2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Heyy mıllet tt ses verınnn nendurumdasınızz nasılsınızzz yahu benım belim kırılıyorrr ataklardayızz
Sızıde emrak edıyrouz yazın arada bırakmayın hamişler sızde okuyup gecmeyın ses slm verın H Hazel9 kuzuu cevPp verr Kilya huuu hayrunnisa85 hheeeyyy nerlerdesınızz tubaa arada emojı koyuyor goruyorum onu nurselekten de haber aldım ama kac gundur kılya hayrunnısa yok hazel de merak edıyroum son durumu ne

Kızlarımmm selammm hepinizden Allah razı olsun ne geceydi off eşim saatlerce araba da oturmuş sonra delirmiş park etmiş kenara metrobüse kadar yürümüş tam 8 km eve gelmesi 12 yi buldu çok şükür ama üstü başı ayağı sırılsıklam perişanlıktı yani çok şükür ben de kv deydim oraya git dedi onlarla bekledik gece eve giderken telefonları karıştırmışım kv nin telefonu almışım benimki orda kalmış şimdi elime aldım anca yazıyorum dedim içimden merak etmiştir kızlar

Ayy ıyı sükür kızz amann

Napym valla derya kızla ugrasiyorm cok yorgunm sizin gibi esim nobete gitti gece kaldirmiyorum onu nobete gidince ama olan bana oluyor sabaha kadar sag besle temizle gsz derken yeniden sagım geliyor utuydu evdi kız süt icmiyor icince de cok hizli ve cok iciyor sonra kusuyor bide bizim kizin dili yukarda tutuyor deliricem biberonu tutturana kadsr ölüyorm dilini asagi indirmiyor cocuk resmen daha agzini kullanmayi bilmiyor annemler var annem cok yardimci sagolsun ama surekli yatmakta olmuyor evde birisi varken yani klasik ugrasiyorum diyebilirim

Kuzum memlekete gelince daha vakitsiz oldum ben yazmaya fırsat bulamıyorum ama aklım burada bebekler hala gazlı huysuz

Saglık olsun kuzu gece eşi yarıdmcı olan var mı ki ya bızım babada 5 ten sonra kalkıyot kıyamıyroum ona

Ayy izindeyken en azindan ben sagım yapiyodum k sut isitip cocugu doyuruyordu ben gelmeye islerim yariya iniyordu diyebilirim
Benım gıbı yap ev işlerini bırak sadece bebege bak bu donem buna ıhtıyacları var hem bızımde ıhtıuacımız var bız bu benekelrı dunyaya getırene kadar neler cektık en azından 6 ay sadece bebegıme bakmak ıstıyorum bırı baKabıliyorsa bakar kımse. Yoksa etrafımda dunya durur kızıma bakarım yoksa sinir stres sahıbı olursun

Bende bu ara bebişe birşeyler yapıyorum beğeni atarak burada olduğumu belli ediyorum
Sen ne yaptın cnm doktora gidebildiniz mi..

CD verecekmiş doktor ama tabi eksik kalmayız çekeriz ohh çok şükür açıklık yoktu bebiş bir hafta daha beklerse sonra ne zaman gelirse sağlıkla gelsin kontrole gidebildin mi

CD verecekmiş doktor ama tabi eksik kalmayız çekeriz ohh çok şükür açıklık yoktu bebiş bir hafta daha beklerse sonra ne zaman gelirse sağlıkla gelsin kontrole gidebildin mi
Oo cd daha da güzelmiş. Doya doya izlersiniz inşallah her yerlerini açsın göstersin bebik. Bizimki yüzünü açmadı

Amin inşallah. Gidemedik kar yüzünden :/ Yarına tekrar randevu aldık. Bakalım gidebilecek miyiz

Çok şükür ya. Geçmiş olsun tekrar

Ayy ne bilim valla evi fazla salinca da olmuyor ki iste yine annem cogunu yapiyorda zaten bende iste utu felan yettigim kadar

Yaa gece İstanbul için felçti gerçekten sağ sağlim gelmiş şükür cnm
Allah seni telefonları nasıl karıştırdın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…