2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar karın şişliği inen var mı benim bugun baya hamile değilim gibi küçüldü karnım. Çok gergin ve sertti şuan yumuşak ve karnım yok 🤔 bu ne şimdi 🤯

Geçen tranaferimde meyve vs yiyordum ama bu sefer çok ozenmedim sanırım.yesillik çok yemiyorum roka filan çok severim ama zararı olabilir diye bu sefer yemedim geçen sefer yemiştim 🙈
Sabah bir pişmiş ( bazen tavada bazen haşlama 😂) yumurta, birkaç zeytin, bir parça peynir, yarım avokado, aralarda aklıma gelince biraz kabak çekirdeği, birkaç badem,kaju, bugün akşam yemegine bir iki cintik çok az tavuk vardı o, nohut ve yeşil mercimekli bulgur pilavı yedim 🌼 baya yemişim ben 😂😂
Ooo süper avokado ve kabak çekirdeği de yemiştim hergün bak hatırlattın. Ay insan unutuyor demekki ya keşke yazsaydım diğer dondurulmuş bebelerim için 😅

Bosveeeer biz o göbekleri o hale getirmek için neler çektik neler ozellikle gobeklerin keyfini çikaralim😂
Ay valla ben çıkarıyorum 😍 dün gece 2 de menemenciye gittik malum gel gitliyiz eşim benden daha kalk gidelim akıllı🙈
Dar spor elbise giydim ilk defa değişik Bi duyguydu göbüş ortada. Bunu tabiki de gece çıktığımda deneyimleyecektim çünkü ilk deneyim ne kase az insan okadar iyi 😂😂

Aminnn kuzum ınsallahh
Tsh için muhakkak doktoruna sor ben güvenip gebelikte kullanamadım Brezilya cevizi günde bir tane yesen çok iyi hormon düzenlermiş içindeki selenyumdan dolayı. Sen tabii sor süper gıda diye geçtiği için ben güvenip tüketmedim

Tsh için muhakkak doktoruna sor ben güvenip gebelikte kullanamadım Brezilya cevizi günde bir tane yesen çok iyi hormon düzenlermiş içindeki selenyumdan dolayı. Sen tabii sor süper gıda diye geçtiği için ben güvenip tüketmedim
Ilac kullandım en son duzene gırmıstı canım bakalım bayrmadna sonra tahlil tekrarlarım var

Ay valla ben çıkarıyorum 😍 dün gece 2 de menemenciye gittik malum gel gitliyiz eşim benden daha kalk gidelim akıllı🙈
Dar spor elbise giydim ilk defa değişik Bi duyguydu göbüş ortada. Bunu tabiki de gece çıktığımda deneyimleyecektim çünkü ilk deneyim ne kase az insan okadar iyi 😂😂
Ohh afiyet olsun iyi yapmissin 😂

X