2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Masallahhh hayırlısı olsun Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin insallah

Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin belirtilerinin var mıydı acaba ve ne zaman baslamisti
Amin canimm çok sağol. Transferin 6. Günü adet olacak gbi ağrım oldu o gün testim pozitif çıktı kaset test. Ertesi 2 gün açık kahve lekelenme oldu. Tutunma kanamasi dedi doktorum. Gerçekten öyleymiş transferin 12. Günü beta 1850 idi sonra kan vermedim 2 kese gördük bugün de çok şükür bin şükür

Çok şükür çok çok sevindim darısı bizlere insallahh test baya erken çıkmış maşallah belirtilerde genel olarak demekki 5-6 günlerde çıkıyor

Inşallah tutunma ağrılarıdır ademihozis i konuş doktorunla bi ara varmı yokmu seninde kafan rahat olsun en azından ıyi düşün ıyi olsun
Valla sordum ama kesin var demem için parça alınması lazım oda şuan mümkün değil dedi druma çok güveniyorum aslında ama bazı sorular cevapsız şuan inşallah dediğin gibi tutunma agrilaridir

Masallah Hayırlısı olsun Rabbim kucaginiza almayi nasip etsin insallah

Valla sordum ama kesin var demem için parça alınması lazım oda şuan mümkün değil dedi druma çok güveniyorum aslında ama bazı sorular cevapsız şuan inşallah dediğin gibi tutunma agrilaridir
Amin inşallah canım

Gözünüz aydın olsun, sağlıkla kucağınıza alın Insaallah. Benim bugün 3. Günüm. 5.gün embriyosu transfer edildi. Ancak 5bc kalitesi. Daha önce olumsuz denemem var. O yüzden merak ediyorum. Ilk belirti 6 gün önce mi yaşadınız. Çok şey soruyorum. Hakkınızı helal edin

Hayırlı olsun, sağlıkla büyüsün evlat olsun Insaallah. Belirtiniz var mıydı. Benim bugün 3. Günüm. Pek belirtim yokta o yuzden soruyorum
Çok teşekkür ederim darısı başınıza inşallah. Bende 3. Günden itibaren belirgin bir kasik ağrısı vardı, özellikle hareket halindeyken Ağrı vuruyordu. Onun dışında bir şeyim yoktu, 9. Günün akşamı lekelenmem olunca panik yaptım adet oluyorum diye. 10. Günde devam etti, bu sefer de adet sancısı çekmeye başlayınca doktoruma yazdım, hemen kan testi yapmamı istedi çok şükür o şekilde öğrendim. Hala lekelenmelerim devam diyor. Herkes de belirti olmuyor canım ben de bakarken belirtisi olmayanlar pozitifi görüyordu o yüzden bende kendimden şüphe etmiştim. Yani bu işler kişiden kişiye değişiyor

Anladım, saolun. Gerçekten belirti olmaması da kötü. Allah büyük diyip beklicez artık. Teşekkür ederim. Tekrardan hayırlı olsun

Anladım, saolun. Gerçekten belirti olmaması da kötü. Allah büyük diyip beklicez artık. Teşekkür ederim. Tekrardan hayırlı olsun
İnşallah sende güzel haberler vereceksin canım inan bende çok ümitsizdim. Bugün kaçıncı günün, test günün ne zaman ?

Insaallah. 14 temmuz transfer. 26 temmuz test günüm. Ama umudum azaliyo. Çünkü hicbir belirti hissetmiyorum
Canım sakın öyle düşünme hem daha çok yeni transfer olmuşsun, 3.gun çok erken herkes de hemen kendini belli edecek diye bir şey yok. Sabırla bekle bence ileriki günlerde sende hissedeceksin

Canım sakın öyle düşünme hem daha çok yeni transfer olmuşsun, 3.gun çok erken herkes de hemen kendini belli edecek diye bir şey yok. Sabırla bekle bence ileriki günlerde sende hissedeceksin
Insaallah diyelim. Daha erken ama genelde 3. 4. 5. Günlerde belirti olmuş. O yüzden bilemiyorum, kafam karışık. Hakkımızda hayırlısı olsun Insaallah.

Insaallah diyelim. Daha erken ama genelde 3. 4. 5. Günlerde belirti olmuş. O yüzden bilemiyorum, kafam karışık. Hakkımızda hayırlısı olsun Insaallah.
Merhaba yazınızı okudum bende 14 temmuzda transfer oldum. Bugün transferden sonraki 3. Günüm. 2. Denemem ilki negatifti. Bende transfer olduğumdan beri kasık ağrısı vb var ama ben göbektendd iğne vuruluyordum dün o geldi aklıma meğerse ondan ağrıyor sanırım çünkü bunun disinda bende de sıfır belirti

Yok böyle düşünmekte çok haklısın, çünkü araştırıyoruz ve belirtileri olanları görüyoruz eğer biz de yoksa hemen üzüntüye kapılıyoruz. Bende öyleydim onyuzden takma üzülme diyemem ama sabırla bekle senin için dua edeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…