2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sağ ol canım aynen öyle riske girmeyelim o doktor böyle dedi bu böyle dedi olmasın tek elden takip edelim dedi de ani oldu yani beklemiyordum hayırlısı inşallah iyi olsunlarda 🤲🏻
Haklisın tabi biranda kalabalik bir ortama girdin sakin kal insallah hersey yolunda gider belki yatışa gerrk yok derler ya da yarin tekrar bakarlar birkac hafta daha böyle gider belki hersey güzel olacak insallah canim benim az kaldi sabret🙏

Hastaneye yatışımı verdi. Dua edin 🤲🏻
Cnm git gel yapmaktansa hast.yatman daha iyi olur devamlı gözlem altında olursun sen endişelenmemeye çalış birşey olmayacak hayırlısıyla gözlem altında olup gene evine geleceksin bebislerin kilosu içinde iyi olur sakinnolmaya çalış zor tabide bak ikizlerin sağlığı senin sağlığın önemli hast yatilacaksa yat sizin için en hayırlısı neyse o olsun.🤲🤲

Gidip gelmektense kalman daha iyi kuzum takipleri için doktorunda riske atmak istememiştir hastanede kalacan diyede kendini strese sokma sakın dualarımız seninle 🤲🏻
Öyle yavrum da çok eski büyük bir hastane eski sgk lar gibi ama ne yapcan tam teşeküllü diye yer bile bulunmuyor. Özel oda istedik dolu imiş hepsi koşa sürede de boşalmaz dediler

Haklisın tabi biranda kalabalik bir ortama girdin sakin kal insallah hersey yolunda gider belki yatışa gerrk yok derler ya da yarin tekrar bakarlar birkac hafta daha böyle gider belki hersey güzel olacak insallah canim benim az kaldi sabret🙏
Öyle canım. Ya bir de böyle acil durum çantası gerekiyor 🙄 şimdi pijama kıyafet filan. Cimrilik yapmayın 😅😂 hastane çantasından çıkar dedim eşime mecburen. Ne kadar kalırım belli değil 🥴

Kilya Kilya kuzum saglıkla gelsınler
Bak ben hastalıktan bebegımın kılo kaybını yasadım
1 tane ustelık senın 2 tane gayet normal
5 gun oncesı 1880 gr a ınmıstı benım kı
Dun 1925 dedı
Sımdı odak noktamız bebek dedı
Bol porteın al beslen dınlen dedıı
Ama sen hastane deyınce benım kalbım sıkısıyor hattaa
Dogumak dısnda artık benım tahammulum kalmadı psıkolojım hoc kaldırmıyor
Şükür kı hastalık vs yok. Ye iç takıp ol kuzum 2 gune gelırısn evıne rabbım beterındenn korusun
Sakin olmaya calıs zıhnını bulandırma sakın
Guzel haberlerını beklıyrouz

Kilya Kilya kuzum saglıkla gelsınler
Bak ben hastalıktan bebegımın kılo kaybını yasadım
1 tane ustelık senın 2 tane gayet normal
5 gun oncesı 1880 gr a ınmıstı benım kı
Dun 1925 dedı
Sımdı odak noktamız bebek dedı
Bol porteın al beslen dınlen dedıı
Ama sen hastane deyınce benım kalbım sıkısıyor hattaa
Dogumak dısnda artık benım tahammulum kalmadı psıkolojım hoc kaldırmıyor
Şükür kı hastalık vs yok. Ye iç takıp ol kuzum 2 gune gelırısn evıne rabbım beterındenn korusun
Sakin olmaya calıs zıhnını bulandırma sakın
Guzel haberlerını beklıyrouz
Valla yavrum burada nasıl yiyip içeyim hastane ortamı 😑 diyetten oldu zaten hep. Tabii genetik de etkili. Şeker kolestaz derken güzel beslenmedim. Sağlıklı şeyler yedim ama işte ortada. Sağlıklı kilo aldıracak her şey yasaktı nerdeyse. Bol protein de şimdi karaciğerime zarar. Arafta. Refakatçi de yok. Gebelik haftan ileri diye kadın refakatçisi alabiliriz dediler ama normalde yasak dediler 😑 öyle kimse de yok istemiyorum da açıkçası. Özel oda olsa idi eşim kalacaktı onlar da full😑

