2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bana bir şey demedi muhtemelen dikkat etmedi 😅 ama ben farkındayım 😂 aynen göbek altı aylık gibi alınan kilo da doktorun dediği gibi 20.hafta kilosu ki bundan sonra zaten hızlı artış oluyor 🤦🏻‍♀️
Ben zaten ılk baslarda hızlı ılerledım sankı dahiliye uzm. Felan normal dedı ama 2 hafta önce gıttıgımde perınatolojı ye tartılmıstım dünde gıttıgımde tarttılar hıc almamısım en aızndan buna sevındım belkıde ılacların şişkinligi inmeye baslıyor çunku progestan felan kortızon bana cok şişlik yaptı

Tatlı felaket yapiyor ya ilk 3 ayım tatlidan tiksinmekle gecti hic abur cubur yemedim 1 kg tek almistim yeminle son 1 haftadir tatli tuzlu herseyi istiyorm 1 haftada 1 kg aldm🙄🙄🙄🙄
Beni tatlı bitirdi zaten ama artık eskisi kadar canim istemiyor dikkatli olacağım
Masallahh subhanallahh rabbım saglıkla dogdugunuda göstersin canımm 🤲 🥰🧚🐣🎊
amin insallah canım plesenta rahim agzindaymis 20.haftaya kadar yukarı çıkmazsa sıkıntılı olurmuş ona canim sıkıldı biraz

Ah benim gibi biri varmış 🤩 ben de öyleyim canım. Altı aylık gibiyim 😅 beslenme düzeni işte abur cubur dışında daha çok nasıl yeniliyorsa öyle özel bir şey yoktur
Benim ilk haftalar canim çok tatli istedi ondan oldu😂onun dışında fazla yemiyordum neyse artik daha ölçülü olacağım

Ben zaten ılk baslarda hızlı ılerledım sankı dahiliye uzm. Felan normal dedı ama 2 hafta önce gıttıgımde perınatolojı ye tartılmıstım dünde gıttıgımde tarttılar hıc almamısım en aızndan buna sevındım belkıde ılacların şişkinligi inmeye baslıyor çunku progestan felan kortızon bana cok şişlik yaptı
Evet kuzum seninki şişlikti zaten bence konuşmuştuk normal kilona iniyorsundur

Benim ilk haftalar canim çok tatli istedi ondan oldu😂onun dışında fazla yemiyordum neyse artik daha ölçülü olacağım
Yavrum tatlı da öyle çok yemedim ben diyeceğimde dondurmayı tatlıdan saymazsak yoksa çok yemişim yaw 😅😬 aynen ya ne yapalım bizim de böyle olsun 😂

Beni tatlı bitirdi zaten ama artık eskisi kadar canim istemiyor dikkatli olacağım

amin insallah canım plesenta rahim agzindaymis 20.haftaya kadar yukarı çıkmazsa sıkıntılı olurmuş ona canim sıkıldı biraz
Cıkar canım ınsallah sıkıntı yapma kanamaya yol acar kanama sıkıntın olmazsa normal dogum yerıne de sezaryan olursun hıc önemlı degıl saglıkla büyüsün dogsunda 🎊🐣🥰🤲

A normalde dondurma yemeyen ben gece yedim neyse sağlık olsun😂
Ben normalde bir oturuşta beni kınamayın dostlar ama bir kutu dondurmayı yiyorum en az yarım kilo vardır heralde o kutuların içinde bilmiyorum😂 kışın da yerdim ama kilo almıyordum sanırım hareket önemli neyse şimdi koklasam alıyorum 🤪😬 bir paketi dört defada filan yiyorum artık ya 😅

Ben iyiyim kuzum ama hiçbir şey hissetmiyorum yine gerçi daha çok erken ama o adet agrilari vb yok yine sizde ne zaman baslamisti
Kzuucm benim transferden 5-6 gün sonra belim ve bacaklarım aşağı doğru çekiliyordu sızım sızım sızlıyordu o an hamileyim demiştim nedense ama adet ağrısı gibi kasık ağrılarım olmamıstı. 5.günde de kaset teste pozitif çıkmıştı

Kzuucm benim transferden 5-6 gün sonra belim ve bacaklarım aşağı doğru çekiliyordu sızım sızım sızlıyordu o an hamileyim demiştim nedense ama adet ağrısı gibi kasık ağrılarım olmamıstı. 5.günde de kaset teste pozitif çıkmıştı
Oyyy maşallah evet senin baya erken çıkmıştı 🤩 demekki belirtiler değişiyor kişiye göre ama ben şuan hiç transfer olmamış gibiyim

Ben iyiyim kuzum ama hiçbir şey hissetmiyorum yine gerçi daha çok erken ama o adet agrilari vb yok yine sizde ne zaman baslamisti
Hic belirtiye takılma canım benim hic adet agrim olmadi 9.gün felan sadece kasık ağrım baslamısti baska da öyle büyük bisey hissetmedim inan insallah bu sefer olacak

X