2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlarrr ben yarın şeker testi vermeye gidiorum 50 lik yazmış off kaç saat sürcek bu ben anlamadım bi bir de idrar tahlili vermiştim lökosit 14 çıkmış iltihap herhalde problem olur mu acaba doktora yarıj atıcam sonuçları da şekerle beraber

Ben devlet hast yaptırdım bir gün önce damardan aldı kan onun sonucu ertesi gün çıktı ertesi gün de parmaktan aldı kan sonuçtan sonra içeceği verdi bir saat sonra bir daha kan verdim sonra eve geldim

Amin inşallah canım

Normalde saatlik 3 saatte bir verirdik. Ama ola ki çok açlık ağlaması var öncesinde beslenme ml ine göre 3 5 ml verirdik. Sus payı gibi bişey. Her yerin işleyişi farklı olur tabi

Canımm gözünüzaydın hayırlı evlat olsunlar insallah bahtları ömürleri güzel olsun sağlıkla kavuşun. Sana da cook geçmiş olsun

Ayy canım geçmiş olsun, gözünüz aydın şimdi gördüm mesajını çok sevindim gerçekten doğum tarihimiz alın yazımızla belli oluyo, demek ki onların zamanı da öyle yazılmış Allah bağışlasın yavrularını, vatana millete hayırlı evlatlar olsunlar

Evde yatıyorum birkaç tasarım işi geldi onları çizdim pc den. Bi de bu anahtarlıkların kartını tasarladım bi baktm akşam olmuş yemektir kahvedir derken şimdi girdim de okudm vlla gece uyumadıgım için gündüz kestiriyorum siz buralarda konusurken ben uyuyo oluyorm sanırm bu da kızceğzimin anahtarlığının kartısıı

Eklentiler

• 18DC32D5-8E8F-4098-94FE-E53497926C75.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 34
Çok tatlı olmuş eline sağlık
Benim minnoş kızımın ismine hala karar veremedik ama babası iki isme sıcak bakmaya başladı. Annemle ablamın, bebeğimin ismini vermesini istiyorum, çok emekleri var üzerimizde. Hele gece bu saatte annemin karyolasından bildiriyorum gece çok dönüyorum diye bana yatağını verdi. Annelik böyle bi şey heralde. Allah dileyen isteyen herkese yaşatsın

Tesekuur ederim Kuzum kaç haftalıksın sen hamile imzan yok sanırım göremedim inşallah aklınıza yatan guzel anlamlı bir isim seçersiniz çünkü karar verme aşaması çok zor çok kafamıza takılıyordu bu durum canımızı sıkıyordu eşimle. En sonunda karar verdik ve hemen isimli birşey sipariş ettim. Şuan elimde o olmasa eminim ki hala başka isim bakıyordum çevremde hala emin misin bence başka koy diyen 2 kişi var çok güzel seçmişsinz diyenler çoğunlukta ama kmseyi duymamaya çalışııyorum ve herkesi memnun etme zorunlulugum yok sonucta bir karar verdik ve bu kararımızdan sonra olumsuz yorum yapılmaması gerektiğini düşünüyorum. Şahsen ben kmseye birşey demem herkesin kendi evladı

Ben geceleri neden uyuyamıyorum acaba bebek de ful uyanık gece bi kıpraşmalar bi yumruklar bi kafayla midemi itmeler kızım bu saatler uyku saatleri sen beni örnek alma uyu bebeğim diye konusuyorum ama nafile ben konuştukça oynuyor doğumdan sonra da aynı saatte uyanık oluyorlar diye söyleyenler inşallah uyduruyordur yoksa gece buradan bildirirm size yine gündüz görüşemeyiz

Canım 34+6dan selamlar Kız ismi bulmak gerçekten çok zor, bazı isimlerin söylenişi, tınısı çok güzel ama anlamını beğenmiyorum anlamı çok önemli benim için, çünkü ismiyle yaşıyor ve karakterine yansıyor. Mesela doktorumuz söylemişti, Demir ismini verirsin çok sert olur, Poyraz verirsin soğuk olur, Deniz verirsin çok dalgalı olur diye böyle diye diye minnak kurabiyemize isim bulamadık
Bi de ben çok kararsızım, yani bulduğumuz isim içime sinmez ve değiştirmek istersem diye de biraz son ana bırakıcam sanırım. Özge Özpirinççi de bizimle aynı dönemde, onlar da dediklerine göre karar verememişler, bebek doğduğunda ismini koyacaklarmış. Benzer işler
Zaten isim seçmek zor, kimsenin bi şey söylemesine de müsaade etmem. Senin içine sindiyse gerisi boş kuzum ismiyle yaşasın minik prenses

Bu gece ben de gecekuşu gibi uyanığım masterchef’i izlerken bi saat dalmışım, derken ilaçlarımı içmek için kalktım, bi daha da uyuyamadım. Bu arada benim çilekli turtam da uyanık Bebek bakım kitabı okuyoruz uykumuz gelsin diye doğduktan sonra da sesli okurum masal niyetine uykusu gelsin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…