2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Eeee kızlar kızlar napyonuz bakalım tatilciler patır patır gidiyor biz evci mi kalalım yaa biz de çıkalım gidelim Bi yerlere 😂😂

Eeee kızlar kızlar napyonuz bakalım tatilciler patır patır gidiyor biz evci mi kalalım yaa biz de çıkalım gidelim Bi yerlere 😂😂
Balıkesir altınoluktan selamlar 3 gün kaçtık aile yazlığına 🙈🏝😘 girmiyorum ama bakışıyoruz kendisiyle 😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    155,3 KB · Görüntüleme: 31
Aklıma geldikçe sinir oluyorum yaa valla ben. Cahillik ve bunun yaşla ilgisi de yok ben onların yaptığı patavatszılıkları 20 yaşımda yapmazdım herşeyi ince düşüne düşüne Bi hal oldum zaten. Bi de bu yaklaşım ve sorgulamaları gayet normal geliyodu eşime bile yeri geliyo normal geliyodu, olabilir beklenti var sorarlar diyo. Soramazlar arkadaş ben soriyim mi senin yatak odası nasıl gidiyo 😉 diye diyodum çok ayıp yaa çok. Ve ben şimdi ne düşünüyorum biliyomusun ne geliyor aklıma. Şimdi bayramda da gören öğrenenler Bi de üstüne ikiz olunca aaa nasıl oldu ailede ikiz varmıydı şudur budur bak bir de onu soracaklar bu ne biliyomusun doğal yolla mı oldu tüp bebekle mi bunu sorma şekli. Ben ciğerlerini biliyorum çok fena insanlar çok kötüler. İncelik çok az insana nasip çok yazık
Ben ikiz olduğunu söylemedim ama soruyorlar artık yılların ardından doğal mı diye tedavi diyorum. Sana ne yani. Yok tatmin olacaklar hımm tedavi ile oldu ancak diyecekler 😂 akrabam vardı kadın doğumcu sırf bu süreci anlatmak istemediğimden hiç bir şey sormadım. En son covid aşısı için danıştım. Neyse sordu tedavi mi diye 😅😂😂 evet dedim tüp mü dedi evet dedim 🤦🏻‍♀️ Ya diyor burada sizin eski komşunun akrabası vardı hastanede çalışıyor geçenlerde annemden laf açılmış yazık onun kızının da çocuğu olmuyor sürekli tedavi görüyor demiş akrabama 😂 Hayır sürekli tedavi görmediğim kısmını geçeceğim önemli değil öyle de olabilirdi de sana nee ki seni tanımıyorum bile sağda solda benim için üzülüyorsun kıyamam 😅 insanımız çok ince ruhlu ondan oluyor. Aşııırı merhametli… Üzüntüsünden hasta filan olurlar kıyamam ben onlara😂 hayır ben bana sorana da kızmıyor alınmıyordum aynı eşin gibi sorabilirler filan diyordum. Bazen bazıları ağzının ayarını kaçırsa da. Komşunun akrabası nedir ya 😬 nasıl bir dedikodu yokluğu yaşadın bacım 😂 bilip bilmeden konuşup durdun 🙄 akrabama da açıklama yapmadım yaa öyle mi doğrudur dedim evet tedavi ile oldu dedim ona da kızdım yani okumuşu cahili bileni bilmeyeni ağzı olan konuşuyor 🤷🏻‍♀️

Ben ikiz olduğunu söylemedim ama soruyorlar artık yılların ardından doğal mı diye tedavi diyorum. Sana ne yani. Yok tatmin olacaklar hımm tedavi ile oldu ancak diyecekler 😂 akrabam vardı kadın doğumcu sırf bu süreci anlatmak istemediğimden hiç bir şey sormadım. En son covid aşısı için danıştım. Neyse sordu tedavi mi diye 😅😂😂 evet dedim tüp mü dedi evet dedim 🤦🏻‍♀️ Ya diyor burada sizin eski komşunun akrabası vardı hastanede çalışıyor geçenlerde annemden laf açılmış yazık onun kızının da çocuğu olmuyor sürekli tedavi görüyor demiş akrabama 😂 Hayır sürekli tedavi görmediğim kısmını geçeceğim önemli değil öyle de olabilirdi de sana nee ki seni tanımıyorum bile sağda solda benim için üzülüyorsun kıyamam 😅 insanımız çok ince ruhlu ondan oluyor. Aşııırı merhametli… Üzüntüsünden hasta filan olurlar kıyamam ben onlara😂 hayır ben bana sorana da kızmıyor alınmıyordum aynı eşin gibi sorabilirler filan diyordum. Bazen bazıları ağzının ayarını kaçırsa da. Komşunun akrabası nedir ya 😬 nasıl bir dedikodu yokluğu yaşadın bacım 😂 bilip bilmeden konuşup durdun 🙄 akrabama da açıklama yapmadım yaa öyle mi doğrudur dedim evet tedavi ile oldu dedim ona da kızdım yani okumuşu cahili bileni bilmeyeni ağzı olan konuşuyor 🤷🏻‍♀️
Bak kuzum aynen işte bunun ne yaşla ne okumuşlukla ilgisi yok bak kadındoğumcu diyorsun🤷🏻‍♀️
Yok valla ben hiçbir zaman normal karşılaşmadım. Komşunun akrabasıymış demen gibi nasıl bir boşluk ve yokluksa kudurup malzeme aramışlar resmen.
Ahh bir de yazıkkk. Yazık ne yaa sen kimsin tövbe haşa ilahmısın da bana acıyosun yazık mış. Valla ben deliriyorum. Ama bundan sonra kendimi bizim gibi zorlu yollardan geçenlere adıcam valla bak 😂 çatır çatır tıkcam ağızlarına varsın saygısız kötü bilsinler hiiiiç umrumda değil 🥳🥳🥳

