2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benimkiler de düz yüzüstü koyduğumda durmuyo hele oğlan hemen koyduğum yeri yalıyo. Ben de hiç yapmamaktan yastıkta yapıyorum emzirme yastığında napayım
Ben bacağıma yatırıyorum azıcık orada duruyor dediğin gibi kafayı yere kapıyor hemen

Ayy canım kuzum ya sen hep süreçlerini rahat atlattın ya ben emzirdin sadece diye hatırlamıştım ☺️ Benim de gelcek sütlerim fışkırcak dolapları doldurcam inanıyorum hala bir ay a inşallah 😂 içiyorum o malt içeceği de şu solgar ın arttıcıdan alcam bide onu deniyim sağmaya da çalışıyorum da kız uyanınca hep sıkıntı oluyo denk getiremiyorum 🙄 kız sana helal hem borçları tuttun hem de yeniye hazırlık yapıosun dimi 😍
Ay borçların daha sadece 8 gününü tuttum (aslında 9du da bir tanesi iftara 1 saat kala malum döngüden kazaya gitti😬

Yani daha 22 gün borcum daha var. Ama Ramazana 1-2 gün daha az kaldı. Tamamını bitiremem ama en azından yarısını tutabilsem iyi olur diyorum. Malum döngüye de girdim ya yeniden, yeni Ramazanda yeni kazalarım da oluşacak, bari bunlardan azaltayım diyorum.

Ay borçların daha sadece 8 gününü tuttum (aslında 9du da bir tanesi iftara 1 saat kala malum döngüden kazaya gitti😬

Yani daha 22 gün borcum daha var. Ama Ramazana 1-2 gün daha az kaldı. Tamamını bitiremem ama en azından yarısını tutabilsem iyi olur diyorum. Malum döngüye de girdim ya yeniden, yeni Ramazanda yeni kazalarım da oluşacak, bari bunlardan azaltayım diyorum.
Allah yardım eder kuzum ya Allah kabul etsin 🤲

Gunaydın
Bem gece cok kötü gecırıdm hastaydım bıraz bogazkarımdan sankı yıne nefes alamıyor gıbı hıssettım yaotunca bu sefer panık atagımı yıne tetıklemeye basladı soluğu hasttanede aldık dr 1 ıgne yaptı avil bırde test verdık şükürler olsun negatıf cıktı ama yıne dr dıkkat eıdyroum bebege ıgne etkısı ıle kesık kesık uyudum okullar tatıl allahtan kıızmı da bıraktım ablasına arada bem emzırdım cok şükür 🤲
cnm geçmiş olsun cnmm.daha iyisindir umarım 🙏🏼

Helloo teyzelerim biz bugün ilk kez dışarı çıktık kahvaltıya geldik çekirdek aile 🥰 dün de gece tek geçirdik o kadar mutlu ve huzurluyduk kiii herkes gitti evine çok şükür 😂 ben de daha iyiyim psikolojim daha iyi ilk mama yiyen beniö çocuğım değil ama problem şu ki yiyo sonra kusuo anne sütüyle mama fazla gelio sanırım biraz ara koycam önce meme ile beslicem bi yarım saat sonra da mama vercem. Siz de nasıl bir yöntem vardı ?
Ooo dışarı çıkmalara da başladık 😍ohh ohh ne iyi gelmiştir size çekirdek aile vakit geçirmek🤩🤩

