2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Su için sürekli açılıp kapanıyor ondan mı bilemedim evdeki beyaz eşyaların hepsi değişecek aslında sekiz yıl oldu hiç birinden memnun kalmadım direniyorum taşınırım filan biraz daha idare etsin diye. Alsan ne alıcan hep aynı. Yedek buzdolabı alıcam artık. Pazartesiye kadar dayansa zaten yapacak bir şeyde yok servis yok. Neredeyse her yıl aynı arızayı veriyor geliyorlar aç kapa bir şey yok düzeliyor öyle saçma bir şey. İki gün önce eşime dedim dolabı boşaltalım biraz bu şimdi yine arıza vermesin. Başıma geldi 🤦🏻‍♀️Covid de sürekli market yapmayalım diye de alıyoruz tek seferde. Eskiden alır ömürlük kullanırdı insanlar ya. Valla dedemlerin hayvanları da olurdu dolu olurdu haliyle 30 yıllık dolapları tıkır tıkırdı. Bir ton para ver peşinde perişan ol.
evet eskiden çünkü çok kaliteli sağlam yapıyorlarmış arçelikten servis elemanı demişti bana şimdi bozulup yeniden alınsın diye böyle yapıyorlar dedi yani açıkça söylemişti ben şimdi siemens kullanıyorum yine daha iyi

arada açık kahve lekelenme oluyor geçiyor canım ilk günden beri hep kesenin alt kısmında çok yakın değil nedeni de demiyorlar bebek büyüdükçe kapanır diyorlar 2,5 mmdi salı günü kanama alanı görüntüsü bile korkutuyor
Benım 13.14 mm di canım kapanır canını sıkma bol su ıcmeye gayret et

Öyle kuzum ya sinirden ağlıyorum. Ağır kaldırdım o hırsla kendime kızıyorum neyse aman cana bir şey olmasın da. Yatıcam, işi de kalsın en kötü atarım içindekileri ne yapayım yani
Bossverr olan yıne sana olur isterse dolap gitsin çöpe bak kolay degıl yasadıklarımız

evet eskiden çünkü çok kaliteli sağlam yapıyorlarmış arçelikten servis elemanı demişti bana şimdi bozulup yeniden alınsın diye böyle yapıyorlar dedi yani açıkça söylemişti ben şimdi siemens kullanıyorum yine daha iyi
Bizimkilerde Bosch. Siemens Almanya daki fabrikasında üretiliyormuş önce şimdi öyle mi bilmem daha iyi olduğu söyleniyordu. Altus almayı düşünüyorum ben. Madem kullan at yapacağız hiç para vermeye gerek yok. Bizim okuldakiler Altus bin defa açılıp kapanıyor bozulduğunu görmedim. Ayy sinirimi yatıştıramıyorum 😬 bozulması filan da değil uğraşacak kimse yok ondan aslında sinirim. Bir de cidden güneşe ateş edesim var😂 klimanın temizliği olmadı diye açamıyorum da hasta olurum korkusuna. O da pazartesi olacak. Dolabın önünde de oturamam 😂🤪

Bizimkilerde Bosch. Siemens Almanya daki fabrikasında üretiliyormuş önce şimdi öyle mi bilmem daha iyi olduğu söyleniyordu. Altus almayı düşünüyorum ben. Madem kullan at yapacağız hiç para vermeye gerek yok. Bizim okuldakiler Altus bin defa açılıp kapanıyor bozulduğunu görmedim. Ayy sinirimi yatıştıramıyorum 😬 bozulması filan da değil uğraşacak kimse yok ondan aslında sinirim. Bir de cidden güneşe ateş edesim var😂 klimanın temizliği olmadı diye açamıyorum da hasta olurum korkusuna. O da pazartesi olacak. Dolabın önünde de oturamam 😂🤪
off sorma sıcaklar mahvetti klimayı bende temizletmem lazım yoğunlar walla allaj kanrı burnunda olanlara sabır versin yazın doğum gerçekten zor iş

