2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bir de gaz için humana nın rezene kimyon çayı var sen bir fincan iç günde bebeklerede 5 çay kaşığı verebilirsin dedi yavrum.
Humananın still tea çayını içiyorum kuzum yanında petibörle bersber süt için dediğin çay benim içtiğim çay mı acaba? Kuzum yediklerime o kadar dikkat ediyorum ki gaz yapacak şeylerden uzak duruyorum tabi bilmeden yediğim varsa onuda bilmiyorum

İki gündür estrofemi yanlış içiyormuşum 🤦🏻‍♀️ sanki hiç transfer olmamışım gibi 😂 benim günde 3 estrofem var saat olarak 09.00-15.00-21.00 olarak ayarlamistom hemşire akşamdan sabaha 12 saat geçiyor 08.00-16.00-23.00 olarak ayarla dedi inşallah bişi olmaz
Çok abartmış senin hemşire. Ben 9-3-12 şeklinde içiyordum, 1'er saat değiştiği de oluyordu. Bebişim de doğdu çok şükür 😃

Annemlere kuzenim geldi almanyadan onlara yemek yapmaya gitti ben aradıkça da geldi bir dr yine takıştık aksam kalmayacak sanırm eşyalarını almış son gittiğinde 🤢 ben dedm kalmıcakmısn kendine güven bakabilirsn dedi 😵‍💫 kv ler nezle olmuştu alerjik bişimiş ama ben 1 hafta daha gelmeyin lütfen dedim onlar da gelemiyo
Ay gene mi takıştın🤭
Kv ile arandaki seviye ne güzelmiş. Gelmeyin lütfen 1 hafta dedin ve onlar da gelmiyo. Müthiş. Eşin bişe diyor mu

Dogunca cabuk geciyor galiba zaman insallah sende yavas yavas toparladikca daha güzel gececek günleriniz😊
İnşallah valla okadar istiyorum ki bir an evvel iyi olmayı. Ama çabuk iyileşmeyi istemek bile şükürsüzlük nelerden döndün diyorum kendi kendime sonra.
Ya bazen şu kısacık zamanda tükenmişlik durumuna giriyorum kendimi sağlıksız hissettikçe bu daha da artıyor psikoloji çok çabuk etkileniyor bu dönemde yaa herşeyden

İnşallah valla okadar istiyorum ki bir an evvel iyi olmayı. Ama çabuk iyileşmeyi istemek bile şükürsüzlük nelerden döndün diyorum kendi kendime sonra.
Ya bazen şu kısacık zamanda tükenmişlik durumuna giriyorum kendimi sağlıksız hissettikçe bu daha da artıyor psikoloji çok çabuk etkileniyor bu dönemde yaa herşeyden
Dedigin gibicok hassas bir dönemdesin hic öyle dusunme haline bin sükür iyisin bebisler iyi bekledigin gibi olmadi biseyler evet ama toparlanmayacaksn anlamına gelmiyor biraz uzun sürecek sadece cok sukür esin hep yardimci annenler var böyleböyle gececek insallah canım

Kızlar bugun benm bebişkomun göbeği düştü bişi yapmak gerekir mi göbeğine çok ani oldu hiç araştrmamıştm 🤭😅
Çocuk doktorumuz bize eczaneden alkollü temizleme bezi alıp her gün onunla temizlememizi söylemişti. Mikrop kapmaması için. Yarası tamamen iyileşene kadar silmek gerekiyor.

Geçmiş olsun canım inşallah bir an önce toparlar kuzu 🤲🏻 Bu arada geçen doktor dediki kucağına almaktan sakın çekinme kucağa alışır diye kendilerini uzay boşluğunda hissedip gücende hissetmiyorlar eğer sende kucağa alışır diye almıyorsan ileride özgüveni eksik çocuklar olarak yetişirler. Bende isterim kucağımda gezdirmek ama iki tane sürekli nasıl kucağıma alayım 😔
Aynen öyle iki tane olunca mümkün olmuyor😑

canım sağlıkla kavuşun inşallah sancıyı sen hissediyomuydun yoksa sadece nstde mi çıktı bu işi anlamadım bi türlü😁
Benim sancım üç gündür vardı zaten dün gece aniden sancilandim hatta sesime eşim kalktı bayağı ağrı hissettim belim kasıklarım koptu sanki ağrıdan o gene kanala girmiş bebek bugün Dr. Suyuna bakmak için ultrasonda gördü dedi kanala girmiş zaten nst sancı da çıkmış haftasonu u beklemez dedi ara ara ağrı ve sancı hissediliyor cnm

Benim sancım üç gündür vardı zaten dün gece aniden sancilandim hatta sesime eşim kalktı bayağı ağrı hissettim belim kasıklarım koptu sanki ağrıdan o gene kanala girmiş bebek bugün Dr. Suyuna bakmak için ultrasonda gördü dedi kanala girmiş zaten nst sancı da çıkmış haftasonu u beklemez dedi ara ara ağrı ve sancı hissediliyor cnm
Geçmiş olsun canım 💐 inşallah bi avazda kurtulursun, sağlıkla kucağınıza alırsınız 🙏🏻🥰
Bu arada nst’deki sancı değerin kaçtı? 40’ın üstü sancı diyolar ama tam olarak kaç çıktığında doktor doğuma karar veriyor?

X