Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kayinpederim vefat etmiş yillar önce.okadar kiskandi ki biz evlenince evlenmeye kalktı kayinvalidem :) kizlari durdurdu :) yine elden ayaktan düşerse bakarım oglunu cok sevdiğim için. Ama acı sözleri ikinizde kısırsınız demesi kulağımdan hic gitmyot😞
Tek erkekle olacak olsaydı benim eşim de iki erkek hiç onla alakalı değil. Bazı insanlar çok egoist bencil hele ki dünyaya bakış açısı sadce gözünün gördüğü kadarsa 🙄naparsan yap boş. Eşin kadar kaynanan da suçlu tek oğullarına vereceği parayı hesap edip birtane oğullarını üzmeyi seçtiyseler onların ayıbı da var. Eşin sorumsuz mu ki onu suçluyorsun? Borç mu yapıyor herhangi alışkanlığı mı var?

Oleyyyyyy😍😍😍🤗🤗🤗 canim hayırlısı sag salim gelsin inşallah. Birde deger gayet yüksek.ikiz olabilir mi acaba
sen cok harika bir anne olacaksın bizde en çok sevinen teyzeleri ❤❤❤❤❤🧿🧿🧿🧿🧿🧿
Yaa kalbim pıt pıt doktora gostermedim daha ins güzel olur 🥰🥰

Kayinpederim vefat etmiş yillar önce.okadar kiskandi ki biz evlenince evlenmeye kalktı kayinvalidem :) kizlari durdurdu :) yine elden ayaktan düşerse bakarım oglunu cok sevdiğim için. Ama acı sözleri ikinizde kısırsınız demesi kulağımdan hic gitmyot😞
Evlenseydi iyiymiş istiyorsa sonuçta tek onunda ömrü nereye kadar gidecek istyrmuş birde. Fırsat buldukça sizle uğraşır işş gücü yoksa bazıları kocayı ölünce çok kötüleşiyorlar kıskançlıkları hat safhada oluyor 😁bana kısır diyene de bakarım diyemem oğlunu seviyorum başka mevzu. Ana ise o da seviyorsa oğluna kısır demez.çok yüz bulmuş şımarmış kockoca kadın 😱valla hırslandım bana denmiş gibi. 🙈 çook iğrenç benimde kaynanam var bana birgün arayıp çocuk var mı demez yanına giderm napysn diye sormaz. Hatta üzülüp konıyu ben açarım o zamn hep bana örnekler verir şunun şu sürede olmuş şunun ki böyle olmuş olur kızım deer nerde avutulacak şey var onu anlatır. 🤗İnsan olmak herkese nasip değil demetcim Allah sana yardım etsin kzuum ya sende bir ananın kuzuzusun bizlerinde nasip ederse kuzuları olacak kimse kötü insanlara denk getirmesin 🙏🏼

Evlenseydi iyiymiş istiyorsa sonuçta tek onunda ömrü nereye kadar gidecek istyrmuş birde. Fırsat buldukça sizle uğraşır işş gücü yoksa bazıları kocayı ölünce çok kötüleşiyorlar kıskançlıkları hat safhada oluyor 😁bana kısır diyene de bakarım diyemem oğlunu seviyorum başka mevzu. Ana ise o da seviyorsa oğluna kısır demez.çok yüz bulmuş şımarmış kockoca kadın 😱valla hırslandım bana denmiş gibi. 🙈 çook iğrenç benimde kaynanam var bana birgün arayıp çocuk var mı demez yanına giderm napysn diye sormaz. Hatta üzülüp konıyu ben açarım o zamn hep bana örnekler verir şunun şu sürede olmuş şunun ki böyle olmuş olur kızım deer nerde avutulacak şey var onu anlatır. 🤗İnsan olmak herkese nasip değil demetcim Allah sana yardım etsin kzuum ya sende bir ananın kuzuzusun bizlerinde nasip ederse kuzuları olacak kimse kötü insanlara denk getirmesin 🙏🏼
Canim benim Allah razı olsun nekadar güzel şeyler demişsin. İnşallah Allahim sana sonrada da bana nasip etsin evlat. 🙏🌹🌹 Allah elbet ki sorar hesabını kötü insanlardan canı gönülden buna inanıyorum.
Ve bebek isteyen herkese sabır dirayet için dua ediyorum 🙏

Anlattıkların beni bile yaraladı, insanlar bu kadar kötü olmayı nasıl başarıyorlar şaşırıyorum, senin ne güzel kalbin var ki elden ayaktan düşerse bakarım diyorsun, herkesin hamile kalması için dua ediyorsun, ben gönülden inanıyorum senin de en kısa sürede evladına kavuşacağına, rabbim bu güzel kalbinin mükafatını versin ❤️

Biz evlendikten sonra bütün görümcelerim kızlarına gelinlerine baskı yaptı.hepsi hamile ilk hamile haberlerini bize verdiler.ilk gobekleri büyüyünce bize attilar resimlerini gecenin bi vakti ultrason resmi atıp sabaha kadar uyutmadilar. Eşimi ailesinden biri arayinca yazik adam Hayir olsun inşallah bismillahirrahmanirrahim diye açıyor. Bende eşime kızıyorum neden bu hakki onlara veriyorsun diye.hele ki kaynanam nasıl sevinecek şimdi tutmadı diye.😞 biz psikolojik olarak esimin ailesinden cok baskı görüyoruz.zaten esimin nisan düğün için olan paralarını annesi vermedi torununa ev aldı Bana yapılan altınları 1ay içinde nisan düğün yapılıp erkek yeğenine takıldı.bi ceyrek bile takmadilar.valla kızlar konu komşu olsun ama ailede olmasın ona bile şükür edin
Bu arada kaynanama değil eşime kızıyorum öyle ailesi olduğunu bildiği halde koskoca adam parasını kendi tutsaydı.
Testim kocaman negatif ve onlar çok sevinecekler😞😞😞😞😞
Bu nasil bisey aklim almiyor gercekten . Kayinvaldenin oglu degil mi esin? Onun cocugu olmayinca sevinmek ne demek? Nasil bir kotu kalplilik bu. Ama asil is erkek de bitiyor biliyormusun? Maalesef erkekler annelerine laf soyleyemiyor olan gelinlere oluyor. Erkek kendi ailesiyle karisinin arasindaki dengeyi saglayacak tek kisi. Sen kalbini ferah tut. Olamayacak diye degil ! Olacak diye yap ne yapiyorsan. O cocugu kaynanana degil kendine yapiyorsun oyle dusun .

Hic korkma lutfen. Allahim okadar büyük ki asilamasi olumsuz olan kendiliğinden de ilaçların etkisi geçmeden hamile kalanlar var. Doktorunun test yap dedigi günde yap. Dilerim Allahtan güzel haberler alırsın şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine 🌹🙏
İnşallah demetcim hepimiz güzel haberler alırız. Ben ilk aşılamada çok umutlanmıştım bunda sadece panik gibi merak gibi bişey var. Dilerim hep beraber güzel haber alırız❤️

X