2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aman bu kocalar niye anlayışsız oluyorlar ya ins durur ağlaması kuzum ya aynen sen takipte ol baktın ağlaması hızlandı git cnm ins gerek kalmaz da ...😩
Valla sinir sistemi mi etrafımdakıler bozuyor yaa
Zaten zor sartlarda bebeklere bakıyoruz boyle bır hastalık donemı boyle bır ulkecek krız donemı kış şartları hamılelıktekı dogumda kı sıkıntılarımız
Bıze yarıdmcı olacaklarına köstek oluyorlar
Eşim cok şükür sakin yapıda biri ama rahat kafa hic kasmaz kendınj at gözlugu takmıs gıbj bana gelmıs dıo hadı gıdelım nıe kızıyorusn
Yaa babam aylardır hastanelere tasıyor
Dun dedı kızım yollar berbat araba cıkmaz ama sen gıdebılır mıısn
Bende deıdm baba belkı gıtmem bakayım randevu saatıne kadar ne olur durum
Bugunde gıtmedım esımın cıkıs aaatı bebek aglıyordu aradım dedım babamla gıdemeıdm yollat kapalı arabayı cıkarmayalım dıe bemde gıtmedım ama senınle baska dr a gıdelım taksı ıle gıderız artık dedım ok dedı
20 dk sonra aradım ben burdan taksıye bıneyım sen dırek hastameye mı gecsen
Daha ıyı olur dedı
Babanı arayıp dıyeyım dedı
Dedım kı yaa ne dedım sana ben dıokı nolcak yollar acık
Ayy sinirlendim kapadım telefonu aradı acmadım
Kızımı aradı ona soruyor annen nerde felan burda nıe bakmıyor dıo
Sinirlendi dıo sana demıs ama sen babamı arayım deyınce oda sinirlendi
Ama yollar acık dıo halen ayy artık dayanamdım bagırdım yaa sananee adam cıkaramam arabayı bu hava da dıo senın şöforun mu o araba olmasa sen cocugunu goturmeyecek mısın
Babama yaslanıyor heryerde hersekılde
Babamda gercekten cok sevıyor onu oda farkında ama dön bı bak yaa kendı aılesı ne yapıyor 2 abısı var 1 annesıı var ne zaman yanımızdalar
Bırılerı bısey yapıyor dıede hersey beklenmez kı o kısıden
Ne bıleyım ıste dellendım oyle neyse arada gaz sıkıntısı var bıraz sancısı vardı azıcık calpol verdım cok zor duruma kalmadan gıtmek ıstemıyroum ınsallah gerek kalmaz 😔

Evet canım valla silikon uç aldım onu da almadı. Büyük geldi sanki ya da ben beceremedim. Bugün kontrole gittim sağamadım. Baya ıslanıyor süt geliyor. Gelir gelmez boşalttım 20 cc anca çıktı. Doktor ısrarla anne sütü diyor. Emzirme danışmanından destek alabilirsin dedi. Ne yapacağım bilmiyorum. Biberonu unutturmak lazım ama nasıl.
Kasikla vermeyi denesen benim ki iyice alistigi icin kasiga bile agzini kilitledi artk napym hep sagarak veriyorum hic degilde yettigi kadar alsn diyorm napym yavas yavas artar sen sagdikca bnde 20 yle basladm

Ya ben daha yapmadm annemle yaptiriyoruz diye ama yengem yigenime banyo oncesi kulagina top yapip pamuk koyardi su gitmesin diye tek kalirsam yapabilirim
Hmmm yaa ıste bısey yaomak gerek sagglam bırı olsa e benım kızlarda korkuyor su dökerken en son basını yıkıyorum ben hem bebek elımde hem su dökuyroum demekkı o ara kactı su

Kasikla vermeyi denesen benim ki iyice alistigi icin kasiga bile agzini kilitledi artk napym hep sagarak veriyorum hic degilde yettigi kadar alsn diyorm napym yavas yavas artar sen sagdikca bnde 20 yle basladm
Evet şu kaşık biberona geçeceğim göğüs ucuyla denedim tekrar videoları izleyip teknikleri falan bu sefer aldı ağzına biraz çekti ama tam yapamadığı için bastı çığlığı bu gecelik 40 cc oldu sağdığım göğüs kalkanlarından aldım bugün hastanede ıslaklık oldu. 1 saat önce baktım içi dolmuş süt hemen sağım yaptım inşallah daha da artar.

