2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy annem hep kabiz olursa 1 cay kasigi zeytinyagi iciririz diyor elinden alamiyorum kizi pek eski usul bildigi gibi yapmaya calisiyor o yuzden kendm bakmaya calisiyorum ama isin garip yani yigenime hep yapardi ve cikarirdi bide senin ki belki farklidir bilmemde ben ocean ı kesince kız rahatladi biraz hala ikinarak yapiyor ama azda olsa yapiyor damlanin hic birisi iyi gelmedi bize

Onuda ıcırdım zeytınyagı
Popodanda verdım zeytınyagı
Ama yokk

Valla Allah yardım etsin biri bitiyo biri başlıyor bizde

İnşallah cnm çok heyecan var.. sıkıntısız geçer inşallah

Doktora gidince haberdar et
Yarın çok güzel haberlerle dönersin inşallah

Kontrole geldim. Bebek çok aşağı inmiş. Nst'de çok sancı görüldü. Yatışım yapıldı. Pcr testi, kan tahlilleri yapıldı. Serum takıldı, ciğer geliştirici iğne yapıldı yine. Yarın 11.30'a ayarlandı ameliyathane. Makat geliş olduğu için bebek zor çıkıyormuş sezaryende de. O yüzden genel anestezi olacak. Dualarınızı bekliyorum

Canım benim sağlıkla gelsin yavruşun inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle inşallah yanına gelince ikiniz de daha mutlu olcaksınız

Sağlıkla gelsin minik hayırlı haberlerini bekliyoruz

Kızlarr ben bebişi goturdum geldım dr a baska dr vardıntanı ama oda guzel ilgilendi hem bızımle konustup hem sureklı bebege masaj yaptı
Benım yatogım herseyu tekrsr ettı
Masajları
Bıtkısel cayları
Gaz damlası prebıyotık damlayı
10 gune kadar yapmazsa kabız dıyrouz dedı o kısım bıraz benı düşündürdü
Ama dedım normalde her beze cırt cırt kaka yapan bebek 1 beklıyrıum 2. Gun de artık bezınde sadece çiş var emerken bıle kıbranarak emıyor sancı cekıyor mıdahale etmek ıstıyorum
Popodan mudahaleye razı degılız dedı ne olursa olsun dedı
Zeytınyagı içirebılırısn ok dedı
Bırde konusurken yumusak ses tonu ıle konusup masaj yap psıkolojıkte etkılenıyor dedı
Iste o evrede babama dedım baba sen bızı boyle mı buyuttun
Araba ıle geldıysenız o bıle rahatlatır dedı araba salladıkca gaz dagılır dedı
Evde herseyu yapmıstım fitil oncesı zeytınyagı da ıcırmıstım popodanda vermıstım ama olmamıstı yıne mınık parcada olsa fıtıl verdıkten sonra kaka sını yapmisti en sonunda dedım olmayacak boyke goturucem
Hastaneye gıttık geldık yemek yedim sımdı emzırırken bıde kendılıgınden yaptı kakasını dedım dr un yaptıgı masajdan mı gevsedı bagırsagı ne
Insallah devamıda gelır guzel guzel kakişler yapılır
Bırde gaz damlası sapsıpleks 3 sişe kullandım ama metsıl de aldım dedım her gaz damlası her bebege aynı etkıyı yapmaz degıstırısın olamdıgında dedı
Kilya nurselek ZEYNEPP5555 ayy valla kızlar affedin yıne etıketlerı unuttum harf hataları verıyor işlerine yarayacak kısıler ınsallah gorurler benım bu paylasım ım sızede destek amaclı yazılmıştır yıkılmadıkkk ayaktayızzzz yeterkı bebıkler ıyı olsun

Amin inşallah. Çok korkuyorum. Hiç böyle olacağını düşünmemiştim
Kıyamam korkma haftalarımız çok çok iyi sağlıkla gelsin böylesi de daha iyi belki de eşin yanında değil mi ? Hayırlısıyla geçicek biticek mis kokuluna kavuşcaksın

Allah'ım sağlıkla kucağına aldirsin evladını sende bebeginde sağlıkla dönün evinize

Ohh sevindimmkiz kakaoni yaptığına bizimkide bugün iki gün oldu yapmadı bende bekliyorumDr masajida iyi gelmiş demekki bize Dr gaz için damla vermedi ya aklım takıldı ben kendim kafama göre alsam mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…