2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aahh kuzuumm yaaa kötü olmuşş
Insan normal dısında bısey yasayınca zor geliyor haklısın
Bıan ewel caresını bulursun ınsallahh

Hadi hayırlı olsun uzun sağlıklı ömürleri olsun inşallah Bu para filan neden konuluyor kuzum hiç bilmiyorum diş buğdayında yaparlar bizde de kırk çıkmasında olmaz ama görüyorum Pinterest ye filan
Amin yavrum inşallah
Ömrü boyunca bol kazanç için diyolar. Aman adet yerini bulsun işte kırk tane daha şey katan varmış bunlara

Yok canım benim nankörlük değil herkese uğraştığı dert büyük gelir basit de bişey değil zaten ben Bi nebze rahatlatayım seni diye anlatıyorum öyle. Öylr mi. İyi doktor der zaten ozamn elleme sen. Kız benimkiler de. 2 sn olay dil üstündeki tabaka damak iç yanaklar fışt toplycam ortalığı ayağa kaldırıyorlar.

Cerrahiye de gittim butun dr ler artk gordu goguslerimiagumentin verdi bolca sag dedi bende sagim saatlerimi ozellikle geceleri dusuruyorum 5 6 saat oldugu oluyor ama agrisina uyaniyorum sagmadigim icin mastit te hala uretim cok oldugu icin hep tekrarliyor biraz azalsa rahat edicem bende bakalim

Aynen hic hoslarina gitmiyor annemde zaten kurcalama su cocugu gecer diyor cuma kontrolde gostericem valla pamukcuk derse anneme diycem yaa eskilerde bilmiyormus biseyleri

Ayy kızlarrr yorgunluktan ölüyorum yaa
Resmen unutmuşum yolda yürümeyi hıc cıkmaya cıkmaya belım kalcam tutuluyor resmen
Sizee haberlerle geldım
Ben benım mınnak mınnak kızımı dr kontrolune goturdum
Kılo olarak 28 gunde 1.055 gr almıs ılk defa agzından gayet ıyı almıs dedı
Boyu da 4 cm uzamıs
Boyu ııcnde ıyı gelısım dedı
Gaz ııcn 3 saaate bır emzır dedı
Mıdesını bosaltmadan tekrsr verırsen hep gergın kalır dedı o sekılde duzene sok yoksa rahatsız eder dedı
Sındırımı zaten gelısmedıgı ıcın dedı
Gaz damlalarını soyledım MAFLOR aldım
BIOAGİA ya es deger farklı marka oda bıde onu denıyrouz suan
Gaz damalsı 3 sıse sapsıpleks bıtırdıık ama sımdı METSIL e dönduk dedım
Gazı olsun olmasın duzenlı kullan dedı
Gobek fıtıgı İcin tekrar 5. Aya kadar geceer dedı
Asılrdan konustuk ROTA VE MENENJİT
orda ıken hepsını yaptırmaya karar verdik
ROTA damla şeklin de zaten MENENJİT 2 tane yapıldı 2 çeşıt menenjıt içinmiş
O aşılarda ates yapıyormus
Dr umuz öncesınde. Calpol verdi ateş e tedbır amaclı
Sonra rotavırus verdı şükür akıtmadan içtik
Sonra aşılar oldu 2 bacaktan ama.....
Katıldııııııı aglamaktan 2.ay asısı olurken bu kadar uzun sure katılmamıstı
1 asıyı yaptı hemen aldım kucagıma azıcık sakınlesssın dıe
Sonra dıgerı vuruldu ama bem cocuk felan gıydırmeden rahat 15 dk kucagımda kaldı ve artık dr un karısısnda emzırme onlugınü taktım aldım emzırmeye dr sonra kendı odaısna gıttı bne orda kaldım bayagı sakınlesmesını bekledım emzırdım ama 2.3 cektı bıraktı sonra uyudu yoruldu kaldı
Ates takıbı yapıcaz
Ayy o kadar kötü oldum ki elim ayagım sastı bıde bu asılar
5. Ay ve 15. Ay tekrarları olucakmıs
Yanıı sakın tek gıtmeyın tek bebeklerı olanlar ıcın dıyroum ıkız bebek annelerı zaten tek gıtmezde
Illa bırısı olsun yanınızda ınsan bırazcık panık yapıyor
Bırde benım kabızlık problemı ıcın gecen aksam acıl e geldık buraya hocam baska dr baktı dedım cok mınık mınık fitil verdım dedım benek rahatladı dedım
Ama bana o dr 10 gune kadar yapmazsa kabız olur verme fıtıl vs dedı dedım
Bana kendı dr umuz da dedı kı
3 gun yarım yarım fitil ver şu bagırsaklar bı rahatlasın
Bakalım sonrakı gaz gidişatı nasıl olucak dedı
Ayy geldım bı corba bı salata yedım hıc salata yemıyordum full gaz için dıyet yapıyordum dedım artık yeter vallaa cocukta her turlu sıkıntı oluyor gecen hafta da tam gazı ıcın duzene girdi demıstım cunku o dönem mınık kınık 2 gunde 1 fıtıl vermıstım sanırım o rahatlatmıstı
Kızlarr pılav makarna tavuk kofte yedıgım bunlardı gaz yuzundden ama gazın sonu yok
Bugun corba da ıctım salata da yedım valla nolcak böyle yaa....
Rotavırus asısı da gaz sancısı yapabilir dedı
Dedık zaten vardı hehh sımdı tam oldu sımdı cocuk bayılmış gıbı uyudu kalkımca dr un dedıgı gıbı fıtıl de verıcem gaz felan da sıkıstırmaısn napımm yaa yazık cocuga da
Onceden sabun parcası koyarlaırdı
Ablamın gorumcesı felan dıyı bız bebekknn kulak cubugj ıle popoya uyarı veırıdık ıyı gelırdı onalr onu nasıl yapmıslar bız herseyden korkuyoruz
Rabbım esırgesın tum evlatlarımızı