Evet şu kaşık biberona geçeceğim göğüs ucuyla denedim tekrar videoları izleyip teknikleri falan bu sefer aldı ağzına biraz çekti ama tam yapamadığı için bastı çığlığı bu gecelik 40 cc oldu sağdığım göğüs kalkanlarından aldım bugün hastanede ıslaklık oldu. 1 saat önce baktım içi dolmuş süt hemen sağım yaptım inşallah daha da artar.
Artar Allah in izniyle hastane bestlak vermisti bana bn onunda ise yaradigini dusunyorum

Hoş gelmiş. Gözün aydıın 😊 Allah sağlıkla, huzurla, analı babalı büyütmeyi nasip etsin 😍🙏

tupaaaaa tupaaaaa Senin ayrıntılı geçtiğimiz perşembe miydi, önümüzdeki perşembe mi? Benim kafa kalmadı, takvim komple şaştı
Cnm bu hafta perşembe günü inşallah sabırsızlanıyorum..🤩

Sen nasılsın en son kontrolde ne dedi doktor herşey yolunda mı ☺️

Artar Allah in izniyle hastane bestlak vermisti bana bn onunda ise yaradigini dusunyorum
Bende kullanıyorum canım işe yarıyor sanırım annemde bir sürü komposto yapmış beslenmeye de dikkat ediyorum. Bugün ilk kontrolümüz var dı bebişin 30 gr vermiş emzirmeyi sordu anlattım durumu.Mama için artış önermedi Emzirme için danışmanlığı alabilirsin dedi. Bakalım

Cnm bu hafta perşembe günü inşallah sabırsızlanıyorum..🤩

Sen nasılsın en son kontrolde ne dedi doktor herşey yolunda mı ☺️
Az kaldııı. Doktorlar video paylaşıyor ama eşin gelebilecekse o da videoya alsın. Sonra açar tekrar tekrar izlersiniz 😍

Benim aynı ya. Cumartesi karnım çok sık toplanıp gevşeyip tekrar toplanıyordu. Acile gittik. Nst'de sancı çıktı ama ben hissetmiyordum, sadece kasılmaları fark ediyordum. Açılma varsa doğuma alacaklardı. Çıkmayınca eve yolladılar. Öyle bekliyoruz, evde yatmaya devam. Su ya da nişan gelirse gidecekmişiz. 36 bittiği için artık doğumu durdurmayacaklarmış. Yarın da kontrol var ama her yer kar. Gidebilecek miyiz bakalım

Kızlar eşim yolda kaldı dört saattir eve gelemiyo kar dan dolayı o kadar kötüyüm ki karnıma sancı girio gerildim çok , dua edin lütfen
Bugün niye sesin çıkmadı diye seni düşünüyordum ben de. Gelebildi mi eşin? Yollarda kalan çok oldu bugün. Gelmiştir inşallah artık

