2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aktif kanaman durdurma

Aktif kanaman durduysa çok şükür canım. Takip altındasın en azından şuan bolca dua et yattığın yerden. Olabiliyor demekki hangimizin yarın ne olacağı belli değil canım öyle düşün. Kimi arkadaş başlarda oluyor bak Bi çoğu atlattı çok şükür, bazısı şimdi oluyor kotkmamaya çalış illaki tedirgin olursun en ufak şeylerden bile korkan insanlarız. Ama stresini korkunu dua ederek geçirmeye çalış Allah da yar ve yardımcınız olsun olsun bebeğinin ve senin 🤲🏻

Kanama olmadan bısey olmaz canım kiraz kanı sulandırır iyidir ama kanama varken rısklı oluyor
Allah kabul etsın versin şifasını ınsallahh
Kızlar tesekkür ederim hepinize destekleriniz için. İnşallah gelişmeler güzel olur da size güzel bilgiler verebilirim 🤲

Gece tam yatağa yatıyordum bi ağrı girdi bi anda anlık böyle durdum bi ah dedim sonra yattım bi sıcaklık geldi bir baktım kan şok oldum. sonra wc ye gittim bakayım dedim. bir kan geldi şıp şıp akıyor yerlere çok kötü oldum dedim bitti sanırım sevincim buraya kadarmış 😩 acile gidince de kalp atışı vardı ellerini sallıyordu. Biraz rahatladım ama kanama çok kötü etkiledi beni. Progestan 50 mg iğne yaptılar. Fitiline de sabah akşam devam et dedi. Zaten bu ilaçları keserken çok korkuyordum. Ve düşük tehliken var yatıcaksın dedi 🥺
ay canım çok geçmiş olsun nedir bu kanamalardan çektiğimiz ya birde senin kaç haftalık oldu düşük zamanıda tedirgin olmakta haklısında bende de kanama alanı gözüküyor ama doktor düşük ilk 12 haftada olur 12yi geçtikten sonra korkma dedi kanama alanı gözüküyormuydu ultrasonda

ay canım çok geçmiş olsun nedir bu kanamalardan çektiğimiz ya birde senin kaç haftalık oldu düşük zamanıda tedirgin olmakta haklısında bende de kanama alanı gözüküyor ama doktor düşük ilk 12 haftada olur 12yi geçtikten sonra korkma dedi kanama alanı gözüküyormuydu ultrasonda
Tesekkur ederim canımm. Ben de 12 yi atlattıktan sonra bi tık rahatladım şimdi 14+3 bebeğin ultrason boyu 15 haftalık ama kanama çıktı başıma yani acildeki dr kanama alanı var demedi düşük tehlikesi görünüyor dedi. Kendi dr uma sabah geliyimmi dedim. O da şimdi hiç kalkma kanaman geçsin önce yat dedi. Beklemedeyim ben de kzum hayırlısı olsun artık

Tesekkur ederim canımm. Ben de 12 yi atlattıktan sonra bi tık rahatladım şimdi 14+3 bebeğin ultrason boyu 15 haftalık ama kanama çıktı başıma yani acildeki dr kanama alanı var demedi düşük tehlikesi görünüyor dedi. Kendi dr uma sabah geliyimmi dedim. O da şimdi hiç kalkma kanaman geçsin önce yat dedi. Beklemedeyim ben de kzum hayırlısı olsun artık
belki kese büyürken rahimde damarları zedelemiştir canım inşallah bir daha olmaz bol bol dinlen hepimiz bu kanama korkusunu yaşıyoruz hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

belki kese büyürken rahimde damarları zedelemiştir canım inşallah bir daha olmaz bol bol dinlen hepimiz bu kanama korkusunu yaşıyoruz hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
İnşallah bebeğe zarar verecek birşey değildir kzum tek duam bu sağlıkla hayırla gelsin başka birşey istemiyorum. Allah yardımıcmz olsun

Bana nıe kımse oyle demıyor ya 😐☠️ hepsı ya düşecek ya duracak dio bende sureklı tetıkte beklıyorum yürümeye korkuyorum gaz agrısı olsa acaba dıe korkuyorum her vc ye gırdııgmde ıdrar mı koyu yoksa kanama mı var dıe korkuyorum 😑

