2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla ben bi gaza geldim gözüme carpan ilk renkleri direk attm sepete ne gelirse artık dedim🤭sapka isine girmedim hele bunlar gelsin nasil diye ama güzel demek ki angelde begenms
Ay Kızın kiler 70 lira tuttu. Oğlana hepi topu Bi takım alacaktım şapka önlük erkek anaları napsın bulunca saldırmış burayı da kurutmuş 😂😂

Hayırlara cıksın canım insallah nasıl bir sancıydi düzenli mi
Bebekle beraber oldugu yerden vajına vs
Halen aynı ama yalancı sancı da olabılır
Uyuyup uyanırken surekkı agrı ıcınde
Daha farklı yanı gunluk hayattan
Belkı prova yaoıyordur rahım de
Uykumun arasında uyandırıyır benı
Artık yavas yavas vucud hazırlık yapıyor sanırım 😖

modelleri varmı canım resim yada link atabilirmisin beşik ve park yatağın
Bu, beşiğin de olduğu mobilya odası takımı. Beşik, + dolap + şifonyer aldık. Renk, model aynı.

Bu da park yatak. Bunu erkek kardeşim kızında kullandığını verdi. Bizdeki kırmızısı:

magaza=Minimoda&url_src=and-product-detail

Dogrudur valla ufaktan baslayabilir bu ağrılar Allah yardımcımız olsun insallah canım benim saglıkla gelsin insallah meleklerimiz🙏

Provadır inşallah canım, bi nst ye mi girsen acaba

Provadır inşallah canım, bi nst ye mi girsen acaba
Gidicem bugun de dr a zaten ablam yeni bıbdr bulmus 🥴🤷‍♀️ vallahı bı tutturamadım herkess ıllaa suna gıt deyıp duruyor sonu hayr olsun insallah
Bu dr daha evvelde covıd gecıırp depresyona gıren hamılelere de destek oluyormus
Ben dedım artık cok yoruldum hıc bı hastane dr arayamam bulursanız benı ellerinizle goturrun bıttım artık sanahbaksam dr dr gezmeye son kez buna da bakıcam artık hayırlısı
Bıde bu muanen etsın bakalım ne dıyecek
Bence vucudum prova yapıyor erken doguma da meyıllı ya bebrk kaıskıyor toplanıyor dönemıyorum
Uyanıyorum bagıra bagıra uyandırıyor benı alt tarafta hep bır agrı 3. Dogum bemım bırde bakalım artık rabbım ınsallah hayırlısını gosterır 🤲

Gidicem bugun de dr a zaten ablam yeni bıbdr bulmus 🥴🤷‍♀️ vallahı bı tutturamadım herkess ıllaa suna gıt deyıp duruyor sonu hayr olsun insallah
Bu dr daha evvelde covıd gecıırp depresyona gıren hamılelere de destek oluyormus
Ben dedım artık cok yoruldum hıc bı hastane dr arayamam bulursanız benı ellerinizle goturrun bıttım artık sanahbaksam dr dr gezmeye son kez buna da bakıcam artık hayırlısı
Bıde bu muanen etsın bakalım ne dıyecek
Bence vucudum prova yapıyor erken doguma da meyıllı ya bebrk kaıskıyor toplanıyor dönemıyorum
Uyanıyorum bagıra bagıra uyandırıyor benı alt tarafta hep bır agrı 3. Dogum bemım bırde bakalım artık rabbım ınsallah hayırlısını gosterır 🤲
Kuzum yaa hakkında hayırlısı olsun inşallah sağlıkla doğcak geçip biticek bu kaygılar ağrılar 😐 sana da zor seni sevenlerede zor bu doktor ne dicek bakalım

X