2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Zeyneep bırakmıyorlar. Sordum. Yarın bir doz daha olacakmış. Alerji gelişebilir bebek hareketlerinde azalma olur vs diye bir de karaciğer için. Ay dedi ki pazartesi sabah rutinlerini yapar öyle karar veririz büyük ihtimalle çıkış için

Valla izin kagidi alırsn yatisli oldugun icin islemlerde hızlı ilerler dersin beslenemiyorm diye igne 2 doz oluyor galiba ama araları ne kadar hicbir fikrim yok ama bence igneyi olman iyi oldu nolur nolmaz tedbiri alınmıs oldu

Yaa hala tek odada misin neyse napıcan kuzu 2 gun dayanıcan o zaman esinden biseyler iste de bol bol yemegini duzgun ye en azindan olsun hersey yolunda ya buda gecer bosver

Valla izin kagidi alırsn yatisli oldugun icin islemlerde hızlı ilerler dersin beslenemiyorm diye igne 2 doz oluyor galiba ama araları ne kadar hicbir fikrim yok ama bence igneyi olman iyi oldu nolur nolmaz tedbiri alınmıs oldu
Yarın ikinci dozu olacakmış kuzum. İşte izin vermiyorlar pazartesi diyorlar haftasonu tedavi devam edecek filan dedi.

Olsun Labellaaa da yaptırdı vardır illaki Bi bildikleri

Yaa hala tek odada misin neyse napıcan kuzu 2 gun dayanıcan o zaman esinden biseyler iste de bol bol yemegini duzgun ye en azindan olsun hersey yolunda ya buda gecer bosver
Onu da gelip sordular. Odadan memnun musun burası boş tutulan bir yer ama özel odalar boşalmadı. Üç kişilik odalarda yer var almak istemedik oraya. Ay memnunum yalnız olmak daha önemli benim için dedim

Onu da gelip sordular. Odadan memnun musun burası boş tutulan bir yer ama özel odalar boşalmadı. Üç kişilik odalarda yer var almak istemedik oraya. Ay memnunum yalnız olmak daha önemli benim için dedim
Ayy iyi demekki ordan cikarmazlar bence budaha güzel.bisey bosver 3 kisi kalmaktan iyidir sık disini kilyacım insallah gazsi, sıkıntız kolik olmayan beblerin olur bunlarn hepsii gecer gidee

Ay yok söylemediler ama doktorum ciğer geliştirici iğne olmama karar vermiş. Gelip bir doz yaptılar. Kaç doz oluyor. Çıkarmazlar bu durumda hareketlerini gözlemek adına. Bir de dozlar tamamlanana kadar
Belki bizlerede ciğer geliştirici vurdururlar kuzum ikiz olunca daha erken gelebilirler diye ama sanırsam vurulduktan sonra bebek hareketlerinde azalma oluyor okuduklarımdan öyle aklımda yer edinmiş öyle birşey olursa sakın stres olma hem kontrol altındasın Allah’a şükür bebişlerle ilgili herşeyde yolunda

Öyle dediler kuzum o yüzden de kalmamı istiyorlar. İzleriz bebekleri burada diye. İkizlere hep duydum vurulduğunu da işte bende ki sorunlar olmasaydı yapılmayacaktı. Neyse onlar iyi olsun da inşallah Sağlıkla gelsinler

Kilya canım, çok geçmiş olsun.
Hadi bakalım, en azından için rahatlamış oldu.
Çok şükür.
Pazartesi evine dönersin inşallah.

Ohhh cok şükür kuzumm hastane ortamı ınsnaı gerıyor zaten sımdı evıne gıdıp beklersın dogum zamanını

Kuzum bana da yaptılar 1×4 tek seferde
2 gün yapıldı
Hıc hareket vs dıe bebekte sıkıntı yasamadım ben endıse etme oraya takılma ınsallah sıfa olur yavrularına da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…