2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Dr de sma demis olmadi bi deneyim bizimki bildigin tolere etmiyor oldugu gibi cikariyor cok sagol valla iyiki varsnz

Bebek emmedigi icin sagdikca artti bnde ama fazla uyarildi 2.5 3 saate bir sagdm gecede dahil ama iste sonrasi mastit mantar biliyosn fazlada zarar bebegin emiyor sütün iyiyse hic bulasma derim
Biraz daha sütüm olmalı sanki yaa yoksa neden mama istesin ki diyorum. geçmiş olsun kuzm ya bu arada

Biraz daha sütüm olmalı sanki yaa yoksa neden mama istesin ki diyorum. geçmiş olsun kuzm ya bu arada
Sagol kuzum o zaman söyle yap ben mecburdum hep sagdım sen o emdikten sonra gunde 2 3 kez tek sag yoksa surekli sagim ister vucut mastit olursun bebekte tam bosaltmazsa cok cektigim icin diyorum valla kimse yasamasn valla cok zor

Kizlar selam, bugün covid testim pozitif çıktı ve bebisimlr farklı odalarda yaşamaya başladık, 44 gün boyunca tek gorustugum kişi kv ve annem olmasına rağmen ve tek gittiğim yer kontroller için hastane olmasına rağmen beni de buldu. Dikkat ediniz, sanırım sağlık ocağında kaptım. Inanin benim kadar pimpirikli bir insan göremezsiniz covid konusunda, okadar dikkatime ragmen kaptım.

Sabirla yarini bekliyorum bziimki sutte boyle degildi mamayi tolere edemedi sanki sutte dr kusardi ama boyle baya dik tutunca azcik cikardi simdi ne varsa kusuyor
Ben bugün sağlık ocağına gittim beslenmeyi daha aralıklı yap dediler. bu aylarda normalmiş emdiği fazla geliyor olabilirmiş gaz damlası al gazi olan çocuk sakinleşmek için memede kalır dediler hakkatten bizde olan bi durum bu şimdilik beklemede kalacağım sanirim sen ne yaptin

Geçmiş olsun. Sağlık ocakları en korkulacak yerler zaten. Kolaylıkla atlatmak nasip olsun inşallah.

Kızlarr buzluktan verdigim sütü kusmadi sükür diyorum hasta degil insallah sadece mamayi istemedi burdan bunu cikariyorum sizcede öyle degil mi mama olarak baska neler kullaniyorsunuz yazar misiniz
Bizim hastanede Hipp başladılar bende o şekilde devam ettim kuzum bugün de sordum değiştirme yapayım mı diye devam edebilirsiniz dedi

Geçmiş olsun canım en kısa zamanda atlatırsınız inşallah maalesef kaçınılmaz son diyorum ben covid için herkes geçirecek sanırım önemli olan en zararsız şekilde atlatmak. Acil şifalar sana ve ailene kuzum

Geçmiş olsun canım en kısa zamanda atlatırsınız inşallah maalesef kaçınılmaz son diyorum ben covid için herkes geçirecek sanırım önemli olan en zararsız şekilde atlatmak. Acil şifalar sana ve ailene kuzum

Bizim hastanede Hipp başladılar bende o şekilde devam ettim kuzum bugün de sordum değiştirme yapayım mı diye devam edebilirsiniz dedi
Hastanedede aptamil vermislerdi eve geldik sut duzene girene kadar yine aptamil vermistk sonra biraktik aslinda sekerli oldugu icin cogu bebek severmiste ama iviyor ve direk cikariyor 15 20 dk sonra sevmedi diyorum demeki

Bizimki mamayi sevmedi hic bu kadar kusmamisti yarn doktira götürücem mama degistiricem insallah severde bi duzene girer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…