Bak kuzum aynen işte bunun ne yaşla ne okumuşlukla ilgisi yok bak kadındoğumcu diyorsun🤷🏻‍♀️
Yok valla ben hiçbir zaman normal karşılaşmadım. Komşunun akrabasıymış demen gibi nasıl bir boşluk ve yokluksa kudurup malzeme aramışlar resmen.
Ahh bir de yazıkkk. Yazık ne yaa sen kimsin tövbe haşa ilahmısın da bana acıyosun yazık mış. Valla ben deliriyorum. Ama bundan sonra kendimi bizim gibi zorlu yollardan geçenlere adıcam valla bak 😂 çatır çatır tıkcam ağızlarına varsın saygısız kötü bilsinler hiiiiç umrumda değil 🥳🥳🥳
Aynen ya öyle şaşırıyorum ben cidden 😅 İnsanlar tuhaf 😬 valla iyi yaparsın kuzum başkasına laf söyletmemde bana söyleyenler olursa cevap veremem biliyorum 😬 yoruluyorum ya ne desen o öyle düşünmeye devam edecek zaten yazıııık 😂😂😂 tedavisi mümkün olmayan bir hastalık 🤪

Yazlığımız yok valla kuzum öbür türlüde güvenip bir yere çıkamam rahatta etmem ilaçtı iğne saati idi. Valla memlekete gitsem bile kafi ama uzak uçak seyahati gerekiyor salgın nedeniyle yine gidemiyorum. Evde klimamın önünde kk ya girerek tatilimi yapıyorum 😂😂😂😂

Kızlar bugun 17. Hafta yaşımızı doldurduk biz de 18. Haftaya giriyoruz çook şükürr 🧿🧿🧿 benim de pazartesiydi kontrolüm bebeğim iyiydi çok şükür boyu 17 cm olmuş ağırlığı 215 gr 😍 dr plasentanın kenarından bir kanama olmuş gibi görüyorum dedi ama plasenta rahme yakın değil gayet yukarıda yerinde duruyor bir kere oldu ve ertesi gün devam etmedi bu kanama ve tehlikeli bir durum olsaydı zaten kanamadan sonra düşük olurdu ancak bebeğin iyi büyümeye devam ediyor bu yüzden bir anlam yükleyemem dedi. Ben de yazlıga gitmek istiyorum 2 saatlik yol dedim gidebilirsin dedi ama kanama vs olursa bu yola çıktgın için değil olması gerektiği için olur dedi. Ama yine de gitsem mi gitmesem mi çok kararsız kalıyorum 🥺🥺🥺 kanamanın üstünden 25 gün geçmiş olcak. Sizce napayım kızlar
Kuzum maşallah kuzucuğuna da🤩kız iki saatlik yol hiç bir şey kafana takma ben doktora giderken nerdeyse o yolu katediyorum. Yakınlarda hastane filan varsa öyle dağ başı bir yer değilse de hiç düşünme bence

estrofem çok alıyomuşsun canım ben günde 3 içiyodum ve açıkçası benim estrofemi bırakınca kanamam durdu tüp bebek dr um 12haftaya kadar kullan demişti muayene olduğum dr kalp atışı duyulunca 6.haftaydı bırak dedi ben devam ettim 10.hafta bi perinatologla görüştüm estrofemi bırakmanı öneririm dedi bende bıraktım sonra kesildi bilmiyorum denk mi geldi ama durum böyle
Tüp bebek doktorum İstanbul’da banada 10-12 haftaya kadar devam edilmesi gerekiyor dediler onlarla iletişime geçtim ilaçlarla ilgili gittiğiniz kadın doğum dru yönlendirme yapabilir dediler. Yarın başka bi doktora gitçem bu konuyuda söylerim. Cuma 9 haftalık oluyoruz zaten belki erken bıraktırır. Şükür bugün fazla bişey yok çok hafif lekelenme var yarın gidip yine de bebeği görmek istiyorum içim rahat etmiyo

X