Valla yavrum burada nasıl yiyip içeyim hastane ortamı 😑 diyetten oldu zaten hep. Tabii genetik de etkili. Şeker kolestaz derken güzel beslenmedim. Sağlıklı şeyler yedim ama işte ortada. Sağlıklı kilo aldıracak her şey yasaktı nerdeyse. Bol protein de şimdi karaciğerime zarar. Arafta. Refakatçi de yok. Gebelik haftan ileri diye kadın refakatçisi alabiliriz dediler ama normalde yasak dediler 😑 öyle kimse de yok istemiyorum da açıkçası. Özel oda olsa idi eşim kalacaktı onlar da full😑
Insallah odalardan birisi bosalir ay hic tanidik falan yok mu az torpil oynar oda meselelerinde malesef idareden aratacagin felan birisi olsa cok iyi olur valla diyet napican kuzu ne dedilerse onu yedin elinden geleni yaptn ikiz bebege göre de yine iyi kilosu bence masallah belki böyle olunca diyetine de bi duzenleme getirirler iyi olur senin icin dr geldi mi hic
Valla sudan çıkmış balık gibi kaldım 🙄
Cok haklisin valla ne deyim

Aynen yaa refakatcı krızı ben yasamıstım ozel oda felan da yok bırde ben hasta hasta tek yapabılırsn dıyorlardı öluyorum kendıme nasık bakayım yemek yemek nerde hastanede yanımdakıler zor yediriyor du sonuc bellı zaten cocugum gerıledı
Ama sen kendıne saglam kafa bak sakın strese gırme amacanın bebeklerıın kılo alması zaten 2 gun takılırısn cıkarsın canım ınsallah 🤲

Insallah odalardan birisi bosalir ay hic tanidik falan yok mu az torpil oynar oda meselelerinde malesef idareden aratacagin felan birisi olsa cok iyi olur valla diyet napican kuzu ne dedilerse onu yedin elinden geleni yaptn ikiz bebege göre de yine iyi kilosu bence masallah belki böyle olunca diyetine de bi duzenleme getirirler iyi olur senin icin dr geldi mi hic

Cok haklisin valla ne deyim
Valla kendi doktorum var tek tanıdığım burada 😂😅 Yatış filan da zordu normalde. Oda konusunda da bir şey yapacağını zannetmiyorum. Burası baya büyük bir hastane doğrudur yani içinde kaybolduk kaç kere 😅 hiç gelmemiştim Allah da düşürmesin de. İşte kalabalık olması sıkıntı. O doktor onu dedi bu bunu dedi böyle olmayacak dedi doktorum. En iyisi birkaç gün yat her şeyden emin olalım da öyle bakarız filan dedi bir sürü kan aldılar. İdrar istediler şimdi ama şansa yok 😅 su içiyorum şimdi bol bol. Otursam oturamıyorum yatsam yatamıyorum ya hayırlısı inşallah sorun çıkmaz da bir daha sadece doğum için yatarım😞 pcr verdim 😑

Aynen yaa refakatcı krızı ben yasamıstım ozel oda felan da yok bırde ben hasta hasta tek yapabılırsn dıyorlardı öluyorum kendıme nasık bakayım yemek yemek nerde hastanede yanımdakıler zor yediriyor du sonuc bellı zaten cocugum gerıledı
Ama sen kendıne saglam kafa bak sakın strese gırme amacanın bebeklerıın kılo alması zaten 2 gun takılırısn cıkarsın canım ınsallah 🤲
İnşallah kuzum ya inşallah 🤲🏻 Dediğin gibi ne yemeği ne bakımı hastane ortamında 🙄

Valla kendi doktorum var tek tanıdığım burada 😂😅 Yatış filan da zordu normalde. Oda konusunda da bir şey yapacağını zannetmiyorum. Burası baya büyük bir hastane doğrudur yani içinde kaybolduk kaç kere 😅 hiç gelmemiştim Allah da düşürmesin de. İşte kalabalık olması sıkıntı. O doktor onu dedi bu bunu dedi böyle olmayacak dedi doktorum. En iyisi birkaç gün yat her şeyden emin olalım da öyle bakarız filan dedi bir sürü kan aldılar. İdrar istediler şimdi ama şansa yok 😅 su içiyorum şimdi bol bol. Otursam oturamıyorum yatsam yatamıyorum ya hayırlısı inşallah sorun çıkmaz da bir daha sadece doğum için yatarım😞 pcr verdim 😑
Azcik sabret o zaman kuzum ya birkac gün kontrol altında ol seninde icin rahat eder insalllahh birde oda bosalır sansına daha rahat edersin

X