Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
4günüm bitiyor kramp ve devamlı tuvalete gitme istediğim var benim progestan yüzünden olabilir mi acaba
Ben Progestan kullanmadım hiç neye göre veriyorlar onu da merak ediyorum açıkçası herkeste farklılık gösteriyor. Şişlik kramp vb belirtilerin sebebi yumurtalıklar gereğinden fazla çalışıyormuş canım sürekli hap iğne ile uyarıldıkları için

Selamlar öncelikle 4,5 yıllık evliyim yaşım 32, çok belirli bir bat yok ama uygulamaya göre 19 nisan gösteriyor ve sanırım en çok işlemle şimdilik 1. benim 3 nisanda 3. Aşılamamı oldum. İnş Allah’ın hakkı 3 deyip bu ay olumlu sonuç alırım, alırız
Benimde aşılamaya kadar ki sürecim seninkiyle aynı sayılır. Sadece pcos var. 1-1,5 sene bizde düşünmedik evliliğe alışmak için. Sonrasında bir ön kontrole gidilmesi ve folik asit vs başlanılması gerektiğini bildiğimden kontrol amaçlı gittik. Bir sıkıntı olmadığı değerlerimin iyi olduğu söylendi. 1 sene gebelik olmayınca bu sefer başka bir doktora gittik ve pcos varlığını öğrendim. Ama gebe kalmaya engel değil 6 ay deneyin dendi. Sonra bulunduğum yerde doktora gittim. Pcos dendi. Eşimden de spermiyogram istendi. Eşimin sonuçlarında bişi çıkmadı. Klomen tedavisine başlanıcaktı. Devletteki düzen hiç hoşuma gitmedi. Pandemiden önce gidenler bilir. 3erli hasta alınıyor doktorun yanına doğal olarak ilgi bölünüyor ve tüm özelinize dahil ediliyor. Bunun üzerine özel bir hastanede bayadır takip ettiğim içime sinen bir doktora gidip tüm başımdan geçenleri anlattım. Hormon testleri hsg vs işlemler yapıldı. Aşılamaya karar verildi. Femara çatlatma iğnesi ve ilk aşılama, 5 ay sonra 2. Aşılama da aynı ve hemen ardından 3. Aşılamam ise gonal f ve çatlatma iğnesi.. Baya bir uzun oldu ama anlatmak istedim çünkü aynı şeyleri yaşadığımız insanları görmek bilmek umudun her zaman var olduğunu hissettiriyor

Dr söylediği düşük yapmaman için destek diye söyledi ama bu belirtiler hep umut umut umut

Dr söylediği düşük yapmaman için destek diye söyledi ama bu belirtiler hep umut umut umut
Canım döngünün 21.gününde hiç test verdin mi sen progesteron testi. Bana yapıldı değerim iyi çıktı sağlıklı yumurtlama olduğuna işaret dedi ve o yüzden başlamadı hap vb

Amin inşallah.
Doktor ultrasonda bakti dimi spermleri verirken yumurtanin yanina mi enjekte etti acaba ,? Bazi arkadaşlar buna dikkat et soyle doktora dedi de seninki nasil oldu. Birde idrara sıkışık miydin
Yok bana hiç sıkışık gel demedi. Kontrole giderken soracağım onu da bu hafta

Dilerim mucizenin 3.de bulur sizi. Umutlu olun ve bilin ki dünya olanaklarla güzeldir

Merhaba, ben de bu ay aşılama yaptıracağım. Gonal f kullanıyorum aşılama tatihi belli değil 26 yaşındayım ilk aşılamam olacak. Hepimiz olumlu sonuçlar alırız inşallah
İnşallah hayırlısı olsun canım. bize güzel haberler haberler verirsin İnşallah. Bende ilk asilamami oldum hepimiz pozitifleri görelim nasipse

Yaş 28. 11 nisan yani dün ilk asilamami yaptirdim çok heyecanliyim kizlar
Hayırlısı olsun canım cok sevindim aşılamadan önce bi heyecanlı bekleyiş oluyo aşılamadan sonra da aynı heyecan devam. İnşallah hayirli haberlerini alırız

Canim merhaba inşallah bebeğini kucağına almak nasip olur bu sefer inşallah güzel haberlerini alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…