2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Evde yatıyorum 😅 birkaç tasarım işi geldi onları çizdim pc den. Bi de bu anahtarlıkların kartını tasarladım bi baktm akşam olmuş yemektir kahvedir derken şimdi girdim de okudm vlla 😅 gece uyumadıgım için gündüz kestiriyorum siz buralarda konusurken ben uyuyo oluyorm sanırm 🙈 bu da kızceğzimin anahtarlığının kartısıı 😅
Ayy Allah seni azaldı sesin soluğun biri yazmayınca korkuyoruz. Düzenin değişti demek. Kartın mükemmel olmuş tamam mııı😍
Bak yarın doktora gitcem yatrmazsa belki bende yaparım ozamn Bi kart tasarımı da ben isterim 😁😁

Ben geceleri neden uyuyamıyorum acaba 🤔 bebek de ful uyanık gece bi kıpraşmalar bi yumruklar bi kafayla midemi itmeler 🥰 kızım bu saatler uyku saatleri sen beni örnek alma uyu bebeğim diye konusuyorum ama nafile ben konuştukça oynuyor 🙈🧿 doğumdan sonra da aynı saatte uyanık oluyorlar diye söyleyenler inşallah uyduruyordur 😅 yoksa gece buradan bildirirm size yine gündüz görüşemeyiz 🤭
Gece 3 te boomerang çekmeye çalıştım ben yatağın ortasında oturuyordum da onlar da ahenkle bana eşlik ediyorlardı. Umarım o denilen doğru değildir
Anne karnında nasılsa doğunca da aynı falna filan 😂😂

Ay boşver balım daha yeter bu saatten sonra kakao yağı hindistan cevizi yağı al. Onlar en azından elinde kalsa bile kullanabileceğin şeyler 😁
Kuponla 145 e geliyor sepete ekledim bekliyorum 1 kere daha kıysam mı kıymasam mı diye😂😂aslinfa evde hindistancevizi yagi var sacima kullaniyordum o olur mu ki

Kuponla 145 e geliyor sepete ekledim bekliyorum 1 kere daha kıysam mı kıymasam mı diye😂😂aslinfa evde hindistancevizi yagi var sacima kullaniyordum o olur mu ki
Kız ben yine sürmeye devam ediyorum mix leyip ama 2 hafta önce çatladım ya bütün umutlarım tükendi. Herşey içerden😂
Kakao yağı hindistan cevizi yağı Bi de noombutter mix Bi yapım vardı elime hangisi geçerse rast gele sürüyorym şimdi bazen.lierac ı Bi yatarken Bi de dışarı çıkarken sürüyodum emiyor hemen yağlı kalmıyo diye.
Ay ne bilim sen bilirsin istiyorsan da al tabi de 🤭😁

Kız ben yine sürmeye devam ediyorum mix leyip ama 2 hafta önce çatladım ya bütün umutlarım tükendi. Herşey içerden😂
Kakao yağı hindistan cevizi yağı Bi de noombutter mix Bi yapım vardı elime hangisi geçerse rast gele sürüyorym şimdi bazen.lierac ı Bi yatarken Bi de dışarı çıkarken sürüyodum emiyor hemen yağlı kalmıyo diye.
Ay ne bilim sen bilirsin istiyorsan da al tabi de 🤭😁
Bakim az daha düsüneyim 😂ayyy una büyük zam geliyormus dostlarrr kilosu 12 küsüre cıkıyormus suan 7 civari stogunuzu yapın🙈

Ayy Allah seni azaldı sesin soluğun biri yazmayınca korkuyoruz. Düzenin değişti demek. Kartın mükemmel olmuş tamam mııı😍
Bak yarın doktora gitcem yatrmazsa belki bende yaparım ozamn Bi kart tasarımı da ben isterim 😁😁
Ay teşekkür ederim yaparım kuzucummm ne demekk 🥰🥰🥰 1 aralıkta doğum tarihim belli olur gibi bakalım sanırm erken tehdidden sonra gelmeyen bi kız olcek bu 😅

Yaa cumartesi günü tamamen bitmiş olurda rahat edersin 🙏🏼
Valla normalde evimi arardım ama şu zamanda hiç aramıyorum Rahatlığım gözünü seveyim😅biraz eşime üzülüyorum yalnız kalıyor diye neyse geçici günler bunlar ☺️
Bu arada ben daha bu Cumartesi gittim canım.
İkili test istiyorsan 2 hafta sonra, istemiyorsan 3 hafta sonra gel dedi bana.
İstemiyorum aslında ama burun kıkırdağına, ense kalınlığına falan baksın diye haftaya gitmeyi düşünüyorum.
Yani 12+3’te gidicem canım. 😉
Senin bugündü dii mi kontrolün?
Saat kaçta gidiyorsun?

Ay olsun yaa vallahi ilk korkutan sendin hastaneye yatan ama maşallah bak daha duruyo Allah ne derse o oluyor işte yaa 😍😍
Hastaneye yatmadım kız evde dinlendm 😅 valla çok şükür bu haftayı da bitirirsem 37 bitmiş olacak dr sonra ne zman doğurursan doğur dedi insallah 37 yi de atlatayım hayırlısıyla 🤲

Al al efsane iyidir 😁😁 suya da geliyormuş eşim demişti. Ben damacana söylüyorum o 17 oldu da eşime dedim sen ordan 4lü 5lt al daha karlı bu ne dedim. Tamam ama bize de gelicek zam dedi
Aaa suya da mı🤔15 e aliyoruz damacanayı suan Allah ım zam zam nolcak böyle bilmiyorum 15 inde 83 ten aldigim yag suan 106 lira olmus şok oldum valla bu millet evine yagda alamazsa ne yapsin gercekten Allah herkesin yardimcisi olsun

Kızlar sizce ıslak mendil pisik ya da alerji yapar mı bunun 12lisi 80 tlye geliyor alsam mı bilemedim

Eklentiler

• Screenshot_20211125-125501_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20211125-125501_Hepsiburada.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 30
X