Kızlar bu Çarşamba’dan beri migrenim tuttu, bugün kontrolüm vardı.
Kontrol sonrası tamamen geçti baş ağrım. 🙈
Çok şükür, her şey yolunda.
Bugün 26+3 olduk.
Artık iki basamaklı sayılara geldik, geri sayıyoruz. 😉
3.trimester bakalım nasıl geçecek. 🙈
847 gr olmuş bebeğim, 37 cm.
Ne ara bu kadar büyüdü hiç anlamadım.
Daha geçenlerde 3 cm, 5 cm diyorduk.
Bir dahaki kontrol 30+3’te.
Daha çok var, nasıl bekleyeceğiz acaba?
Cnm çok geçmiş olsun…
Oyy maşallah Paşa’ya😍
Öyle valla ne zaman geçti günler ne ara bu kadar büyüdüler🥰🥰 7. Aya girdik halen idrak etmekte zorlanıyorum 😅

kızlar ben artık hiç giremiyorum buralara geçen hafta işbaşı yaptım öğlene kadar dersim var sadece ama perişanım sağım yapıyorum sürekli ve sanki pompanın çekim gücü azaldı sinir oldum lansinoh benimki pompa önerilerinize açığım😏 birde rotavirüs aşısı yaptıracakmısınız yaptıracaksanız hangisini 🤨🤔🧐
Kolaylıklar diliyorum cnm bayağı erken iş başı yapmışsın,zamanla tempoya alışırsınız☺️☺️

Merhaba kızlar. Sürekli evde durmaktan o kadar sıkılmıştım ki bugün bebeği eşime ve 2 biberon sütüm ile bırakıp öğretmen arkadaşlarımla gün yapıyoruz eylülden veri, onlardan birinin evine gittik bugün. Hepsiyle beraber öyle güzel sohbet ettik ki. Pastalar börekler de peşine. Ev sahibi 3 çeşit bir şey hazırlamıştı (hiç o kadar yapmasa da olurdu). Geri kalanı bizler her birimiz bir çeşit yapıp götürdük. Ben de muhallebilili kek yaptım götürdüm.

Saat 1'den 5'e kadar yoktum evde. Öyle güzel kafa dinledim ki. Enerjim yerine geldi resmen. Ay bir de havalar ısınmaya başlasa da dışarıda yürüyebilsem. Oğluşu da götürürüm hem bu kez.

Zaten öyle bir memlekette yaşıyorduk ki kışı sert geçer, uzun geçerdi. Bu sene üstüne ekstra soğuklar geldi. Ayda 2 kar yağıyorsa haftara 2 yağar oldu (ortalama söylüyorum yoksa son 4 gündür kar yağıyor).

Evliliğimin ilk 8 yılı yaz kış spor ayakkabı ile gezebildiğim bir memlekette yaşadım çocuksuz, tam kar memleketine geldim ki çocuk doğdu. Allah her şeyin en iyisini bilir diyor ve şükrediyorum. 😇
Ohh ne iyi gelmiştir sana arkadaşlarınla vakit geçirmek sohbet etmek☺️
bende 2.5 yıldır kapandığım evden covitten sonra bir çıktım pir çıktım😅😅(şöyle bi 15 gün daha rahat takılır İzdivaya çekilirim🤣)
Valla eşine de maşallah cnm 4 saat bebişi bakabilmiş.sen ara ara çıkabilirsin yaa eşin maşallah bakabiliyor 🥰

Ohh ne iyi gelmiştir sana arkadaşlarınla vakit geçirmek sohbet etmek☺️
bende 2.5 yıldır kapandığım evden covitten sonra bir çıktım pir çıktım😅😅(şöyle bi 15 gün daha rahat takılır İzdivaya çekilirim🤣)
Valla eşine de maşallah cnm 4 saat bebişi bakabilmiş.sen ara ara çıkabilirsin yaa eşin maşallah bakabiliyor 🥰
Ay sağ olsun bakıyor da havalar öyle soğuk ki, her yer kar buz. Dışarıda yürüyüş yapmaya hasret kaldım. Ah bir de oraya gidebilsem. Bütün gün evde durmaktan adımı bile unutacak hale geldim diyorum ya, artık evlerde oturasım da yok. Şöyle boş boş açık havada yürüyüp ara ara mağazalara girip çıkasım var.

