2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hayır bugünki sonuçlara göre karar vereceğiz canım. Ama kendi ilaçlarımı almadığım için mi yoksa çok bitkin düştüğüm için mi bilmiyorum
Hadi bakalım ne çıkcak hayırlı haberle inşallah son haftalar kuzum sen çok güçlğ bit kadınsın unutma bunu üzülmek yok bebeler gelecek sağlıkla 💪

Sağ olun kızlar 🤗 H Hazel9 hastaneye geldim erkenden. Dün bütün yediklerimi çıkarınca halsiz düştüm sanırım şükür uyumuştum. Kan sulandırıcı dışında hiç bir ilacımı da alamadığım için sanırım daha iyi geçti gecem. Ama hala su içsem midem bulanıyor. Karaciğer safra ve dalak bakıldı bakan doktor ultrasona yansıyan bir sorun yok dedi çok şükür 🤲🏻 Hepatit testleri filan yapıldı. Onlar çıkmadı işte açlıktan ölüyorum ama yiyemiyorum da. Endokrin doktorunu aradım şekerim düştü çünkü baya. Dedim insülin yapmalı mıyım bir de iyice düşürüp bayılıp kalmayayım. Bir şey yiyemediğin zaman yapma dedi. Öyle hastane doktor trafiğinde geçti sabahım.
Geçmiş olsun canım. Allah sabır versin

Aminn canım
Cıktım hastaneden
Rısklı grupta sın
Normal dogum da sezeryan da senın ıcın rısk ama yapacak bısey yok o bebegı ordan alıcaz dedı
Bebegın bas bacak olcumlerı felan guzel karnı bıraz kucuk dedı
Bol sıvı proteın felan sımdıden sonra bebege adapte olcaz dedı
Psıkoljık bakımdan da cok normal yasadıgın surecten ama bas edemezsen ıgneye devam ederız dedı
Vs vsss aynı seyelr 😔
Bi şekilde çıkcak bu bebe kuzumm ne kadar geç o kadar iyi Allahın izniyle sağlıkla gelsin 🤲

Hayırla gelsın ınsallahh
Hatta bu hastaneyı de asarsa senı
Zeynepkamil haatanesıne gönderebilirim dedı 🥺😥
İstanbul da olanlar bilir o hastaneyı kadın dogum uzerıne
Öyle bir hastane daha cok isine gelmez mi canım mis gibi tek hastalık üzerine oranın Allah korusun yenidogan yb felan da iyidir belki

Kızlar ya ben de dün akşam oksapar yapmayı unutmuşum bişey olmaz değil mi 🙄
Bir günden birşey olmaz mesela ben her daim unutmamalıyız ama lekelenme geldiğinde bir gün yapıp bir gün yapmamıştım şimdi hergun düzenli yapıyorum

Bir günden birşey olmaz mesela ben her daim unutmamalıyız ama lekelenme geldiğinde bir gün yapıp bir gün yapmamıştım şimdi hergun düzenli yapıyorum
Bende en fazla saatini kaçırmışlığım var ilk kez unuttuk işte bişey olmaz o zaman için rahatladı kuzum ☺️ Arada corasprin de aldım mı unutyyorum güya alarm kurulu belki gün de iki alıyo bile olabilirim arada 😂

Sağ olun kızlar 🤗 H Hazel9 hastaneye geldim erkenden. Dün bütün yediklerimi çıkarınca halsiz düştüm sanırım şükür uyumuştum. Kan sulandırıcı dışında hiç bir ilacımı da alamadığım için sanırım daha iyi geçti gecem. Ama hala su içsem midem bulanıyor. Karaciğer safra ve dalak bakıldı bakan doktor ultrasona yansıyan bir sorun yok dedi çok şükür 🤲🏻 Hepatit testleri filan yapıldı. Onlar çıkmadı işte açlıktan ölüyorum ama yiyemiyorum da. Endokrin doktorunu aradım şekerim düştü çünkü baya. Dedim insülin yapmalı mıyım bir de iyice düşürüp bayılıp kalmayayım. Bir şey yiyemediğin zaman yapma dedi. Öyle hastane doktor trafiğinde geçti sabahım.
Ultrasyonda birşey çıkmamasına sevindim kuzum inşallah diğer testlerindede sıkıntı çıkmaz 🤲🏻 Zorlada olsa birşeyler yemeye çalış yoksa vücut direncin iyice düşer

Kızz bacaktan yap ben surekli kol bacak donusumlu gidiyorum arada yapmasan neyse de surekli oyle yapma bence
Tamam. Dikkat edeyim. Ama ben bacaktan yapamıyorum yabrum. Ona cesaret edemiyorum zaten 2 haftada 1 cimzia vurduruyorum ordan o da ağır yağlı bişey. Bacak korkutuyor beni. Romatoloji doktoruma gidiyorum ben de şimdi hem iğnemi yazdırıcam hem de berbat gece geçiriyorum artık elimin bileğimin ağrısından çok demiyorum size ama, yaşam kalitemi iyiden iyiye bozdu sonuçta bitek bu değil ki vücut. Biraz direniyorum anlayacağın
Sorucam doktora benim hastalıpımla ilişkili mi bu diye ankilozan spondilit ile.
Bi de epidural benim için risk olabilir mi ınu konuşacağım.sonuçta benim omurgada kemişkleşme var epidurls iğnesi omurlar arasına vuruluyor bakalaım

X