2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy gercekmıııı canımmm yaa kıyamam
Sevmıyor mu? Acaba soyunmayın
Yoksa onun için kötu bır anı mı oldu ona bıseyı mı hatırlatıyor kuzum acı veren vs
Mesela bızım bı arkadas ta senın gıbı dıyordu
Sonra anlasıldı ki aynı yerde burun aspiratör temızlıgi de yapıyormus
Bu çoccukta kötü bır ızlenım olmus
Oyerde sureklı aglıyormus
Degısık yerler de yapın diyorlar aynınuerde iz kalmasın dıe

Bana da kv Bi kere ne dedi biliyo musun biz emzirip koyardık yerine Bi daha ne zman ağlar isterse
Oo dedim Ben de siz de çocuk mu bakmışınız. Tabi içimden
Dürtürüp uyandırma işi bizim uşakta gece uykusunda hiç işe yaramıyor. Uyanmıyor kerata. Daha bu gece, bebiş 12te çeyrek kala uyudu, 2.30da ben uyuyacaktım, öncesinde aldığım kucağıma, emzirmek için dakikalarca uğraştım, emmedi. Altını değiştim, 5 saat olmuştu değişmeyeli ama bezini neredeyse hiç kirletmemişti. 3 buçuk saatlik açlık bile yetmedi bizimkini uyandırmaya. Sonra kendisi 4 buçuğu geçiyordu gak guk ses etmeye başladı, ağzını da şapırdatmaya. Aldım hemen, o zaman emdi. Hiç de gözünü açmadan. Sonra bir de şimdi uyandı, yine emzirdim, yine uykuya devam. Yani ben de sanırım kendi uyanırsa diyeceğim bundan sonra.

Oohh vallaa boyle bebek buyutmeye ne ki

Cnm yaa geçmiş olsun..biran önce düzelir inşallah herşeySütün olsa dert olmasa ayrı dert.
Yaparsın cnm bir şekilde halledeceksin Allah verecek o gücü

Kızlarr yaa benim arkadasın bebegı 5. Ayına girmişti covıd olmus
Anneesı babası olmustu
Ama annesı hep maskelı ıdı yınede gecmiş

Suan ıtıbarı ile ates cıkmaya basladı 37.5 duzenlı calpol verdıgıım halde demekkı yıne de cıkabılıyormus
Demekki ne kadar dikat edersen et o ateş çıkacak aman böyle geçsin ins artmasin ateşi
Günaydın kuzularım bizden haberler daha iyi çok şükür ayaklandı anneciğim babam da ağrıları var sadece Şubat ayına girdikkk Allah mani vermezse son 16 günüm
Gozunaydin cnm o ağrılar da hafifler ins oyy sayılı günler kaldı allahim heyecan dorukta dimi

Demekki ne kadar dikat edersen et o ateş çıkacak aman böyle geçsin ins artmasin ateşi

Gozunaydin cnm o ağrılar da hafifler ins oyy sayılı günler kaldı allahim heyecan dorukta dimi
Heyecan dorukta kuzum valla istiyorum ki kendime şöyle güzel bir bakım günü planlıyım saç el ayak bi kirpik taktırıyım bi bişey moral olsun

Allahimm minnacık bebiş mi covidli ins çabucak atlatır geçer cnm temas var anneyle kuzum hafif atlatsin ins
Aminn canımm yaa
Esımın kuzenıde calısıyrodu
Annesı bakıyordu bebege babası annaesı covıd olunca aldı bebegını evıne gectı 2 gundur benek ateslı bogazları enfeksıyon dıl kendısode covıd olmus oda test yaptursa bebege sanırım oda pozıtıf cıkar oda aynı 5. Ayına gırıdi
Buneeyaaa üst katımdakı ablam ı aradım sımdı dıo üşüyorum ısınamıyorum felan Allah korusun dun bebekle oraya cıkmıstım
Esım evı ıyıce havalandırsın bı temızlesın dıe
Düşünmek bıle ıstemıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…