2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aaa evet ben her perşembe gittiğimde genelde sende cumartesi Gidiyordun ya Bu cumartesiyede sana randevu oluşturdum kafamda
Evet cnm yoldayım.14.30 da randevum
Bende burun ve ense kalınlığına baktıracağım sadece testleri yaptırmayacağım..
Çok heyecanlıyım

Islak mendil yapar mı aceba diyorum bez alerjisi olani cok duydum o yuzden hic stok yapmadm elimde 40 li bir pk bez var nolur nolmaz diye ama islak memdillerde de oluyor mu onu merak ettm
Bez gibi aslında Deneyimlemek lazım biliyomusun her bebeğe aynı olmuyor. Bir de ıslak bırakmamak lazım. Ama hiç birinden emin olamıyorsan ben şunu aldım öneri üzerine. Senin gönderdiğinle aynı adet ama çok öok daha uygun, bence bunu dene 0 6 aylığı Mavi paket olan

Eklenmemis ki foto kuzu hangisi ben simdi 3 lü yenidogan sleepy almistim e bebekten kendime kullandm yumusacikmis cok islakta degil

Evet öyle oldu heralde.

Ay hadi bakalım canım, dualarımız seninle.
Güzel haberlerle gel inşallah.
Ne kadar heyecanlı olduğunu tahmin edebiliyorum.

ZEYNEPP5555 ben 3. Lieracı aldım şimdi canım aynı zmanda bio oilde kullanıyorum doğal yazanı ve gün ortasında bazen zeytinyağı, bazen badem yağı, bazen Hindistan cevizi yağı sürüyorum henüz çatlama olmadı şükür. Lierac indirmde şuan 153 e aldm az önce

Aaa suya da mı15 e aliyoruz damacanayı suan Allah ım zam zam nolcak böyle bilmiyorum 15 inde 83 ten aldigim yag suan 106 lira olmus şok oldum valla bu millet evine yagda alamazsa ne yapsin gercekten Allah herkesin yardimcisi olsun
Ben zeytinyağı stoğu yapmıştm başka yağ kullanmadıgım için 4 tane 5lt teneke aldım 165 tl den. Şuan 280 den satılıyor indirimli fiyatı şok oldum kayınpeder de neden haber vermedin diyor. E dedm sizde vardı ne bileyim. Bu konuda benm seçtiğim şeyleri alırlar kesin çok araştırmışım diye aynısını aldı ama pahalıdan

Ayy cok iyi yapmissin valla ya bizim burasi kucuk sehir yanlis bilmiyorsam istanbuldasn abimler getir indiriyor ordan yaglari 55 60 liraya hep ucuza aliyorlar buyuk sehrin avantajini kullanin sizde

145ten aldm bnde sen baya kullaniyormussun ya ben cok usengecim valla yag felan useniyorum sürmeye bi lierac suruyorm oda hemen emiliyor diye kendi kuyumu kendim kazmis olabilirim yani catlakta

Sen benim canım! Bütün dualarım seninle kuzucum

Benim süreçlerde bi gelişme olmadığından burayı sadece okuyup mutlu olmakla yetindim kuzum şimdi bakalım başlıyorum yavaş yavaş inşallah pesinize takılırım bende aysunayy kuzumla birlikte

Kızlar ne dicem. Şimdi annem şunlardan getirdi son gelişinde yandakiler ağız mendili diye var dedim ama almış işlemiş kenarını işte o tamam ağız mendili bol kullanılır okey de. Şu mavi ve pembe olanlar bunlar ne anne dedim yüzüne örtülüyo ya dedi hani ana kucaklarının falan anne boğulur çocuk ben örtmem bunları kız eskidendi onlar dedim genişçe de bişe. Ne olarak kullanabilirim sizce bunları deyin bakem

Eklentiler

• IMG_20211125_135830.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 35
Foto yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…