Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar aşılama olduğunuzda karnınızda şişlik hissettiniz mi gün boyu sürdü benim bu şişlik
Evet canim gün boyu şişti benim. Ertesi 2 günde devam etti. Sanırım aşılama yapılırken spekulum takiliyor ya içimize hava giriyor herhalde. Ben ondandır dedim.

Tanıdığımız bir aile var. Bebegim bi olsun adak adadım ama hayvan kesmeyeceğiz. Onun yerine o aileyi doktoruma götürüp tedavisine başlatacağız insallah. Bu yüzden de cok istiyorum iki aile bebek sahibi olalim diye dualarinizda beni de unutmayın olur mu😔
Ne guzel bir düşünce.. Bu hayirli gunlerde rabbim yuzunuzu guldursun inşallah

Evet canim gün boyu şişti benim. Ertesi 2 günde devam etti. Sanırım aşılama yapılırken spekulum takiliyor ya içimize hava giriyor herhalde. Ben ondandır dedim.
O esnada agri oluyor mu ? Yarin asilamam var ilk deneme

Ne guzel bir düşünce.. Bu hayirli gunlerde rabbim yuzunuzu guldursun inşallah
Amin Allah razı olsun çok sağolsun. Eger ki Birgün şartlar izin verirse tek yapacağım tedavi olmak isteyen ailele yardım edebilmek. Allah büyük nasip olur belki

Hiç korkma canim ben kendimi çok sıktım birde tuvalete sıkışık olun demişti ben dayanamadım
Bide dedim Allah muhafaza kaçırırım falan🙈 tuvalete girdim öncesinde
Ondan acıdı
Insallah sag salim olsun seninde güzel haberlerini alalım bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine 🙏

Spelulum vajina muayenede korkulu rüyam normaldeve her seferinde jelle uygular hekimim. Ancak aşılama da spermler etkilenmesin diye jel kullanmayacağım dedi. Ama korktuğum gibi değildi hiç acımadı kuş gbi hafiftim. Çabucak bitti işlem anlamadım bile :) biraz dinlendirip eve göndermişti. Maalesef negatif sonuçlandı şuan 2.yi olacağım :) İnş. Sen ilkinde olumlu sonuçlar elde edersin ☺️❤️❤️❤️

Hiç korkma canim ben kendimi çok sıktım birde tuvalete sıkışık olun demişti ben dayanamadım
Bide dedim Allah muhafaza kaçırırım falan🙈 tuvalete girdim öncesinde
Ondan acıdı
Insallah sag salim olsun seninde güzel haberlerini alalım bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine 🙏
Ya bana sıkışık ol falan denmedi kafam karisik bu yüzden 🤔 cok degilde azicik olayim dayanamam bende 😂
Amin inşallah. Sonrasinda karinsa sislik agri vs neler yasadin acaba su an kacinci gundesin ?

Spelulum vajina muayenede korkulu rüyam normaldeve her seferinde jelle uygular hekimim. Ancak aşılama da spermler etkilenmesin diye jel kullanmayacağım dedi. Ama korktuğum gibi değildi hiç acımadı kuş gbi hafiftim. Çabucak bitti işlem anlamadım bile :) biraz dinlendirip eve göndermişti. Maalesef negatif sonuçlandı şuan 2.yi olacağım :) İnş. Sen ilkinde olumlu sonuçlar elde edersin ☺️❤️❤️❤️
Amin inşallah. 🥰
Doktor ultrasonda bakti dimi spermleri verirken yumurtanin yanina mi enjekte etti acaba ,? Bazi arkadaşlar buna dikkat et soyle doktora dedi de seninki nasil oldu. Birde idrara sıkışık miydin

Ya bana sıkışık ol falan denmedi kafam karisik bu yüzden 🤔 cok degilde azicik olayim dayanamam bende 😂
Amin inşallah. Sonrasinda karinsa sislik agri vs neler yasadin acaba su an kacinci gundesin ?
Bana da sıkışık ol olma gibi birşey demedi hiç bende işlemden önce lavaboya gittim ki aşılamadan sonra 2 saat kadar gitmedim yattım zaten ne olur ne olmaz diye. İşlem esnasında acı ağrı yok sonrasında işte hepimizde şişlik görülmüş

Bana da sıkışık ol olma gibi birşey demedi hiç bende işlemden önce lavaboya gittim ki aşılamadan sonra 2 saat kadar gitmedim yattım zaten ne olur ne olmaz diye. İşlem esnasında acı ağrı yok sonrasında işte hepimizde şişlik görülmüş
Anladm Teşekkür ederm. Bakalm bende durum nasil olacak ☺

Aşılama öncesinde yumurtalıkların uyarılması aşamasında kullanılan uyarıcı hormonlar ayrıca aşılama öncesinde gelişen yumurtanın olgunlaşması ve çatlaması için yapılan iğneler sebebiyle yumurtalıklar normalden fazla çalışır ve normalden fazla hormon üretir. işte bu durumda kasık ve karın ağrıları, karında şişlik hatta su toplanması gibi durumlar ortaya çıkabilir. Karnınızdaki şişlik çok artacak olursa tedavinizi yapan doktorunuzla temasa geçin. -Alıntı-

Klomen kullandım bugun catlatma ignemi oldum , ilk aşılamam olacak inşallah son olur mucizeme vesile olur. Bir tane 21 mm bir tane 13mm yumurtam olmuş 21 depar atmış 3 günde büyüdü bekleseymis iki yumurtam olacaktı kısmet artık çok umutluyum ama Allahım inşallah umudum boşa çıkarmasın 🤲🏻

Klomen kullandım bugun catlatma ignemi oldum , ilk aşılamam olacak inşallah son olur mucizeme vesile olur. Bir tane 21 mm bir tane 13mm yumurtam olmuş 21 depar atmış 3 günde büyüdü bekleseymis iki yumurtam olacaktı kısmet artık çok umutluyum ama Allahım inşallah umudum boşa çıkarmasın 🤲🏻
Aşılama sonrası gün aşırı ilişki önermelerinin sebebi zaten arkadan gelen yumurtaları değerlendirmek için demişti bana doktorum. İnşallah güzel sonuç alırız hepimiz 🌸

Aşılama sonrası gün aşırı ilişki önermelerinin sebebi zaten arkadan gelen yumurtaları değerlendirmek için demişti bana doktorum. İnşallah güzel sonuç alırız hepimiz 🌸
Ayy öyle mi canım ? Yani bu 21 lik çatladığında o kaybolur çatlamaz sandım oda büyür mü yani arkadan ?

Ayy öyle mi canım ? Yani bu 21 lik çatladığında o kaybolur çatlamaz sandım oda büyür mü yani arkadan ?
Benim de bir tane 22 cm bi tane 18 cm oluştu ve bana doktorum öyle dedi bu aşılamayı normal ilişki gibi düşün devamında ki ilişkiler de arkadan gelen yumurtaları kaçırmamak için dedi.

X