2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hayat su kuzum inşallah çok güzel bir tedavi sürecin olur ve sonunda minik mucizene kavuşursun beslenmene dikkat etmek dışında benim aklıma gelen bir şey yok ki onu da sen biliyorsun zaten. Rabbim rast getirsin inşallah

Aminnn kuzumm ınsallah
Sımdı bızım babamız dedesı ıle bırlıkte süt goturmeyee gıttı
Dedım suankı halinin resmını ceksın versın
Bırde meraktan öluyorum gozlerı aynı capaklı akan halde mı dıe
Rabbımm herkeeısn evladını tum annelere saglıkla hayırla kavustursun

Yaa canım inşallah tez vakitte yanına gelir. Hiç endişe etme. Muhakkak ilgilenirler ve geçer

Yaa biranda catliyor anlamadm genetikte var tabi bio oil öyle yagli hissi birakiyor mu peki hemen emiyor mu

Amin kuzum inşallah beslenme ye dikkat etmeye çalışıyorum ama pekte beceremiyorum hayırlısı olsun inşallah çok heyecanlıyım ya sanki şimdi den kendimi hamile gibi hissediyorum yaa

Kizlar bisey sorucam benim lierac bitti de ne kullaniyorsunuz bio oil mi alsam Kilya sen almistin sanki yeni formul linki hangisi hepsine yeni formul yazmislar zaten lierac surdugum yerlerde catladi karnim alti ne kullansam bilemedim
Bende mustelanin çatlak için yağını kullanıyorum ama genede catlaklarim oluştu

Yaa biranda catliyor anlamadm genetikte var tabi bio oil öyle yagli hissi birakiyor mu peki hemen emiyor mu
Baby ben duşta sürüyorum çıkmadan hemen emio o zaman ama normal sürünce vıcık vıcık gelio bana heryere bulaşıo diye hoşlanmıyorum ,lieracla dönüşümlü olduğu için bi gün o bi gün o olmuş oluyo, sen tek kullancaksın dışarda sürersin ama emmesini bekle öyle giyin

Pff hic su krem vs olaylarini sevmiyorum yaa

Oy masaallah ne güzel anlatmissin sağlıkla büyüt kızlarını ins darısı bizlere saglikla

Amin kuzum inşallah beslenme ye dikkat etmeye çalışıyorum ama pekte beceremiyorum hayırlısı olsun inşallah çok heyecanlıyım ya sanki şimdi den kendimi hamile gibi hissediyorum yaa
İnşallah kuzum İnanıyorum ki öyle yazacaksın buraya zaten hamileyim kızlaaar diye Olsun daha var zaten olduğu kadar özen göster.

Yaa canım inşallah tez vakitte yanına gelir. Hiç endişe etme. Muhakkak ilgilenirler ve geçer
Aminn kuzucummm
Geldıı resımlerı bırınde gerneserek aglıyor
Bırınde kolunu basına dayıyor felan sag gözde akıntı var halen onuda gördüm
Yarın kalkıp gıdene kadar meraktan ölurdum yaa noldu noldu dıe
Zaten hemsıreler dıyordu acıkınca cıglıgı basıyor dıe
Saat aksam 22.00 beslenme saatı acaba vok aglayınca önden verıyoarlmıdır
Yoksa saat ını beklıyorlarmıdır nurselek kızz nasıl işliyor sistem
Bence o saate kadar sekerlı su veriyorlardır ama ıcerıyı bılmıyorum

Cadı kız ya kıyamam ben sana anne yüreği işte bize söylemesi kolay ama ben inanıyorum ki gayet iyi ilgileniyorlar

Bebis kac kilo oldu simdi deryacim dr ne diyor hergün görüyorsn nasıl degisiyordur aslında günden güne
Yok 100 gr eksıde
Dr u bıede oremature emerken bıle efor sarfedıyor ılk gunkerde ödem vs şişlik sonrasında alıyolar dıo beslenmesı guzlemıs almasıngerekennı alıyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…