2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar ya bir de ne diyeceğim hepatit aşım yokmuş doktor baktı ya bugün hepatit a b c hepsine baktı. Aslında hamilelerde aşı olması istenen bir şeydir söylemediler mi dedi yok dedim 🙄 sizin var mıydı doktorunuz bir şey söyledi mi? Doğumdan sonra ihmal etme yaptır dedi

Kızlar ya bir de ne diyeceğim hepatit aşım yokmuş doktor baktı ya bugün hepatit a b c hepsine baktı. Aslında hamilelerde aşı olması istenen bir şeydir söylemediler mi dedi yok dedim 🙄 sizin var mıydı doktorunuz bir şey söyledi mi? Doğumdan sonra ihmal etme yaptır dedi
Koruman yokmuymus ki canım kac cıktı bize rutin 6 aya bir bakılıyor ya benim korumam 500 lerdeydi enf dr 10 a düsene kadar gerek yok demisti

Evet çikolatayı geç yaptırabilirsin. Ya bizim burda Usluoğlu diye yer var onlar yapıyolar mış Bi sorayım dedim.2 lira tanesi. Ne kadar pahalı oluyo buna nispeten.
Bu emzik askısı da sanırım aynı hesaba geliyor o yüzden hazır alırım 🤭🤗
2 lirada cok pahalıymıs kız max 120 150 lira o civarlarda

Benimki ilk günden beri girmiceğini söylüyo ki girmicek yani o yüzden zorlamıyorum 😂 kız bana dioki cuma günü doğur efendim işe gitcekmiş çünkü cuma olursa cumartesi pazar gitmez aklı kalmaz iyi olurmuş 😂😂 dedim sen gelme hiç ben gider doğurur gelirim arabayı da kullanırım çok rahattt 😂
Ay benim eşim doktor olduğu halde, doğumda isterse yanımda olabileceği halde doğuma girmek istemiyor. O da, üniversitede okurken doğum anında kadınların nasıl acı çektiğini gördüğü için beni o halde görmeye dayanamazmış. Hatta ben bile onun beni o halde görmesini istemezmişim, ondan. Ben aksine, sen olursan, elimi tutarsan hiçbir şeyi dert etmem diyorum ama fayda etmiyor. 😏

Haksız mıyım ama ya, sen doktor adamsın, kandır, ameliyattır seni niye irite etsin ki? Üstelik bütün bunların peşine bebeğinin doğduğu o ilk anı göreceksin. Anneden bile daha önce. Nasıl istemez insan bunu görmeyi. Bana deseler, önüne kamera koyacağız, sen de ekrandan an be an çıkışını göreceksin. Sevinçten dört köşe olurum be.

Yok yavrm aksam 7 den gece bitene kdr dediler ama mutfak dolabı içleri extraya girer diyorlar şimdi e biz zaten ondan çağırdık kalan yerler temiz sadece süpürme silme yani boş boş yatak odası 1.5 saat ordalar
Akşam 7'de temizleğe gelenden de bu beklenirdi zaten 😆
Dolaplara girmemek için yatak odasını bahane ediyorlar demek ki. Benimkiler orayı yarım saatte halletti. Üstelik koskoca gardrobu bile öne çekip arkasını tertemiz ettiler. Üstünü de sildiler. He bu arada benden 450 tl aldılar. Dolaplara benimkiler de girmedi ama ben zaten baştan bunu konuştuğum için günlerdir dolap içlerini düzenleyip siliyordum. Senden ne kadar alacaklar?

Di mi ya ben de akşam temizliğe geleni ilk defa duydum. Hele de dolap içi diye anlaşıldığı halde yapmayan. Ne ilginç.
Benım bıldıgım saat uygulaması meseka 9.5 arası 8 saat gunluk alınır
O sure zarfında evde ne istersem neye ıhtıyacım varsa o yapılır
Kımae. İş secme luksune sahip olmuyor
Gunluk iş oluyır cunku

Kuzum ben lise yıllarında yaptırmıştım hala daha koruyuculuğu var iyikide yaptırmışım diyorum 4. ya da 5. dozda istenilen koruyuculuğa geldi

Ay benim eşim doktor olduğu halde, doğumda isterse yanımda olabileceği halde doğuma girmek istemiyor. O da, üniversitede okurken doğum anında kadınların nasıl acı çektiğini gördüğü için beni o halde görmeye dayanamazmış. Hatta ben bile onun beni o halde görmesini istemezmişim, ondan. Ben aksine, sen olursan, elimi tutarsan hiçbir şeyi dert etmem diyorum ama fayda etmiyor. 😏

Haksız mıyım ama ya, sen doktor adamsın, kandır, ameliyattır seni niye irite etsin ki? Üstelik bütün bunların peşine bebeğinin doğduğu o ilk anı göreceksin. Anneden bile daha önce. Nasıl istemez insan bunu görmeyi. Bana deseler, önüne kamera koyacağız, sen de ekrandan an be an çıkışını göreceksin. Sevinçten dört köşe olurum be.
Eneeee senim durumun daha fena doktor beyyy niye böyle yapıosunuz ama 😂 ayy hepsi kendine bir bahane buluyor belki son dakika girerler fikirler değişir 🤷🏻‍♀️

X