2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yani dogru diyosun aslında napym millet kac kilolarla hamile kaliyor biz bu kadar ilaca hormona valla cok iyiyiz yine de
Öyle ya zaten eskiye göre dikkat ediyorum şu dikkat etmem ile ben kilo verirdim önceden Sadece hareket kısıtlı o da olacak mecburen. Daha fazlasında stres yapıyorum her yediğimi düşünmek filan. Streste kilo aldırıyor. Benim gördüğüm hamileler hapur hupur her şeyi götürüyor ben anlamıyorum doktorları da hamilelikte diyet olmaz diyorlar kalori hesabı olmaz diyorlar kapalı kapılar ardında da üç kilo aldın diye amaaan çok hemen diyete diyorlar. Benim göbekte çok çıktı. Sizlerin nasıl ?

Merhaba anneler yazılarınızı okuyorm masallah valla istahiniz varsa yiyin ben berbat bi hamileleik geciriyorm. Asla istah yok ne yesem zorla yiyorm. Yedigimi çıkarıyorum berbat bi bulanti yasiyorm...
Merhaba canım geçmiş olsun bazı hamilelikler öyle zorlu oluyor mide yönünden inşallah en kısa sürede geçer. Bebeğe hiç zararı yok biliyorsundur. Seni rahatsız eder inşallah sen de kısa sürede normale dönersin. Benim çok şükür bulantı kusmam olmadı. Hep açıktı iştah

Canim son aylarda 3 er 3 er alinirmis benim dr o yüzden şimdi alımı lüzumsuz görüyor ama ben kendimi dizginleyemiyorumtatlıyı azalttim artik bir de tam bugday ekmeği aldim
İşte o üçer kilo senin değil bebek ve suyuna gidiyor doğumla atılacak şeyler. Son aylarda olanlara bakıyorum midedeki baskıdan zaten yiyemiyoruz diyorlar. İnşallah işe yarar kuzum ben de yaramadı yine de aldım. Üstüne stres oldum belki eskinin birikimidir çabuk pes ettim o da olabilir bakalım bebekler sağlıklı olsunda sağlıkla doğsunlar bizim de tek derdimiz kilo olsun ne yapalım. Bence doğumla gidecektir zaten büyük oranda. Benim göbüş kocaman çıktı sizin nasıl ?

Benimde çıktı kiyafetlerin coğu olmuyor artık dedigin gibi bende normal de dikkat edeyim hemen veririm ama demek ki bu böyle bir sürec

Benimde çıktı kiyafetlerin coğu olmuyor artık dedigin gibi bende normal de dikkat edeyim hemen veririm ama demek ki bu böyle bir sürec
Geçen bir ünlünün haberi vardı eşim dedi göbeği seninki kadar aynı sanırım haftalarınız dedim o en az altı aylıktır merak ettik araştırdık altı aylık hamile

Artık göbeklerde belli ediyor canım özellikle akşamları 55,5 la hamile kaldım 58 olmuşum bakalım daha kaçar kilolar alacaz

Kızlar bir şey soracağım kabadan iğnem var haftada bir göbeğim çıktığı içim yüzüstü yatmak zor geliyor yan dursam yapılır değil mi canım çok yanar mı

Yaa kızlarr yanımda olsanız terlik atardım size
Ben şiştim oylecee 64 tüm tsh yukselmıs haberım yok bıanda 72 ye fırladım o arada tedavıye basladım suanda 7 kılo almısım ama unsılın baslıca senelerdır yasadıgım problem ee tedavıde kortızon alınca tuza felan dıkkat etmek gerekıyormus ben hıc bilmiyordum
Bırde yemek yıyemedım hamıleleıgım cougunlukla meyvelı yogurt meyvelı kefır
Vee fulll meyve tabı onların fazlasıda kılo aldırıyor
Insallah saglıkla dogurabılırım ama bu ay kılo almamısım ona sasırıdm
Iste bendenn haberlerde bu skeılde

Doğru söylüyorsun canim önemli olan sağlıklı olmalari kilo verilir bi şekilde. Bir de dediğin gibi bebiş 150 gram suyuda 300 gramsa yarim kiloda ordan gitti cok kafaya takmamaya karar verdim.benim göbeğim var aşırı değil bilmeyenler anlamıyor hamile oldugumu sadece gecen birisi sen baya zayıftin kilo almissin dedi bende söyledim artikgöbek durumum böyle ama eski pantolonlar falan sıkıyor karnimi artik tayt,elbise falan giyiyorum

Canim tsh la alakali olabilir bir de meyve olayini aksama bırakma gündüz ara öğünlerde tüket

Ben eski pantolon hiç giyemiyorum. Jean giymeyi özledim gerçi yazın giyilmiyor ama bu süreçte hiç giyemedim ben yana doğru açıldım göbek kısmından. Düğmeler yetişmiyor

Kuzucum seninki hastalık kaynaklı Yemenle filan ilgisi yok elinden bir şey gelmez Rabbim şifa versin

Kızlar bir şey soracağım kabadan iğnem var haftada bir göbeğim çıktığı içim yüzüstü yatmak zor geliyor yan dursam yapılır değil mi canım çok yanar mı
Değişen hiçbir şey olmuyor canım en azından bende öyle olmuştu transferden sonra hemşire yüzüstü yatmayayım diye öyle yaptı yine aynı acıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…