2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Öyle kuzum orası öyle de dönüp biraz kendilerine baksınlar totolarını toplayan arkalarında birileri varken iki tıraş bir koku sürmeyle bakımlı kategorisine geçiyorken konuşmasınlar hiç. Kendileri gitsin dışarıda çalışsın doğursun evi toplasın yemeği yapsın çocuk baksın o iğnelerle dürtsün kendisini poşet poşet ilaçları yutsun sağın solun lafını çeksin tavuk gibi yolsun kendini sütyeniymiş regl imiş uğraşsın sonra konuşsun. Onlara laf söylemek düşmez. İnsan kendine saygısından yapmalı. Valla kadın da diğer kadınlar için süsleniyor açıkçası. Süslensin de kendini nasıl mutlu edecekse öyle olsun aman erkekler laf edecek gözü kayacak diye değil. Dünyanın bin bir türlü hali var hangi birgün gözünü dışarıdan toplayayım. Herkes gözüne sahip çıksın 😬 Çıkmayıp mutlu olanda görmedim açıkçası eninde sonunda sürünüyorlar. Erkeklere çok güvenmeyeceksin çok salmayacaksın ama çokta takmayacaksın aman şöyle mutlu olur aman böyle iyi olur diye anne arıyorsa evlenmeseymiş. Hem annelerde öyle yetiştirmemeli bence.
😂😂😂😂 ah kuzu ya aldatcak adam aldatır zaten ama mutluluk maalesef kadın yapıyo mutlu yuvayı ben de böyle düşünüyorum kadının binbir türlü şeye yetişme gücü var erkekler saftirik işte 🤷🏻‍♀️

😂😂😂😂 ah kuzu ya aldatcak adam aldatır zaten ama mutluluk maalesef kadın yapıyo mutlu yuvayı ben de böyle düşünüyorum kadının binbir türlü şeye yetişme gücü var erkekler saftirik işte 🤷🏻‍♀️
Bir evin yuva olmasında kadının rolü çok tabii canım orası öyle. Bak yazıyorum buraya kızlar erkek olursa çocuklarınız kendine yetecek şekilde yetiştirin. Bilmiyorum elbette konu sağlıkları olunca herkes çok hassas ben de öyleyim ama ben günümüzdeki sadece erkek (onların ki kültürel bir hata 😅) değil kız çocuklar içinde çocuk yetiştirme tarzlarını hiç beğenmiyorum anne babaların. Daha el kadar bebe narsistlikten yıkılıyor. Dünya etrafımda dönüyor havaları filan. Çağın getirdikleri var lakin anne babalar da çok hatalı. Bak hiç birimiz kolay elde etmiyoruz hepimiz için çok değerli her bebek çocuk çok kıymetli. Bu kıymet vermek değil kişilik bozukluğu dolu insan kaynıyor ortalık. Allah ım inşallah hakkıyla yetiştirebilmeyi nasip etsin böyle diyince sen doğur görürüz diyorlar haklılar belki de ama ne bileyim bana yanlış geliyor bazı şeyler🤷🏻‍♀️

Kızlar 3. Ayda göbek çok çıkmaz benim bildiğim kiminin hamile olduğu bile belli olmuyor, ama ben baya göbekliyim genişliyor hızlı büyüyor sizin de öyle mi. Dedim iğneden şişti bu kadar ama bilmiyorum sizlerde nasıl!?

