2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlae benim bebeler iyice cinsleşti yaa. 100 110 veriyodum mamalarını 50 60 bırakıyorlar içmiyolar anlamadım bu işi. Altlarını alıyorum o esnada acıksınlar tekrardan diye bazen alıyolar bazen almıyorlar çoğunlukla almıyorlar. Kuş kadar besleniyolar nolcak böyle
Sen sütte veriyordun belki onunla doyuyorlardir canm olamaz mi🤔

Evce hastaydık kuzum bir tek bi kızım hasta olmadı geri kalanı döküldük resmen diğer kızım içinde hastaneye git gel iyice mahvoldum. Kızımın tahlilleri temiz çıkınca biz covit olmayalım dedim eşim okula gitmeden gidip test vereyim dedi covit çıktı bir haftadır o karantinada bende ayakta atlattım büyük ihtimal ama çok yorucu bir hafta geçti annemde koku alamıyorum diyince oda çocuklara bakamıyor bi babamla ben geceleri full bendeydi eşimin bugün bitiyo karantinası çok şükür elim ayağımmış kıymetini daha çok anladım 😂
Ayy cnm çok çok geçmiş olsun.geldi mi geliyor işte hemen de yayılıyor.hafif seyirde geçirmenize sevindim🙏🏼🙏🏼

Sende çok dikkat ediyordun kuzum sana nasıl geldi bulaştı durumunuz nasıl ? gerçi annem bugün diyorki sizin kadar dikkat eden olmasın size geldiyse daha herkes olur 😂
Aynen öyle cnm evden dışarıya çıkmıyordum.eşimle odaları bile ayırıyordum genelde.baza bakmaya gittim avmye gelmişken bir yemek yiyelim dedik ama korka korka karar verdim🤭 20 dk sürmedi yiyip çıkmamız oradan kaptım diye düşünüyorum ya da eşim taşıyıcıydı ondan aldım🤪 benim annem de şok oldu sen bu kadar dikkat ediyordun seni gelip nasıl buldu diye ama bulunca buluyor neyseki bu zamanlar hafif seyrediyor🙏🏼

İyi akşamlar kızlar .
Doğum yaptım çok şükür
Bebeğim 6 günlük kolostrum denilen agız sütü geliyor ama bebeğim onu emince hemen kusuyor mama verince kusma skıntısı olmuyor
Hoşgelmiş dünyaya😍😍
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin🙏🏼

Ay evet canım, hastane çantasından başlamamız lazım.
Kızların listeleri vardı, eski mesajlara bakıp onları bulucam.
Bi liste çıkarsak iyi olur artık. 😉
Ewt cnm hastane çıkışı hazır oldu mu kafamız rahat olur sonrası zaten yavaş yavaş gelecek☺️
Aynen yapmışlardı liste fikir olur😉

Ama hep veriyodum kuzum değişen bişey olamadı ki 😑
Benımkı ıle halay cekerek ayakta mama verııyorum 60 cc zor ıcıyor dr 150 dedı 1 kere bıle ıcemedı yarın dr na gıdıcem 1 haftada ne kadar almıs dııe yoksa dıcem ben besleyemıyırum alnamıssa ne yapcaz
Bırde gecen ayın son haftasında ben karbonhidrat dıyet yapayım dedım sebze meyve yıyemıyroum gazdan zaten yedıgım onlar dı acaba onları kesıncd mı cocuk gecen aylardan daha eksık kılo aldı dıe bu hafta full yedım bakıcam 1 haftada ne kadar almıs

Ben de bugün akşama eve misafirlerim gelecek diye insan içine çıkılmayacak kaşlarımı aldırmak için evden 1 sokak arkadaki yeni açılan kuaföre gittim, uyuyan bebişi kocamın yanına bırakıp. Öncesinde de bıyığımı kendim jiletle temizledim yine. Azıcık da yürüdüm, dönüşte markete uğradım. Allahım bu bile öyle iyi geldi ki bana. Her taraf kar, buz, hava da buz ve çatılardan pata pat kar düşüyor olmasına rağmen bir de.

Hakikaten bütün gün evde olmak bana kafayı yedirtiyor artık ya. Hiç olmayacak şeyleri unutuyorum falan. Spora başlamam lazım. Ramazan ayı geliyor, hele bitsin yüzmeye başlayacağım. O zamana kadar da akşamları kocam gelince yürüyüşe çıksam böyle kısa süreli, ı da yetecek.

