2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Haklısın canımm dogdugu zaman ki sarılık tehdıdı gecıınce endıse etme ne gerek yok uyusun 4.5 saatı de geçırmesın tabı uyusa bılr agzına tık sütü

Cnm benim kızımda böyle hep meme istiyor emzikte tutmadı ne yapacağımı şaşırdım sabaha kadar memede kalsın banamisin demiyor ins sen birşeyler öğrenirsin bizide aydinlatirsin

Günaydın Annelerim
Öncelikle kusura bakmayın geç yazdığım için.
Zor bir gündü saat 8 gibi suni sancı verildi 15:15 de dünyaya geldi. Zor doğum oldu son aşamada dayanamadım epidural yapıldı. Saatlerce ıkınmakla geçti meğer kordon dolanmış önce kafasından sonra bacak arasından o yüzden kesi yapıldı. Dikişlerim var baya şuan için sıkıntımız yok emiyoruz gerçi az ama mama takviyesi yapıldı gece. Bugün çıkışımız olur herhalde. Şimdilik bu kadar

Haklısın canımm dogdugu zaman ki sarılık tehdıdı gecıınce endıse etme ne gerek yok uyusun 4.5 saatı de geçırmesın tabı uyusa bılr agzına tık sütü
15 gun oldu gecti dediler artk olmaz insalkah 3.5 saat olursa kendm dürtüyorm artk yoksa uykusunda almiyor bizim kiz pek huylu valla gece size yazdiktan sonrada uyumak bilmedi saatlerce pis pis ve sut sagma

Canim Allah anali babali buyutsn insallah gozunuz aydn bol bol dinlen hemen ayaklanma bide ilerde aceba mi dememek icin biberon hemen verme

Analı babalı büyüsün cnm açık şükür atlattiniz ikimizde

Maşallahhhh hoşgeldii kuzunnn ikiniz de iyisiniz önemli olan o analı babalı sağlıkla büyüsün inşallah

Evet ben de sleepy 1 numara. Bez değişikliğim de olmadı. Peki sence bio natural var o daha mı iyi ne farkı vardır.
Sen baya üzerine titriyosun alt değişimi konusunda. İnşallah o meselen ortadan kalkar kuzum. Valla yetemiyorum. Her şeyim Bi anda oldu benim. Gözleri çapaklıydı. İsilik oldu yüzlerinde popoları pişik e oğlan kolik ne yapacağımı şaşırıyorum iyice

Her turlu sıkıntılarla karsılasıyoruz maalesef dunya ya bır can gelıyor
Şükür ki bebeklerımız kucagımız da artık
Hosgelmıiş sefa gelmiş aramıza

Yaa sakn kendini suclama biz tek bebisle zorlaniyoruz kolay mi iki cocuga bakip yetisebilmek elinden geleni yapiyosun zaten ama bi yere kadar iste napican benim kizinda glzu capakliydi doktor goz masaji onerdi bide aktarci bi tanidik rezene cayi ile sil dedi biraz azaldi gibi ama bilemiyorum neye bagli azaldi isilikte ev cok mu sicak ben klima actigim gun oldu bizim kizda

Gene yaziyosunuz hic yazmasaniz iyice uzulmelik az kaldiii ben dogurana kadar siz de oturtursunuz duzene herseyi insallah
Valla iyi tecrube oluyor diyodum ama inan varya bebis gelince butun bildiklerini unutuyormussun yanindakilerin de konusmasi felan derken hersey alt ust oldu lohusa psikolojisi fenaymis o yuzden tek tavsiyem sakn kimse icin canını sıkma ve kendi bildigini yap valla ama anneni dinle onlar candırkv yi tasladim yine ay gecen aramis hala diyo ki goguslerin duzeldi mi kadin benim goguslerle kafayi bozdu iyice

Insallah hatirlarim soylediklerini sinir bozmamak icin ayy allahim uzaktan kontrol bi de sananeee dert mi oldu duzeldiyse duzeldiii ben anneme biraktim daha hic bisey bildigimi iddaa etmicem insallah

Insallah hatirlarim soylediklerini sinir bozmamak icin ayy allahim uzaktan kontrol bi de sananeee dert mi oldu duzeldiyse duzeldiii ben anneme biraktim daha hic bisey bildigimi iddaa etmicem insallah
Kiz valla telefondan yetisiyor goguslerime belki de beni cok gerdigi icin cidden birakti cocuk memeyi cunku psikolojimi bozdu kadn resmen biberona alistigi icin birakti dedim ama oda etken olabilir yani birdaha gelmez insallahvalla annen yine de seni kirmak istemiyor soruyor soyle yapalim mi boyle olsun mu diye en azindan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…