Valla sinir sistemi mi etrafımdakıler bozuyor yaa
Zaten zor sartlarda bebeklere bakıyoruz boyle bır hastalık donemı boyle bır ulkecek krız donemı kış şartları hamılelıktekı dogumda kı sıkıntılarımız
Bıze yarıdmcı olacaklarına köstek oluyorlar
Eşim cok şükür sakin yapıda biri ama rahat kafa hic kasmaz kendınj at gözlugu takmıs gıbj bana gelmıs dıo hadı gıdelım nıe kızıyorusn
Yaa babam aylardır hastanelere tasıyor
Dun dedı kızım yollar berbat araba cıkmaz ama sen gıdebılır mıısn
Bende deıdm baba belkı gıtmem bakayım randevu saatıne kadar ne olur durum
Bugunde gıtmedım esımın cıkıs aaatı bebek aglıyordu aradım dedım babamla gıdemeıdm yollat kapalı arabayı cıkarmayalım dıe bemde gıtmedım ama senınle baska dr a gıdelım taksı ıle gıderız artık dedım ok dedı
20 dk sonra aradım ben burdan taksıye bıneyım sen dırek hastameye mı gecsen
Daha ıyı olur dedı
Babanı arayıp dıyeyım dedı
Dedım kı yaa ne dedım sana ben dıokı nolcak yollar acık
Ayy sinirlendim kapadım telefonu aradı acmadım
Kızımı aradı ona soruyor annen nerde felan burda nıe bakmıyor dıo
Sinirlendi dıo sana demıs ama sen babamı arayım deyınce oda sinirlendi
Ama yollar acık dıo halen ayy artık dayanamdım bagırdım yaa sananee adam cıkaramam arabayı bu hava da dıo senın şöforun mu o araba olmasa sen cocugunu goturmeyecek mısın
Babama yaslanıyor heryerde hersekılde
Babamda gercekten cok sevıyor onu oda farkında ama dön bı bak yaa kendı aılesı ne yapıyor 2 abısı var 1 annesıı var ne zaman yanımızdalar
Bırılerı bısey yapıyor dıede hersey beklenmez kı o kısıden
Ne bıleyım ıste dellendım oyle neyse arada gaz sıkıntısı var bıraz sancısı vardı azıcık calpol verdım cok zor duruma kalmadan gıtmek ıstemıyroum ınsallah gerek kalmaz 😔
Bak ya bazen babalar neden bu kadar rahatlar evet birisi bir yardım yapıyorsa ondan faydalanmayı seviyorlar işlerine geldiği için sende haklısın cnm hep babana yuklenmek istemiyorsun 😔ama eşler anlamıyorlar ins minik kuzumuzun ağrısı sızısı durur da gitmene gerek kalmaz zaten kırmızı alarm vermişler kar nedeniyle heryer felç durumda Allah yardımcın olsun ins bu geceyi güzel geciriyordur kuzucuk🙄😔😔

Kızlar eşim yolda kaldı dört saattir eve gelemiyo kar dan dolayı o kadar kötüyüm ki karnıma sancı girio gerildim çok , dua edin lütfen
Cnm benim kar nedeniyle heryer alt üst oldu otobüsler çalışmadı yaya olarak evlerine döndüler bir çok yerdeerak etme sen mi igini strese sokma 😉

Bak ya bazen babalar neden bu kadar rahatlar evet birisi bir yardım yapıyorsa ondan faydalanmayı seviyorlar işlerine geldiği için sende haklısın cnm hep babana yuklenmek istemiyorsun 😔ama eşler anlamıyorlar ins minik kuzumuzun ağrısı sızısı durur da gitmene gerek kalmaz zaten kırmızı alarm vermişler kar nedeniyle heryer felç durumda Allah yardımcın olsun ins bu geceyi güzel geciriyordur kuzucuk🙄😔😔
Cok şükür sıkımtı olmadı canım uıne mınık bir fıtıl le sancısına musahale ettım kihıc bır bebek acı cekmeısn sagolsın

Bu nası bir geceydi Allahımmmmm😩
Cnm zorlu bir geceydi galiba önemli birşey yoktur ins
Cok şükür sıkımtı olmadı canım uıne mınık bir fıtıl le sancısına musahale ettım kihıc bır bebek acı cekmeısn sagolsın
Çok şükür bin şükür 🤲😀hiç bir bebek çekmesin cnm aynen
Bizde asi olduk geldik calpol aldım gece ateş olursa veririm bir çay kaşığı ins gerek kalmaz

X