Sıkma canını bosver kaldirma öyle agır felan en kötü atarsn icindekileri yapacak bisey cana gelmesinde😊

cnm çok çok geçmş olsun..umarım şimdi daha iyisinizdir..🙏🙏
Canım tesekkur ederim. Şuan aktif bir kanama yok çok Şükür inşallah olmaz da. Sadece peçete silince peçete hafif kirleniyor kalıntılar sanırım. Devamı gelmesin de 😭
walla bende hala tuvalete gitmeye korkuyorum kanama alanı olduğunu bilmek bile insanın morali bozmaya yetio:KK43:
Sen kaç haftalıksın canım? Peki bebek ultrasonda 15+3 görünüyordu yani yaklasık 4 aylık bir bebekte neden kanama olur ki poff. Birkaç gün geçsin de kendi doktoruma gidiyim 😕

Canım tesekkur ederim. Şuan aktif bir kanama yok çok Şükür inşallah olmaz da. Sadece peçete silince peçete hafif kirleniyor kalıntılar sanırım. Devamı gelmesin de 😭

Sen kaç haftalıksın canım? Peki bebek ultrasonda 15+3 görünüyordu yani yaklasık 4 aylık bir bebekte neden kanama olur ki poff. Birkaç gün geçsin de kendi doktoruma gidiyim 😕
Biraz rahatla dinlen emin ol kesildiginden git tabi canım onlar daha iyi biliyor hem senin de icin rahatlar

canım çok geçmiş olsun bir daha hiç yaşamazsın inşallah kanama benim kabusum biliyosun ben 5.haftadan 11e kadar devam etti daha 1-2haftadır iyyim çok şükür

canım çok geçmiş olsun bir daha hiç yaşamazsın inşallah kanama benim kabusum biliyosun ben 5.haftadan 11e kadar devam etti daha 1-2haftadır iyyim çok şükür
Canım çok tesekkur ederim. Gercektan berbat bişeymiş insanı tedirginleştiriyor zaten bişey oldmu korkusu hep var böyle olunca çöküyo insan 🥺 kimse yaşamasınnnn amin

12+1 canım üç doktora gittim hiçbiri şundan diyemedi kanama alanı var diyorlar ama sebep söylemiyorlar çok enteresan bebekte gelişiminde problem yok ama kanama alanı çok strese sokuyor insanı .bencede kendi doktoruna göster en iyisi

F3E6B09F-B592-467B-8CEE-952615DB7E95.jpeg

😂😂😂

Sadece fitil mi verdiler kuzum ? Senin 15+3 mü baya büyükmüş gerçekten inşallah kanaman bir daha olmaz kendi doktorun daha iyi yönlendirir bence muayenene bakarak

Sadece fitil mi verdiler kuzum ? Senin 15+3 mü baya büyükmüş gerçekten inşallah kanaman bir daha olmaz kendi doktorun daha iyi yönlendirir bence muayenene bakarak
Aslnda 14+3 ama ultrasonda 15+3 çıkıyor kuzum. Sadce fitile devam et dediler şuan kanama da kahverengi akıntı da yok çok şükür ama korkarak gidiyorum wc ye inşallah tekrarlamaz. Tüp bebek bölümüne sordm. Bazen Kanama olabiliyor ama devam etmesini istemeyiz dedi bebek iyise fitiller yeterli olacaktır dedi.

Aslnda 14+3 ama ultrasonda 15+3 çıkıyor kuzum. Sadce fitile devam et dediler şuan kanama da kahverengi akıntı da yok çok şükür ama korkarak gidiyorum wc ye inşallah tekrarlamaz. Tüp bebek bölümüne sordm. Bazen Kanama olabiliyor ama devam etmesini istemeyiz dedi bebek iyise fitiller yeterli olacaktır dedi.
İnşallah tekrarlamaz kuzum gelmiş geçmiş olur 🤲🏻

X