2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa zaten sey diyorum hani önceden dogum zamani bilinmezmis 01.01 yazar ya cogunda o ne oyle cocugumun da eskiler gibi dogum tarihi olmasin diyorum
Yazacaktım bende 01.01 olurmuş birde pazar gününe denk geliyor diye evrene msj yollamadım
Ayy gerçekten öyle benim iki teyzem öyle yazılmış ikiz gibi aynı gün halbuki 2 yaş var aralarında

Yazacaktım bende 01.01 olurmuş birde pazar gününe denk geliyor diye evrene msj yollamadım
Ayy gerçekten öyle benim iki teyzem öyle yazılmış ikiz gibi aynı gün halbuki 2 yaş var aralarında
Kız ulkenin yarisi 01.01dirvalla agri esigim cokta iyi degildir bisey olsa hissederm heralde diyorum ama dun hissetmedim artk ne zaman gelirse aklima sey geldi zaten kalksam suyum gelse nolcak diye RAAT ı düsündm bende dus alirim artk ya bismillah derm pazara

Saol kuzucum kasılma olabilir bilmiyorum dün oldu bugün yok mesela bebiş uyanıkken oynadıkça içim çekilio gibi oluyo öyle tarif ediyim Artık son haftalar hepsi olabilir bekliyoruz napalım

Saol kuzucum kasılma olabilir bilmiyorum dün oldu bugün yok mesela bebiş uyanıkken oynadıkça içim çekilio gibi oluyo öyle tarif ediyim Artık son haftalar hepsi olabilir bekliyoruz napalım
Bizim ki resmen sag tarafıma yerlesti yavrum heryer senin diyorum ama sol boskarnım sürekli yamuk geziyorum

Ahahah ben başka yerlerde dw okumuştum keşke duş alıp gelseydim, hastanede de doğumu kolaylaştırmak için sıcak suyun altına soktular diye. Hastane de evimizin hemen karşısı olduğu için rahat rahat aldım. Öncesinde sabah namazını bile kıldım hatta. Genel olarak rahat insan olduğumu anlamışsınızdır herhalde buradan.

Benimde bebişlerden biri öyle kuzum her alt değiltirmede kıyafet değiştirme de her banyoda öyleyiz dediğin olabilir hiç aklıma gelmemişti

Bi videoda izlemiştim instada bulabilirsem göndereyim bazı bebekler tam soyundurulup banyo ettirilince gerilebiliyormuş öyle durumlarda ince bi battaniye yada müsline sarıp yıkayın diyodu bide öyle deneyin inş faydası olur alışır

Aslinda rahat olmak lazim zaten genel olarak ama ben yine panik yaparm suyum geldi diye ortaligi ayaga kaldiririm

Kızlar benim kızın kakası baya sulu rengi normal böyle sıvı değilkenki kadar sarılıkta ama sulu yani. Normalde görsem ishal derdim şimdi emin olamıyorum insan tüm bildiklerini unutuyor. Normalmi sizce ne diyosunuz

Pfff insan sıfırlanıyor galiba anne olunca yarengi normalse anne sütünüde normal alıyorsa ondan mı aceba

Deneyelim kuzum olmadı çok geriliyor ince tülbent ya da dediğin gibi müsline sararız artık. Gerçi soyundurmaya kalkınca başlıyor paniği

Bence olabilir canım bir dahakine bekle ona göre bakarsın.Benimkilerde ikidir yeşil yapıyor kına yeşili gibi doktor yediğin bir şeyden olabilir dedi ama benimde aklım kaka da

Bence olabilir canım bir dahakine bekle ona göre bakarsın.Benimkilerde ikidir yeşil yapıyor kına yeşili gibi doktor yediğin bir şeyden olabilir dedi ama benimde aklım kaka da
Rengini takip et ama o önemli de, yeşil bişe yedin mi.
Yaa aylar önce çişten kakadan konuşcaz demiştik bak oldu

Rengini takip et ama o önemli de, yeşil bişe yedin mi.
Yaa aylar önce çişten kakadan konuşcaz demiştik bak oldu
Ya iki üç gün önce salata yedim dünde biber dolması etkiler mi o kadar bilemedim bir iki gün daha takip edip bakarım. Bebekler gazlı ve çıkaramıyor annemde sancı olunca oluyor diyor. Demi ya insanın aklı fikri çiş kaka kusmukta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…