Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
B

Bizim aşılamamız 10 bini gecti canim soyledigin de cok mantıklı geldi. Kendime nasıl bir yol çizeceğim şuan hiç bilmiyorum ama keşke o raporlar vs tamamlayabilsem o prosedürleri de yapabilsek orada
Üniversitenin bazı şartları var, o şartları sağladığında devlet yarısını karşılıyor. Sana rapor çıkartıyorlar rapor sayesinde aşılama 1000 lirayı tüp Bebek ise 6000 kadar tutuyor. Üniversite 2 aşılama yapıyor arkasından tüp bebeğe geçiyor. Hemde tüp Bebek merkezi doktorları prof veya doç oluyor. Siz hangi şehirdesiniz. İsterseniz size yardımcı olmayı çok isterim

Ya gerçekten doktor tedavi arayışına girdim. Çünkü doktoruma cok güvendim olmaması için hiç bir sebep yok dedi. Vazgeçmedim kendinden ama umudum kırıldı cok mutlu olurum yardim ederseniz. Ben izmirdeyim

Yumurta sayısı veya büyüklüğünü kullandığınız ay doktor kontrolünde öğrenme şansınız oldumu peki?ençok onu merak ediyorum
Bende kistler vardı kullanmadan önce doktora gittim ve ilaç verdi bende ilaç yerine macunu aldım , kullandıktan sonra doktora tekrar gittim bütün kistlerim gitmişti. Ve kullandığım aylar yumurtlamami çok iyi hissediyorum. Dolabımda hep var çok sancılı adetlerimde yiyorum ağrımida kesiyor.

Ablaları aslında bu güzel iki tane kız benim kızlarım. Biri 12 biri de 6 yaşında. anne kızlar

onlara annem abla bebek alsin mi dediklerinde havalara zıplıyorlar :) onlarla vakit geçirip herseyi unutuyorum
Çok tatlılar gerçekten bende kaç aydır eşime dil döküyorum evcil hayvan için sürekli geçiştiriyor bide bağ kurarım üzülürüm diye korkuyor

Ya gerçekten doktor tedavi arayışına girdim. Çünkü doktoruma cok güvendim olmaması için hiç bir sebep yok dedi. Vazgeçmedim kendinden ama umudum kırıldı cok mutlu olurum yardim ederseniz. Ben izmirdeyim
Bende İzmir'liyim ama Diyarbakır'da yaşıyorum tayinci olduğumuz için. Büyük şehirdesin bu yüzden şanslısın 2 üniversiteninde tüp Bebek merkezleri var ikisinide araştır ara görüş kafana yatan üniversiteye git. Eğer olmazsa çok tanıdığım kişi var İzmir'de özelde tüp Bebek yaptıran, sana doktor isimlerini verirm.

Bende kist olmadı ama yumurta kalitesi için kullanıyorum. İyi geldiğini ben de düşünüyorum

Kizlar adetime 2 gün kaldi catlatma ignesinin 12 günü bugun erken gelebik testi yapsam doğru sonuc verirmi sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…