Bir evin yuva olmasında kadının rolü çok tabii canım orası öyle. Bak yazıyorum buraya kızlar erkek olursa çocuklarınız kendine yetecek şekilde yetiştirin. Bilmiyorum elbette konu sağlıkları olunca herkes çok hassas ben de öyleyim ama ben günümüzdeki sadece erkek (onların ki kültürel bir hata 😅) değil kız çocuklar içinde çocuk yetiştirme tarzlarını hiç beğenmiyorum anne babaların. Daha el kadar bebe narsistlikten yıkılıyor. Dünya etrafımda dönüyor havaları filan. Çağın getirdikleri var lakin anne babalar da çok hatalı. Bak hiç birimiz kolay elde etmiyoruz hepimiz için çok değerli her bebek çocuk çok kıymetli. Bu kıymet vermek değil kişilik bozukluğu dolu insan kaynıyor ortalık. Allah ım inşallah hakkıyla yetiştirebilmeyi nasip etsin böyle diyince sen doğur görürüz diyorlar haklılar belki de ama ne bileyim bana yanlış geliyor bazı şeyler🤷🏻‍♀️
Kuzum erkek çocuğu konusunda kesinlikle haklısın katılıyorum ne öğreniyolarsa onu yapıyolar oğlum olursa herşeyi yaptırcam bilsin herşeyi karısına kıymet versin bilsin ki ev de sadece kadın iş yapmaz, malesef şimdi ki çocuklar(kız-erkek) çok acımasız ve dediğin gibi benciller 🤷🏻‍♀️ Çok zor çocuk yetiştirmek gerçekten Allahım inşallah vatana millete hayırlı vicdan sahibi çocuklar yetiştirelim 🤲

Kuzum erkek çocuğu konusunda kesinlikle haklısın katılıyorum ne öğreniyolarsa onu yapıyolar oğlum olursa herşeyi yaptırcam bilsin herşeyi karısına kıymet versin bilsin ki ev de sadece kadın iş yapmaz, malesef şimdi ki çocuklar(kız-erkek) çok acımasız ve dediğin gibi benciller 🤷🏻‍♀️ Çok zor çocuk yetiştirmek gerçekten Allahım inşallah vatana millete hayırlı vicdan sahibi çocuklar yetiştirelim 🤲
Amin inşallah kuzum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Kızlar 3. Ayda göbek çok çıkmaz benim bildiğim kiminin hamile olduğu bile belli olmuyor, ama ben baya göbekliyim genişliyor hızlı büyüyor sizin de öyle mi. Dedim iğneden şişti bu kadar ama bilmiyorum sizlerde nasıl!?
Benimki 9. haftadan şişmeye başlamıştı. Şimdi 13+4'teyim alenen belli oluyor hamile olduğum. Sanki 4 ya da 5 aylık gibiyim. Bazısında böyle olabiliyor yani korkma hiç

Hello kızlar,
Bu aralar biz sürekli uyuyoruz, gece&gündüz fark etmiyo. Bu da yeni başladı, bi kaç haftadır böyle.
Bu süreçte ikili test için kan verdim, sonucu bekliyorum şimdi.
Çatlak kremi olarak da mustela aldım eczaneden. hem Eczacım hem doktorum annemde çatlak olup olmadığını sordu, tamamen genetik faktörler rol oynuyor. Yine de su içmenin, hafif yürüyüş yapmanın kan dolaşımı açısından faydası oluyormuş. Arada da nemlendirmek için krem kullanmak iyi olabilir.
Yeni hamişleri de tebrik ederim, sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏🏻

Benimki 9. haftadan şişmeye başlamıştı. Şimdi 13+4'teyim alenen belli oluyor hamile olduğum. Sanki 4 ya da 5 aylık gibiyim. Bazısında böyle olabiliyor yani korkma hiç
Dimi benim de hemen hemen 9dan beri büyüyor. Aslında korku değil fizyolojik değişim çok korkutmuyor ama başka bişey mi var acaba dedim. Kafadaki tilkiler işte 😁

Yok vallaaa 😁 bende mıdede reflu gastrıt
Bagırsakta deforme
Bırde safra kesem de alındı
Igneler ılaclar stresle ben bır şiştim tedavıye baslayalı
Sonra daha ınemedım bebekle bırlıkte ıyıce buyüdü
Ilacla felanda bırakamadım halen devam
Progestan da zatenbkarın kaslarını felan gevsetıyor ıyıce hassaslastırıyor
🙄😐😆🙈😁

O zaman senin bebis kendini belli ediyodur darısı basıma insallah ignelere alistim da fitili biraksam yeter bana😂
İnşallah 😁 senin de bırakır yakında. Faydası yok artık yan etki zararı görürsün keselim hepsini dedi doktor kestik valla. Valla boşluk oldu 3 aydır kulldığım fitil artık yok 🤭

X