2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canimm cok sagol ama buna hic ihtiyacim yok zaten hemen süt geliyor agzina bizim ki memeyi tutmak istemiyor inadindan gelen sütü yutmuyor silikon taksam biberon gibi ucundakini alip birakiyor cekmek istemiyor
Baş parmaginla çenesine işaret parmağınla alnina bastır ağzı açılacak. Parmagima gazli bez dolayıp temizliyorum
Deneyim canim bi uyansinda o zaman cok sagol

You tube da çocuk dr u osman gonlual var çok güzel anlatıyor vaktin olursa izle.bu arada göğüs uçlarını karbonatla silmen gerekir yada biberon,emzik kullandığı herşeyi pamukcuk inatçı olurmuş dr gunde 4 kez yap dedi ama ben ancak bir yada iki kez yapabiliyorum firsat olmuyor

O doktoru cok dinliyorum izliyorum aslinda ama karbonatli suya pek iyi degil diyorlar bilemedm normal bi silmeyi deneyim omce en iyisi bide sterilizator bakicam ya surekli biberon pompa normal yikayip koyuyorum icime sinmiyor artk

Cnm ins alerjik bir durum değildir kuzucuk iyi olsun ins

Oyy kuzumm cnm takip etmen en iyisi ins bulursun sebebini yoksa dr a gidip gözükmeniz gerekecek

Oofff kızlarr yaa
Zaten hastalıkla mucadele
Tedavı ıle bebek sahıbı olmak
Hamıleleık surecındekı sıkıntılar ozel masraflar
Bebeklerle sımsı ki sıkıntılar
Hayat sartları derken
Bıze bır faturalar geldı etrafımızda rekor bızde
Elektırk 575
Dogalgaz 1043
Su 190
Napıcaz yaa valla ev kira
Coluk cocuk saglık gıderlerı ev dönüyor cok şükür kazan kaynıyor ama hepsi masraf bu nee yaaaa bu fatura bugun bızım cok moralımızı bozdu
Yatak odası ısınmıyor bırde sabaha kadar da elektrik lı soba yanıyor
Sabah ordan cıkıp salona kosuyorum bebekle aksama kadar da yıne petegi acık ama kendıne hayrı yok
Ne olcak sonumuzu Allah hayr etsın
Sızlerın faturalar nasıl

Valla bizim de ufo ve klima calisiyor cocuk nereye giderse faturalar kabardi iyice dedigin gibi hersey masraf ucretsizi zorlamayi cok istiyordm ama mumkun degil tek maasla gecinmek ev kredimiz var bizimde cocuktanda kısmak istemiyorm acıkcası bi meyve sebze alsan bile 200 lira tutuyir kaldi ki mutfagin tamami ne deyim Allah yardimcimiz olsun insallahh

Kuzum bugün kağıt havlu peçete diş fırçası macunu (pahalı şeyler almadım) kahve ve süte 108 TL verince şok oldum bir poşet bir şey ıvır kıvır yani öyle Çifter Çifter almadım. Bayadır market filan yapmıyorum ya hiç farkında değildim. Eşim hep söyleniyordu haklıymış dedim üzüldüm çok Allah herkesin yardımcısı olsun çok fena

O doktoru cok dinliyorum izliyorum aslinda ama karbonatli suya pek iyi degil diyorlar bilemedm normal bi silmeyi deneyim omce en iyisi bide sterilizator bakicam ya surekli biberon pompa normal yikayip koyuyorum icime sinmiyor artk
Bilmiyorum canim hem dr sağlık ocağı karbonatlı suyu önerdi olmazsa ilacı varmış onu yazarim dedi

Aminn kuzumm yaa ne yesem zaten gaz yapıyor dıe alamıyroum kış sebzesı patlıcanın kılo olmus 40 tl onuda ben almıyorum
Taze fasulye menemen var buzlukta ablam onlarda gaz yapıyor dedı dıe yapamıyorum corba yogurlu veya tarhana mercımek domates corbası ıcemıyroum bı sehrıye kalıyor ınan pılav makarna patates yemekten kabızlıktan zorlandım popomu yırttım her seferınde acı cekıyroum et turlerı daha uygun yaa bı patlıcan a 40 vermektense bı tavuk alıp yıyorum kıymadan köfte daha ıyu sote felan oyle cesıt cıkartıyorum bebek emzırıyorum ne yıyecegımı sasırıyorum

Gecende bende kızıma bıraktım bebegı aksam esıme dedım Allah askına bı markete gıdelım boguldum
Gıttık 2 poset dolmadı yarıım yarım kaldı 400 verdık bem hıc fıse bakmaazken kac kere kontrol ettim bı yanlıslık mı var dıe gercekten coo zorr yaa nolcak boyle insanlar

Ayy sakn yesil fasulye yeme ben gecen yedim harim tabak inan sabaha kadar uyumadi kız bn ona bagladim bol bol su ic bari valla bende oyle tavuk patates felan yiyorum kofte felan yaparken ozellikle kimyon atiyorm bn yinede kimyonub gazi aldigini dusunuyorm ne bilim valla elimizden geleni yapiyoruz iste

Aynen kuzum hemen fişi kontrol ettim bende

Bem bilmıyordum taze fasulyeyi cok masum zannedıyordum ablam dedı yemıstım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…