2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Senin söylenen olmuyorsa eşine de o söylesin yazık çocuğun yüzünü biz ana opmuyoruz ya
Günaydın berbat Bi gecenin sabahına
İşte bizde oyleydik sabah 4 kadar ağladı gaz mi anlamasim mama verdim meme verdim masaj yaptım hicc daha yeni daldı uykuya desem yeridir
Güya bugün tam 1 aylık olduk düzene gireceği yerde iyice duzen bozuldu

Atak haftası geliyor canım kazan mübarek olsun

Kizlar ya kizimin dilinin ortasi beyaz oldu bana gore pamukcuk anneme gore abartma sut kalintisi ne yapsam bilemedim antibiyotik kullanan annelerde olurmus mastit icin agumentin kullanmistim onun disinda meme temizligi deniyor ama zaten bebegim emmiyor baskada aklima bisey gelmiyor

Okadarı normal kuzu bızdede oluyor

Cnm götür bir baksın Dr ah ahh bu bebeler çok gazlilar yahu
Cnm fazla değilse takılma süt yapiyir bazen ama dikkat et çoğalma olursa pamukçuk olma ihtimali yuksek

Ya arakadasta temizlemezsen pamukcuga döner dedi siz temizliyor musunuz
Yokk arada dil pembe oluyor arada beyaz ama pamukcuk olsa anlarsın
Bıldıgın dilin uzerı pamuk pamuk oluyor kuzum
Agız temızlıgu hıc yapmadım
Cok aklında kalıyırsa ılık ılk kaynatıp ılıtılan su ıcır 2 cay kasıgı ozaman azalma var mı dilde bıde ozaman bak

İyi düşünmüşsün kuzum, mukustan başka bi şey var mı? Yeşil kaka köpüklü kaka vs
Ben de haftaiçi götürmeyi düşünüyorum süt ürünlerini kestim bugün itibariyle alerji olasılığına karşın
Karbonatlı suyla temizleyin diyorlar ama ben de hiç yapmadım canım. Bi çay kaşığı su verdim bugün emzirme den sonra kalıntıysa gitsin diye.
Kaç gün siriyormus bu atak haftası ona göre hazirliyayim kendimi
1 hafta ve çiçek gibi çocuğum zombiye döndü bütün huyu değişti, alwrjiden şüpheleniyoeum

Kaynamış suya batırıp Gazlı bezle siliyorum ben. Bazen de suya karbonatta koyuyorum

Sadece ıyık ıyık duruyor kuzum yesıl degılde bakalım ınsallah bısey degıldır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…