Eylüle kadar raporla izne devam edeceğim de eşim eylülde 1 sene de ücretsiz izne ayrılabilirsin diyor ama ben fıttırırım diye istemiyorum. Daha doğum yapalı 3 ay olmuş ama ben 24 haftalık hamiellikten beri zaten evdeyim. Yani bu senenin en başından beri. Bir sene komple evde olacağım, bir 1 sene daha katlanamam. Şimdi bile işe dönsem yok demem ama bebiş küçük. Seneye işte olmalıyım. İşe giderken bakıcı bulacağım için yüzmeye de daha rahat gidebilirim hem. Hadi inşallah.
Evden dışarı çıkıp markete bile gitmek ne kadar iyi geliyor di mi insana☺️☺️
Bende pandemi başından beri çalışmıyorum.full çalışıyordum.sabah akşam kurslarım oluyordu.çalışma hayatına adapte oldum güzel gidiyor ama ara verip başlamak çok zor geliyor nasıl başlayacağım bilmiyorum😅 belki senin zamanlarına gelince bende çalışmaya heves ederim 🤣🤣

Kizlar merhaba ancak yazmaya firsat buluyorum bebeğim kovit atlatti.cok üzüldüm 2 yildir hamilelik dahil ne gezdim ne kuaföre gittim herşeye dikkat ettim sonuç bu.eşimden geçmiş bize. onda da belirgin hiç bisey yoktu bebek ateşlemese ikimizde kovit oldugumuzu anlamayacaktik çünkü benim burun akıntısı dışında bir şikayetim yoktu şu an o da yok. Kisacasi etrafinizdakilere dikkat edin belirtisiz kovit geçiren çok fazlaymış bu ara.sıkıntıyı yavrum çekti ateşi yükseldi ilk gun ve ağrısı vardı şu an iyi çok şükür. Ama bizim millet uslanmıyor sabaha karşı yüksek ateşle acile gittik o gun bebek ateslenmese öğlene bana bebek için hayırlı olsuna gelecekti iki kişi ve bizden hastalık geçecekti büyük ihtimal .halen millet gelme gitme peşinde .eşlerinizde sizlerde çok dikkat edin .

Kizlar merhaba ancak yazmaya firsat buluyorum bebeğim kovit atlatti.cok üzüldüm 2 yildir hamilelik dahil ne gezdim ne kuaföre gittim herşeye dikkat ettim sonuç bu.eşimden geçmiş bize. onda da belirgin hiç bisey yoktu bebek ateşlemese ikimizde kovit oldugumuzu anlamayacaktik çünkü benim burun akıntısı dışında bir şikayetim yoktu şu an o da yok. Kisacasi etrafinizdakilere dikkat edin belirtisiz kovit geçiren çok fazlaymış bu ara.sıkıntıyı yavrum çekti ateşi yükseldi ilk gun ve ağrısı vardı şu an iyi çok şükür. Ama bizim millet uslanmıyor sabaha karşı yüksek ateşle acile gittik o gun bebek ateslenmese öğlene bana bebek için hayırlı olsuna gelecekti iki kişi ve bizden hastalık geçecekti büyük ihtimal .halen millet gelme gitme peşinde .eşlerinizde sizlerde çok dikkat edin .
Yaa bende de vvar onceye gore rahatlama 😕 cok gecmıs olsun canım
Bırtek gelene dezenfekte sıkıyoruz işte o
Onceden kımseye nefes aldırmıyordum babaya bıle veremiyordum sımdı esnettımn ınsallah bısey olmaz

Yaa bende de vvar onceye gore rahatlama 😕 cok gecmıs olsun canım
Bırtek gelene dezenfekte sıkıyoruz işte o
Onceden kımseye nefes aldırmıyordum babaya bıle veremiyordum sımdı esnettımn ınsallah bısey olmaz
Gelen giden varsa bile bebeği kimsenin kucağına verme canım. Ben halen dikkat ediyordum ama eşim dikkat edemedi sanirim bi de işi geregi fazla insanla muhattap ondan oldu.Allah çocukları korusun sıkıntıyı onlar çekiyor.

Gelen giden varsa bile bebeği kimsenin kucağına verme canım. Ben halen dikkat ediyordum ama eşim dikkat edemedi sanirim bi de işi geregi fazla insanla muhattap ondan oldu.Allah çocukları korusun sıkıntıyı onlar çekiyor.
Aynen canım yok kucaga verme konusu cok kucagga kımseye vermem de zaten daha oyle pek kımse gelmedı tek tuk zaten allah korusun yaa

Benim eşimde işe başlayacak korkuyorum şimdi ister istemez gerçi çok kalabalık ortamda bulunmuyor ama yemekhanesi servisi korkutuyor. Allah korusun tüm bebişleri 🤗

Bizimki 90 cc içiyor genelde bazen 100 veriyorum içmiyor. Genelde bitirirdi belli olmuyor hiç. Dün akşam hepsini çıkardı ilk kez neden oldu anlamadım ama bir daha olmadı çok şükür.
Gercekten dönem dönem bütün bebeklee yasıyor bunlari ne diyelim sagliklari yerinde olsunda insallah duzelirler

X