısalma başladı dediler sonra işte acilma oldu ciğer geliştirici iğne yapıldı hap fitil kullanıyorum sürekli nst çekiyorlar sancı yok çok şükür ama doğum belirtileri var az da olsa doktor en azından 32.haftayi görelim diyor bende merak ediyorum bu açılma ilerler mi ne zaman doğum olur ama kesin erken doğacak dedi makat geliş bide

Canım çok gecmiş olsun kardeşin için acil şifalar diliyorum. Allahtan ümit kesilmez
Bebegin için de umarım hayırlısıyla vaktinde sağlıkla gelir İçini ferah tut erkende olsa şuan çogu gelişimi tamamlanmıstır Allahın izniyle sağlıkla gelsin miniğin

Amin kuzum İnşallah

Sakin olun daha da stres yapmayın, doktor kontrolündesiniz öyle düşünün, tabiiki inşallah olmaz ama eğer öyle birşey basiniza gelirse diye söylüyorum bebişlerin yaşama oranları bu haftalarda yeterince yüksek, korkmayın, dua edin bol bol
Makat geliş için de korkmayın, sezeryanla olur doğum, doktorlara güvenin, kendinizi daha fazla kasmayın olur mu?
Allahtan umut kesilmez, kardeşiniz inşallah sağlığına kavuşur, siz hem kardeşiniz hem bebişiniz için dua edin

Çok geçmiş olsun canım inşallah iyi olacak her şey

Kendime dikkat etmedim canım Ama bence çalıştıgım için çok kilo almadım. sabah 1.5 saat yol akşam 1.5 saat yol git gel. Eve yürü. yokuş çık.bence tek sebep o. Şimdi 32-33 ten sonra evde olcam bakayıım nasıl olcak. Dogumu ben normal istiyorum keşke olsa ama tabii cocugun pozisyonu , doktor ne diycek bakalım. Sezaryen derse diretmem nasıl sağlıklı olcaksa öyle olsun. Ama 38 de alıyorlarmış sanırım sezaryende.

Sağol canım benim
Çok geçmiş olsun canım inşallah iyi olacak her şey
Sağol canım benim

Yaaa tabiiki de hani biz Allah nasip ederse normal şartlar için konuşuyoruz, yoksa bana da sezaryen dese kabul ederim, doktorlar ne diyorsa o

Son aylarda daha fazla alınıyormuş, dedim 4+4 alsam 85le bitiririm,eşim 3+3 al bari son 2 ay diyor bir doktor her ay icin 1 kilo demişti, simdiye kadar tutturduk gibi, 7 ayda 8 kilo aldim ama bundan sonrasi zor
ayy ben kilonun çoğunu başlarda aldım, millet bulantıdan zayıflrken benim iştah arşa çıkmıştı 80 olursam 18.3 almış oluyorum bu bile fazla inşallah 80 i bulmam ama bakalım yaa dediğiniz gibi son aylarda alınıyor asıl tesellim yaza denk gelmesi genelde yazları zayıflarım iştahım olmaz bakalım gebelikte nasıl olacak

Kızlar ben kötü şeyler yaşadım buda doğumu tetikledi 1 cm açıklık var rahim ağzı kisaldi üç gündür hastanedeyim 29 haftalık daha iğne ilac takıp ediyorlar dualarınızı bekliyorum
çok geçmiş olsun canım, dikiş falan atıyorlardı sanki bu durumda inşallah kazasız belasız atlatırsın

çok çok üzüldüm, Allah şifa versin inşallah dua edin Allah'tan umut kesilmez erken gelirse de korkmayın inşallah bu dönemde doğanların yaşam şansı %90 diyorlar, hep dua edin kendinizi bırakmayın lütfen

Vallahi son 2 ayda 5+5 alınıyor dedi benim cevremdeki tüm anneler, 10 alirsam bundan sonra benim icin de komik olmaz diye düşünüyorum hamileligi ilk ogrendigimde hedefim 11 kilo alip 80 ile tamamlamakti lakin suan 77yim benim icin hayal gibi görünüyor

Çok çok geçmiş olsun, Allah kardeşinize şifa versin, size bağışlasın inşallah Evladınız için de kritik haftaları geçirmiş en azından, kilosu nasıl 1 kg'ı geçti mi ?

bende 12 kilo hedeflemiştim nerdeyse 4.ayda hedefe ulaştım 5+5 te korkunç ya sanmıyorum o kadar olacağını bizi de riske sokar bu durum benim şimdiden dizlerim ağrıyor bi de +10 gelirse düşünemiyorum hareketi bırakmamak lazım hergün 1 saat yürüyüş şart

Ben yine başlarda kurtardim ilk 3 ay hemen hemen almadım denebilir
Ne hayallerim vardı, diyetisyenle ilerleyecektim, yoga yapacaktım ama o hepimizin yaşadığı baştaki kanamalar var ya o kadar korkuttu ki beni, ne zaman azıcık uzun yürüsem, azicik fazla ayakta dursam kanamam oldu ilk zamanlar o yüzden bu kilolar

çok geçmiş olsun canım, dikiş falan atıyorlardı sanki bu durumda inşallah kazasız belasız atlatırsın
Sağol canım dikiş zamanı geçmiş 29-30 haftalık olduğu için
Çok çok geçmiş olsun, Allah kardeşinize şifa versin, size bağışlasın inşallah Evladınız için de kritik haftaları geçirmiş en azından, kilosu nasıl 1 kg'ı geçti mi ?
Sağol canım kilosu 1550 Gr dediler yarın pesser diye bir halka takılacak rahim ağzına faydası olabilir olmayadabilir dediler

sağllık olsun da gerisi halledilir ya napalım, bende güyw pilates yapıyordum bıraktım ama yürüyüşe devam

Sağol canım dikiş zamanı geçmiş 29-30 haftalık olduğu için

Sağol canım kilosu 1550 Gr dediler yarın pesser diye bir halka takılacak rahim ağzına faydası olabilir olmayadabilir dediler
İnşallah halka iyi olur, vardı forumda halka takılanlar. Kilosu haftasına göre iyiymiş maşallah. şöyle bi 2'ye yaklaşsa buna da şükür.
Kardeşiniz nasıl oldu, var mı olumlu gelişmeler ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…