Eşim ve sabah uykusuna uyandığını zanneden oğluşumuz ile herkese günaydııın 🤣
Gece 10'da uyuyunca uyuyana kadar birkaç saat rahat etmiştik ama bu da bunun 5'te uyanmasına neden oldu 😁
Namazı da kıldık, ee şimdi ne yapacağız? 😃
Şimdi babası bebek arabasına koydu sallıyor uyusun diye. Bakalım ne kadar sürecek? Ahan da saat şu an 6.18
😄

Bizim oğluş uyudu a dostlar. Babası bebek arabasıyla evin içinde gezdirmeye başladı. O zaman zaten bir duruldu, uyku bastırmaya başladı. Sonra gak guk etmeye başladı, acıktı dedim. 1 saati geçmişti emzireli. Neyse aldım 3 dk. emdi ve huysuzlandı. Ayağıma koyduğum gibi de uyku moduna geçti. 5 dk. geçmedi uyudu. Şu an hâlâ ayağımda. 2 dk.ya kadar yatağına alırız. Şu an saat 06.45 ve oğluşumuzun gece mesaisi 1 saat 45 dk. dan uzun sürmedi neyse ki 😄

Hay maşallah canım benim. Doğurunca bir süre hâlâ hamile gibi hissedeceksin. Aa ben doğurdum di mi, artık hamilelik anılarımı geçmişte yaşamıştım diye anlatacağım, şu an değil di mi diye düşünmeden edemiyordum ben 😂
Gerçekten mi? 🙈
Geçen eşime diyordum çok alıştım içimde olmasına, doğunca ne yapıcaz, bi boşluk olucak sanki diyordum. 😉

Şükür 🤲 canım sagol bı kac gune daha ıyu olurum ınsallah
Bogazdan kulaga vurmaya basladı augmentın alıyroum bıtsın bakalım ınaallah gecer ☺️
Çok geçmiş olsun canım. 😔
İnşallah daha iyi olursun.
Havalar çok soğuk, dışarı çıkarken özellikle kulaklarını güzel sar atkıyla.
Ben bonenin üstüne bandana takıyorum, üstüne şal, onun üstüne kapüşon geçiriyorum. Sonra da atkı doluyorum.

Çok geçmiş olsun canım. 😔
İnşallah daha iyi olursun.
Havalar çok soğuk, dışarı çıkarken özellikle kulaklarını güzel sar atkıyla.
Ben bonenin üstüne bandana takıyorum, üstüne şal, onun üstüne kapüşon geçiriyorum. Sonra da atkı doluyorum.
Dısarıda işim olmuyor ki kuzu ev sıcak ya mutfaga gec ınce aradaa cam acıyordum belkı orrdan almısımdır belkıde benım kız haıfıf grıp gıbıydı ondan gecmıstıır
Sagoll kuzum tesekkur ederım ❤️ ☺️

Ben bugün endokrin doktoruma gittim tiroid için hem de şeker yüklemesi yaptırdım,şükür şeker çıkmadı 😍😍 valla korkuyordum şeker çıkacak diye,kızlar çok zorlanıyordu nasıl diyet yaparım diye düşünüyordum🙈🙈
Bunu şimdi okudum, çok şükür canım çıkmamış şeker. 🙏

Dısarıda işim olmuyor ki kuzu ev sıcak ya mutfaga gec ınce aradaa cam acıyordum belkı orrdan almısımdır belkıde benım kız haıfıf grıp gıbıydı ondan gecmıstıır
Sagoll kuzum tesekkur ederım ❤️ ☺️
Oyyyyy kuzucuk yaa, bu yaşta gribi nerden bilmiş de olmuş. 🙈
Kıyamam ben ona.

Oyyyyy kuzucuk yaa, bu yaşta gribi nerden bilmiş de olmuş. 🙈
Kıyamam ben ona.
Yok kuzum bebek degıl benım lıseyye gıden 2. No lu kız 🤣 ayy aman allah korusun bebekte bısey yok cok şükür
Dıgerlerınde de olmasın tabıkıde yıne bız c vutamın sıcak ıcecek frlan iç yat dinlen bebekler derdını de anlatamıyor

X