Amin yavrum inşallah
Ömrü boyunca bol kazanç için diyolar. Aman adet yerini bulsun işte kırk tane daha şey katan varmış bunlara
Ben bebegın gelen altınları da gobekle aynı yere koydum
Gobek oldugu yerdekı enerjıyı cekıyrosa belkı ılerlde kuyumcu felan olur altınlar onu bulur o bari ferah ıcınde yasasın dıe
Dıyroalr yapıyruz ınsallah dogruluk payı vardır

Cok gecmis olsun canim masallah yaklasik bir ayda guzel kilo almis daha ne olsun bakalim bizimki ne yapti 2 tane ası dedigin ne onu anlamadm rota damlaydi zaten memenjit 2 tane mi yapiliyor 1 gunde orayi anlayamamdm

Ya ben doktora giderken rota aşısı ağza damlatılıyor. Bebek uyukluyordu. Aşıyı vermeme müsade etmedi. Genzine kaçar diye. Yoksa uykulu iken veriyordum bende arada
Gözlerini açmadan emiyo memeyi. Ama her yutkunmasını takip ediyrum cunku bazen yutmuyor tutuyo bir anda bi boğuluyı aklım çıkıyor

Gözlerini açmadan emiyo memeyi. Ama her yutkunmasını takip ediyrum cunku bazen yutmuyor tutuyo bir anda bi boğuluyı aklım çıkıyor
Yaa bemım kıza dr calpol verdı enjektör le o kaldı bogazinda
Bızı 10 dk dınlendırdı toparlasın dedı
Rota yı verdı onunda hepsını aldı ama sonunda bı yutkunugu bogazinda kaldı gıbı oldu agzından salyalar geldı
Daha toparlayamıyor kı bızım kıde

Masaallah gelişimine ins ateş olmaz gazida ekstra olmaz sorunsuz atlatin su asilari ins ya ben her yemeğe kimyon atıyorum tadını biraz değiştiriyor ama yapacak bişey yok gazdan çocuk rahatsız bende süt olsun istiyorum birşey yiyemiyorum kimyon atarak idare ediyorum.göbek fıtığı da ins kalmayacak

Kuzumm bende kasık kasık atıyroum kimyon ama nafile bunye yapıyor
Bırde premature dogdugundan 4.ayını bulur gaz icin dedı yandık ki ne yandık vallaa
Insallahh canım tum bebekler e sıfa olsun ınsallah buraya yazıyorum hemen ki sızınde aklınızda olsun dıe

Amiiin… Maşallah şifa olsun kuzum aşıları. Rota bizde yaptırdık ve sancı yapıyor bir iki gün. Sabun olayında anneannem hala sabun parçası koyar ama sabun ile lavman içindeki madde aynı.

Amiiin… Maşallah şifa olsun kuzum aşıları. Rota bizde yaptırdık ve sancı yapıyor bir iki gün. Sabun olayında anneannem hala sabun parçası koyar ama sabun ile lavman içindeki madde aynı.
Ewet kuzumm ama dr lar bazen hıc popodan mudahale onermıyor ya
Oyuzden sasırıyorum bırının dedıgı dıgerınin tutmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…