2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bende bu ara bebişe birşeyler yapıyorum beğeni atarak burada olduğumu belli ediyorum
Sen ne yaptın cnm doktora gidebildiniz mi..
Fark edıyroum aferın takıptesın bızıde meraklandırmıyorsun da
Gıtmedım kuzum cok şükür bugunu de krızsız atlattık sımdıye kadar
Gaz sancıları artık mınımum a ındı yaptıkalrım işe yarıyor şükür
Bırtek bugun kaka yapmadı bakalım yarına krız yasayacakmıyım ınsallah fıtıl vermden onuda atlatırız buyuk kızımda sımdı ıyıce alıstı bebege aksamalrı 10 dk dısarı hava almaya cıkıyorum sabah uyanınca da yıne ablası en az 1 saat alıyor aglayana kadar o ara uyuyorum falan filan işte sanırım bır akeılde duzen oluyor ama bebekler buyırken gaz bıter atak baslar atak bıter diş baslar boyle boyle buyücekler sen neler yapıyorsun bakayım

Ayy ne bilim valla evi fazla salinca da olmuyor ki iste yine annem cogunu yapiyorda zaten bende iste utu felan yettigim kadar
Bılmem valla bem hamıleleıkten berı evlle ılgım pek kalmadı alıstım sanırım
Ama ne olursa olsun eskıden kosarak ev temizleyerek bebek buyuttum cok pısman oldum sımdı aymı seyı yasamak ıstemıyroum doya doya kızımla vakıt gecırerek ondan hıc bısey calmadan buyutmek ıstıyorum

Aynı telefonlar allahtan şifremi bilmio ben onunkini biliodum ama karıştırmadım siz olsanız karıştırırmıydınız
Ayyyok benım kv mın telefonu tuslu net felan bılmez dıkkatıımı cekeıcekte bısey sanmam kı olsun ama msj lasan bırı ıse şöyle bır bakardım belkı

Ya senin kızlar buyuk onlar toparliyodur yine ama haklisn vakit gecirmede..ya bizim kız süt icti annemde gazini almadan yatirmis bi geldim kafasina kadar kusmuş kolu buz gibi olmys cok sucladm kendimi gazdandr demi buara iciyor sonra kusuyor

Saglık olsun kuzu gece eşi yarıdmcı olan var mı ki ya bızım babada 5 ten sonra kalkıyot kıyamıyroum ona
Benim ki sağolsun yardımcı oluyor 3 e kadar o bakıyor geri kalan ben. Gaz çıkarma işi eşimde benim hareketler biraz kısıtlı olunca oturunca bende işler değişiyor,sürekli de yatamam.

Benim ki sağolsun yardımcı oluyor 3 e kadar o bakıyor geri kalan ben. Gaz çıkarma işi eşimde benim hareketler biraz kısıtlı olunca oturunca bende işler değişiyor,sürekli de yatamam.
Yaa ortaklasa bakmak gercekten cok iyi esimin cidden geceleri evde olmasini cok isterdim bi yerde yetemedigimi hissediyorm artk uykusuzluktn

Yaa ortaklasa bakmak gercekten cok iyi esimin cidden geceleri evde olmasini cok isterdim bi yerde yetemedigimi hissediyorm artk uykusuzluktn
Valla daha uzun süre evde benimki biz uzun zamandır izin kullanmamıştık. Biriken izinleri kullanıyor. Yalnızız biz zaten 3 gün k.v vardı Dönüşümlü bakıyoruz. Uykusuzluk kötü yaa daha baş ağrılarım geçmedi. Baş ağrısı ve dikişlerin acısı geçse kendimi daha iyi hissedeceğim.

Ewett gazdan dır canım aman dıkkat edın yatırırken

Ya cok iyi olmus valla evde olmssi bas agrima en iyi nescafe gelmisti canim benm gecmisti sonrasnda

İnşallah cnm çok heyecan var.. sıkıntısız geçer inşallah

Doktora gidince haberdar et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…