Bana nıe kımse oyle demıyor ya 😐☠️ hepsı ya düşecek ya duracak dio bende sureklı tetıkte beklıyorum yürümeye korkuyorum gaz agrısı olsa acaba dıe korkuyorum her vc ye gırdııgmde ıdrar mı koyu yoksa kanama mı var dıe korkuyorum 😑
canım perinatologa da sordum kanama genel olarak düşük tehlikesidir ama nedenine ve haftasına göre değişir dedi genel olarak 12den sonra problem olmaz dedi ama

Nasıl bir sıcak ya mahvoldum işin kötüsü çok sıkıntılı bir gün. Buzdolabım alarm veriyor 😤 servis oyalıyor mutfak berbat eşim rahatsız. Salı gününe yetiştirmem gereken acil iş var. Nefret geldi dolaptan tamam yazın çok dolu oluyor ama bu dolap hep aynısını yapıyor ya en olmadık zaman da hep aynı arıza. Adam gibi ürün yok artık piyasada. Şimdi ara ki servis gelsin boşalt sil yerleştir kimse de yok. Neyse sağlık olsun inşallah 🤲🏻

Nasıl bir sıcak ya mahvoldum işin kötüsü çok sıkıntılı bir gün. Buzdolabım alarm veriyor 😤 servis oyalıyor mutfak berbat eşim rahatsız. Salı gününe yetiştirmem gereken acil iş var. Nefret geldi dolaptan tamam yazın çok dolu oluyor ama bu dolap hep aynısını yapıyor ya en olmadık zaman da hep aynı arıza. Adam gibi ürün yok artık piyasada. Şimdi ara ki servis gelsin boşalt sil yerleştir kimse de yok. Neyse sağlık olsun inşallah 🤲🏻
Ayy ewett yaa bazen geldıgınde ustustee gelır aman dıkkat et kendıne bosver hersey yerıne gelır

Bana da demediler canim hep diken üstündeyim eşim birşeyler almak istiyor engelliyorum hep korku var

ahh buzdolabı arızası kadar sinir birşey yok bir kere tatildeyken başıma geldi çok sinir bozucu allahtan evdesin canım yavaş yavaş halledersin yorma kendini

Bana da demediler canim hep diken üstündeyim eşim birşeyler almak istiyor engelliyorum hep korku var
Bende ruyalarımda göruyorum bebek elbıselerı aldıgımı esımde dıo hadı bısyeler alalım senın ruyan cıkar kız bebek elbıselerı görmustum 🥰 dedımm yokk ne elbısesı 😐

ahh buzdolabı arızası kadar sinir birşey yok bir kere tatildeyken başıma geldi çok sinir bozucu allahtan evdesin canım yavaş yavaş halledersin yorma kendini
Su için sürekli açılıp kapanıyor ondan mı bilemedim evdeki beyaz eşyaların hepsi değişecek aslında sekiz yıl oldu hiç birinden memnun kalmadım direniyorum taşınırım filan biraz daha idare etsin diye. Alsan ne alıcan hep aynı. Yedek buzdolabı alıcam artık. Pazartesiye kadar dayansa zaten yapacak bir şeyde yok servis yok. Neredeyse her yıl aynı arızayı veriyor geliyorlar aç kapa bir şey yok düzeliyor öyle saçma bir şey. İki gün önce eşime dedim dolabı boşaltalım biraz bu şimdi yine arıza vermesin. Başıma geldi 🤦🏻‍♀️Covid de sürekli market yapmayalım diye de alıyoruz tek seferde. Eskiden alır ömürlük kullanırdı insanlar ya. Valla dedemlerin hayvanları da olurdu dolu olurdu haliyle 30 yıllık dolapları tıkır tıkırdı. Bir ton para ver peşinde perişan ol.

Cok haklısın canımm senın kanama alanın bayagıdıır var acaba neden kapanmama nedenı bısey dıyorlar mı? Ve deVm eden lekelenme vs devam edıyormu
arada açık kahve lekelenme oluyor geçiyor canım ilk günden beri hep kesenin alt kısmında çok yakın değil nedeni de demiyorlar bebek büyüdükçe kapanır diyorlar 2,5 mmdi salı günü kanama alanı görüntüsü bile korkutuyor

X