2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yasamademek123 Yasamademek123 yazdı mı görmedim ama kırk banyosuna böyle yapmış blogger bi kız paylaşmış içerikleri siz de bakın isterseniz 🥰
Çok saol kuzum 🥰

Bizede ablamlar dışında kimse gelmiyor kuzum ☺️ Ama kırkında bir tanıdığımız var evde onlar için Kuran okunsun diye çağıracam bizlerde biliyoruz ama yüksek sesle okuyamıyoruz ☺️ Akşamıda teyzoşlarına götürecem kırk uçurmaya şimdiden sepetlerini hazırlayın dedim 😂 banyo suyuna neler bıraktın canım ç?
Benım buyuk kız yasin felan okudu
Babasına da aksamları okutuyorum
Ama ben lohusa ablamda mazeretlıydı baska okuyamadık
Suyunada ablam atıcaktı ben attırmıadım😬 valla hastalıklardan o kadar korkuyorum kı artık amann dedım kalsın hıc bısey atma icıne 🙈

Yasamademek123 Yasamademek123 yazdı mı görmedim ama kırk banyosuna böyle yapmış blogger bi kız paylaşmış içerikleri siz de bakın isterseniz 🥰
Artık bızde anlık gelısınde oyle hatıra kalsın dıe koyup resım cektım 🤣
Ablam da bende okuyamadık ama hep dua ederek sularını doktük
Rabbbım sen nıyetımızı biliyorsun dıe
Ablam mazeretlı bende lohusa halde okuyamadık maalesef
Nıyetımızı kabul et dıe dıe yıkadık ıste ☺️

Kuzum en az inan yarım saat uğraşıyorum tutmaları için ama işte bazen alıyo bazen almıyo bu seferde çok üzülüyorum daha çok mama destekli gidiyoruz 😔
Meme bizde de çerez niyetine kuzum mamasız doymuyorlar ana öğünleri mama açıkçası maalesef yaşanıyor bu durumlar. Ben şu an en fazla sancılarına üzülüyorum maalesef. Gönül ister foşur foşur emsinler doysunlar da elden pek bir şey gelmiyor. Az önce sağdım sağdım 40 cc geldi. Şu günlerde artık 100 cc bulmak gerekiyor ama yok. Ben aşırı yoruluyorum yalnız bir de yeme düzenim yok vakit bulamıyorum gazdan korkuma her yediğimi düşünüyorum öyle olunca da yiyecek bir şeye karar verip yemek gibi zamanım olmuyor. Biraz düzgün uyusam yesem belki düzelecek. Süt foşur akmayınca da zaten bebelerimiz prematüre yorgun düşüp emmek istemiyorlar

Artık bızde anlık gelısınde oyle hatıra kalsın dıe koyup resım cektım 🤣
Ablam da bende okuyamadık ama hep dua ederek sularını doktük
Rabbbım sen nıyetımızı biliyorsun dıe
Ablam mazeretlı bende lohusa halde okuyamadık maalesef
Nıyetımızı kabul et dıe dıe yıkadık ıste ☺️
Allah kabul etsin kuzum önemli olan niyettirr 🥰🤲🧿

Allaha emanet olun kuzum kötüyü düşünme sen de 😔 hissediyomusun sancı da ? Bebişin hareketleri nasıll döndü mü normale?
Ya sanci ne hissedecegimi bilmiyorum ki hissettigim sey afedersn makat agrisi ayaga kalkinca vajen agrisi kasiklarm arada adet sancisi gibi agri giriyor es zamanli bel agrisi yani anlamadm zaten sezaryen olacak bu riske girip beklemeye deger mi inan bilmiyorum hareketlenme aksam basladi cok sükür

Ya sanci ne hissedecegimi bilmiyorum ki hissettigim sey afedersn makat agrisi ayaga kalkinca vajen agrisi kasiklarm arada adet sancisi gibi agri giriyor es zamanli bel agrisi yani anlamadm zaten sezaryen olacak bu riske girip beklemeye deger mi inan bilmiyorum hareketlenme aksam basladi cok sükür
Belki biraz psikolojikte olabilir ağrılar kuzum şimdi yaşamadığım sancı ben de bişi de diyemiyorum ama 😔 bu haftayı da atlat inşallah sağlıkla gelir bebişin kuzucum açılman yoksa suyun iyiyse bebiş iyiyse niye alsın erkenden sık dişini biraz daha duamdasın kuzucum az sabırr 🤲🥰🧿

Belki biraz psikolojikte olabilir ağrılar kuzum şimdi yaşamadığım sancı ben de bişi de diyemiyorum ama 😔 bu haftayı da atlat inşallah sağlıkla gelir bebişin kuzucum açılman yoksa suyun iyiyse bebiş iyiyse niye alsın erkenden sık dişini biraz daha duamdasın kuzucum az sabırr 🤲🥰🧿
Ya iste o yüzden bilmiyorum psikolojim cöktü diyebilirim cok korktum cünkü🙄insallah gelsin gözümün önünde dursun artk ya kilo alimida durmus zaten almiyor artk ama gelisim iyi diyor acilma bakmadi hic suyuna da iyi dedi sükür hayirlisi artk napalim haberi alinca annemlerde geldi sagolsun yanliz degilim artik insallah hepimiz sag salim biran önce kavusuruz yavrulara🙏

Ya iste o yüzden bilmiyorum psikolojim cöktü diyebilirim cok korktum cünkü🙄insallah gelsin gözümün önünde dursun artk ya kilo alimida durmus zaten almiyor artk ama gelisim iyi diyor acilma bakmadi hic suyuna da iyi dedi sükür hayirlisi artk napalim haberi alinca annemlerde geldi sagolsun yanliz degilim artik insallah hepimiz sag salim biran önce kavusuruz yavrulara🙏
Ayy çok sevindim anneciğinin gelmesine çok şükür 🤲 kıyamam sana bol bol dua et inşallah sağlıklı kavuşcaksın prensesine 🥰🤲🧿 dinlen biraz hayırlısıyla 🥰 hayırlı geceler kızum bize de yaz unutma bak aklımız kalırrr

Kuzum ya sizin bile @tupaaaaa ile 4 aya başladınız nerdeyse nasıl geçti gitti zaman sırayla dizinde doğum hikayelerini dinleyeceğiz ins😍😍🥰🤲🤲🤲

Ay inşallah canım, 4.ayın içindeyiz. 🙈
Zaman gerçekten çok çabuk geçiyo.
Daha geçen gün ani bir şekilde eylülde transfere karar vermiştim. 😂
Ya Eylül ya kasım olacaktı, iyi ki de beklememişim. 😊

Öyle o duygu bambaşka oluyor. Mesela düşünüyorum emzirmek bana öncesinde Yani tuhaf geliyordu afedersiniz ay diyordum inek gibi hisseder insan kendini. Şu an en mutlu huzurlu olduğum an onların emmesi 🥰🤩 öyle mutlu oluyorum ki o temasın olmasından göğsünde uyumasından. Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Acılarını göstermesin 🤲🏻
Ay ne güzel anlatmışsın kuzum🥰
Rabbim bize de nasip etsin o günleri❤️

X