Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bende İzmir'liyim ama Diyarbakır'da yaşıyorum tayinci olduğumuz için. Büyük şehirdesin bu yüzden şanslısın 2 üniversiteninde tüp Bebek merkezleri var ikisinide araştır ara görüş kafana yatan üniversiteye git. Eğer olmazsa çok tanıdığım kişi var İzmir'de özelde tüp Bebek yaptıran, sana doktor isimlerini verirm.
Peki üniversite de tüp bebek prosedürü olarak devlette aşılama şartı var mı

Eklentiler

• IMG_20210415_042028.jpg
    IMG_20210415_042028.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 31
10. Günden beri var
benimde önümüzdeki ay aşılama olucak ama bu ay hsg çekildi ertesi günü ilişki oldu yumurtlamadan dolayı bat 19 u ama adet ağrılarım normalde 3 gün falan önce gelirdi şimdi ilşkiden bir hafta sonra başladı ağrılar hala ara ara olan bel ve kasık ağrım var belirti olarak görmedim çünkü resmen adt ağrısı gibi umut işte

Peki üniversite de tüp bebek prosedürü olarak devlette aşılama şartı var mı
Ve devletten çıkarttığın tüp bebek raporuyla özeldede yaptirabiliyosun. Ben Eskişehir'deyim bi tanıdık devletten çıkardığı raporla Acı bademde tüp bebeğe başladı 13binmis raporlu olduğu için.

Ve devletten çıkarttığın tüp bebek raporuyla özeldede yaptirabiliyosun. Ben Eskişehir'deyim bi tanıdık devletten çıkardığı raporla Acı bademde tüp bebeğe başladı 13binmis raporlu olduğu için.
Devlette rapor sartlari neler canım hicbir sorun olmayanada veriliyormu 3 senelik evli olcam yakında bir ozelde asilama denedim ama ikimizdede sorun yok yinede verirlermi

Devlette rapor sartlari neler canım hicbir sorun olmayanada veriliyormu 3 senelik evli olcam yakında bir ozelde asilama denedim ama ikimizdede sorun yok yinede verirlermi
Ben üniversite hastanesinde hep tedavime başladım Bolu İzzet Baysal üniversitesi. Şuan ilk aşılama klomen ile oldu zaten maddi olarak zorlamadı. Ve tüp bebek hemşiresi ile konuştum. Normalde 2 tüpü tıkalı olanlarda 3yıl evlilik şartı aranmıyor ama benim tek tüp tıkalı o yüzden sorun sayılmıyormuş. Veya eşinizde azosperm(sperm yokluğu) vb tanılar varsa da 3 yıl şartı aranmıyor. Üstelik tüp bebek aşamasına geçmek içinde en az iki kere gonal f iğne ile aşılama denemek gerekiyormuş.

X