2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Oh kuzum çok şükür gerçekten 🤲 sana yazamadım ama ilk üç ay ağrılar çok normal demişti bana sen de korkma yat dinlen hep güzellikler bizimle olsun Allahım iyiliklerle krşılaştırsın inşallah 🧿🥰
Öyle cnm biliyorum ama bugün hiç geçmedi öğleden beri ağırıyor çok nadir azaldı sürekli olunca acaba enfeksiyon mu dedim.polar şal sardım karnıma biraz iyi geldi,sanırım üşütmüşüm şimdi daha iyiyim ama yarın yada pazartesi idrar tahlili vereceğim aklımda kalmasın..☺️
Ben transferden beridir yatıyorum doktor dışında hiç bir yere gitmedim bi geçen avmye uğradık 1 saat O kadar 😅arkadaşlarım diyor yatarak hamileliği bitireceksin🤣🤣 sağlıklı olsunlarda yatalım 😍😍

Rahim ağzı da 32 mm ölçmüş iyidir herhalde, bir de plasenta marjinal kanama alanı? yazmış rapora ama herhangi bi kanama lekem vs yok anlamadım şimdi bir de buna kur kur dur🤷🏻‍♀️

Öyle cnm biliyorum ama bugün hiç geçmedi öğleden beri ağırıyor çok nadir azaldı sürekli olunca acaba enfeksiyon mu dedim.polar şal sardım karnıma biraz iyi geldi,sanırım üşütmüşüm şimdi daha iyiyim ama yarın yada pazartesi idrar tahlili vereceğim aklımda kalmasın..☺️
Ben transferden beridir yatıyorum doktor dışında hiç bir yere gitmedim bi geçen avmye uğradık 1 saat O kadar 😅arkadaşlarım diyor yatarak hamileliği bitireceksin🤣🤣 sağlıklı olsunlarda yatalım 😍😍
Bana da ayağımın altına sıcak su torbası iyi geliodu ağrıyı kesiodu o yaz sıcağında uapıodum valla aklında olsun o da kuzum ☺️ Yat ya kimseyi duyma boşver madalya takmıolar kimseye iyi olalım iyi olsunlar yeter ki 🤲

Yok kuzum kasık ağrısı değil karın ağrısıydı sancı gibi bişeydi çok korktum evet yormuştumda dinlen dedi magnezyum verdi bir de proluton oldum önlem amaçlı işte olucağı varmış Allah a emanetiz 😐🙄
İyi prulaton da iyi olmuş dikkat et yüklenmr kendine. Çok geçmiş olsun kuzum 😊

Bana da ayağımın altına sıcak su torbası iyi geliodu ağrıyı kesiodu o yaz sıcağında uapıodum valla aklında olsun o da kuzum ☺️ Yat ya kimseyi duyma boşver madalya takmıolar kimseye iyi olalım iyi olsunlar yeter ki 🤲
Evet cnm oda iyi geliyor..
valla yatıyorum 🤣 ama tembelliğe alıştım biraz onu ne yapacağız bilmiyorum 🤣🤣 sağlık olsun herşey düzene oturur🙏🏼

Kuzum hastaneye gittik doktorum git dedi şansıma onun tanıdığı doktordu telefonda ilerlediler hep çok şükür bişey yok. İlk nst me bağlanmış bulundum sancıda çıkmadı 🤲 rahim uzunluğuna baktı alttan o da iyi dedi, yoruldun mu bu ara dedi üç gündür hep dışarlardaydım bugün sabahta çok iş yaptım dedim biraz dinlen evde sen korkcak bişey yok dedii. Önlem amaçlı proluton yaptılar bir de magnezyum verdi işte böyle kuzucum 🤷🏻‍♀️ Kızım da bir hafta da 200 gr m dan fazla almış şişko bi durumda şu an keyfi yerindeyfi hareketleri falan. Çok şükür allahım kimseye yaşatmasın çok korktum 🙄
Ay çok geçmiş olsun yavrum dikkat et annesi yorma kendini artık dinlen 🥰

Rahim ağzı da 32 mm ölçmüş iyidir herhalde, bir de plasenta marjinal kanama alanı? yazmış rapora ama herhangi bi kanama lekem vs yok anlamadım şimdi bir de buna kur kur dur🤷🏻‍♀️
Canım, proluton’u SGK karşılasın diye öyle bir tanı girmiştir.
Hiiiiiiiç kurma bence.
Benim reçetelerde ne tanılar yazıyo. 🙈

Bebeğimiz nasıl annesi? Ben 1 haftadır doğru düzgün bakamayınca Bi haber kaldım 🙈 her şey yolundadır inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Masallahh ıyı teyzesı zıpcık gıbı 🧿🤲😍😀❣️🥰
Dun 40 gr almıs cok şükür 🤲 artık yavas yavas kılo alma devrıne gectık sanırım
1.960 dan
1.840 a kadar indi dogum sonrası şişlikten
1.915 sımdı mınık adımlarla ilerliyoruz
Az kaldı allahın ıznı ıle 🥰 saglıgı yerınde olsun da napalım
Valla acıktıgında doymadıgın da yerıne bırakılırsa yatsın felan dıe cıglıgı basıyor hıc affı yok
Babası dıo aynıı ben
Bır aclıga gelemem bırde sevgısızlıge dıo 🤣
Tipi zaten 2. Öner dıyrouz tıpatıp aynı
Tırnaklarına saclarına kulagına ayagına dudakalrına varana kadar herseyı ıle
Ablam dıo sureklı ona bakmıssın ınsan azıcık ta aynaya bakar 🤣

1.960 dan
Valla acıktıgında doymadıgın da yerıne bırakılırsa yatsın felan dıe cıglıgı basıyor hıc affı yok
Babası dıo aynıı ben
Ablam dıo sureklı ona bakmıssın ınsan azıcık ta aynaya bakar 🤣
Oyyy minnoş yaa. 🥰
Maşallah fıstığa. 🧿
Böyle böyle büyüyecek, eve geldiğinde tam kucağa almalık olucak inşallah annesi.

1.960 dan
Babası dıo aynıı ben
Ablam dıo sureklı ona bakmıssın ınsan azıcık ta aynaya bakar
🙈🙈 Ohh benim kızım hakkını sonuna kadar savunsun aferin ona 💪🏻 ağlamayana meme yok 😍

Dün ben de eşime diyorum bütün eziyeti ben çektim 9 ay ben taşıdım gidip sana benzeyecek 🤣🤣

X