2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Belki acilmada var 😅 bebeğin suyu falan iyiyse bekler bence ama ben senin yerinde olsam kendi doktoruma söylerdim 1,5 saatlik yol bişey değil şu an bana aynısı olsa hastaneme gitmek için harita 1.20 dk gösterio istanbul içi 😂😂
Yaa dogru diyosun aslinda bi asistanina yazayim bakalim ne diyecek bisey deyimmi belkide var acılma cunku 2 gun once fitil koyarken kendimi kontrol etmek istedim stajerken ogrenmistim sanki cok kucuk genisleme hissetmistim fitili bırakınca costu benimki🤭ama bekleyedebilir baklam napcak minnos

Yaa dogru diyosun aslinda bi asistanina yazayim bakalim ne diyecek bisey deyimmi belkide var acılma cunku 2 gun once fitil koyarken kendimi kontrol etmek istedim stajerken ogrenmistim sanki cok kucuk genisleme hissetmistim fitili bırakınca costu benimki🤭ama bekleyedebilir baklam napcak minnos
İcin nasıl rahat edicekse kuzum yani nerde kimle doğurmak istiosan 🤷🏻‍♀️ Bu kadar ertki edicegini dusunemedim baby ben hic kullanmadim fitil mesela 😅 Ayy bakalim bize de haber ver mutlaka cok heyecanliiii 😍

İcin nasıl rahat edicekse kuzum yani nerde kimle doğurmak istiosan 🤷🏻‍♀️ Bu kadar ertki edicegini dusunemedim baby ben hic kullanmadim fitil mesela 😅 Ayy bakalim bize de haber ver mutlaka cok heyecanliiii 😍
Valla kendi doktorum tercihim ama burdakide yaklasik 20 den beri duzenli gidiyorm aslinda oda kendimin sayilir😅fitil erken dogumu baya etkiliyor canim ya ama bende bu kadar erken etki eder mi bilemedm magnezyumuda icmesem neler olir aceba🤣

Valla kendi doktorum tercihim ama burdakide yaklasik 20 den beri duzenli gidiyorm aslinda oda kendimin sayilir😅fitil erken dogumu baya etkiliyor canim ya ama bende bu kadar erken etki eder mi bilemedm magnezyumuda icmesem neler olir aceba🤣
Ee haftan iyi zaten saglikla gelsin minis korkutmasinda hakkinda en iyisi hangi doktor hastaneyse o olsun insallah 😍🥰🧿🤲

Kızlar sagolun tek tek alıntı yapamadm valla kontrole gittim gelen sey nişan dedi doktorum bebegin kalp atisi cok hizliydi nst de ama normal dedi yine de cok düzenli sancılarm cıktı bn cok onemsemiyordm valla gelip geciyor diye sanci duzeyim az ama cok duzenli insallah 1 ocagi beklersin dedi ne oljr ne olmaz diye kanlarimi verdim heran gelebilir dedi catı muayenesi yapmak istedi ben normal dogurmak istemiyorm dedim iyi mi yaptm bilmiyorm ama korkuyorm normalden ctesi tekrsr nst ye gel dedi Allah tan hayirlisi artik😍
Aaaa neler olmuşşş 🙈🙈🙈

Kızlar ben Green clean kullanıyorum. Ya önceden de böyle olacağını biliyordum bunlar bitkisel olduğu için leke çıkarma güçleri yok. Ay bu ara pek b.klu benimkiler kıyafetlerinde de vardı çıkmamış hiç. Ne kullanıyorsunuz siz froch vardı Bi sanki onu kullanan varmıydı
Granül sabun koyuyo annem sıcak suya orda bekletiyo kan lekesi bile çıktı öyle. Bebişe aldğm sabundan

Kızlar sagolun tek tek alıntı yapamadm valla kontrole gittim gelen sey nişan dedi doktorum bebegin kalp atisi cok hizliydi nst de ama normal dedi yine de cok düzenli sancılarm cıktı bn cok onemsemiyordm valla gelip geciyor diye sanci duzeyim az ama cok duzenli insallah 1 ocagi beklersin dedi ne oljr ne olmaz diye kanlarimi verdim heran gelebilir dedi catı muayenesi yapmak istedi ben normal dogurmak istemiyorm dedim iyi mi yaptm bilmiyorm ama korkuyorm normalden ctesi tekrsr nst ye gel dedi Allah tan hayirlisi artik😍
Aman aman bizim aşılar vardı filan kaçırdım. Beklenen gün yaklaşıyor desenize 🤩 kuzum ben sancı hiç hissetmeme rağmen nst de çıkınca aldılar doğuma 😬 sağlıkla gelsin yavrucuk ❤️

Yaa artık gelmek istiyor bebişte msjı gönderdi😍
1 ocağı beklersin mi mi🤩🤩

Aman aman bizim aşılar vardı filan kaçırdım. Beklenen gün yaklaşıyor desenize 🤩 kuzum ben sancı hiç hissetmeme rağmen nst de çıkınca aldılar doğuma 😬 sağlıkla gelsin yavrucuk ❤️
Acaba sancı nasıl birşey ki bendede sürekli çıkıyordu ama hiç hissetmiyordum 😂 güle oynaya muayeneye gidip doğuma giden kişiyim 😂

Aminn insallah bende nst de o duzenli samciyi hissetmedim valla🤭ama suan kendi asıl doktoruma cok sinir oldum yazdim boyle boyle oldu diye planlarinizda degisiklik olur mu acil bisey olursa orda dogurun olmazsa ctesi buraya gelin ben yokum baska dr bakar bn sana bunca zaman bunun icin mi geldim yani

Cnm hayırlısıyla atlatacaksinnins bebeğin kucağında yeni yıla gireceksin ay ne güzel🥰🥰rabbim saglik sıhhatle kurtarsın seni de bebeginide

X