2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canımmm nasılsın seni görmüyordum baya. Kaç haftalık oldu kuzular. İnşallah sağlıkla gelsinler benimde erken gelecek gibi
33 hafta yiz canım insaallah sağlıklı gelirler. Minnak kızımız kan kaybetmeye başlamış o ne demekse anlamadim ustunede düşmedim açıkçası ne olacaksa olacak senin minnak erkekler nasıl iyiler insaallah 🥰

Aşılı kız biontech ama annesi öğretmen ilk onla başlamış işte kızda da koku kaybı olmuş ateş olmuş korona testi yaptırmış negatif üstünden de üç beş gün geçmiş bana geldi ama hala öksürüyodu maskesini hiç çıkarmadı 🤷🏻‍♀️ Ayy Allah a emanet napiyim artık ben nasıl diyebilirim gelmeyin diye onların düşünmesi lazım kayınpederim kayınvalidem delirdi niye geliyolar diye de işte babaları böyle olunca üzüldük çok
Ay şu an çok sinirlendim. Kız temaslı bir de üstüne belirtili olduğu halde nasıl hamile bir kadının evine gidebilmiş hayret bir şey. Bunu sana baştan söyleseydi sen direk gelme diyecektin halbuki. Ayy deli oldum.

Hee o annemlerde de var onun şöyle bir dezavantajı var diye biliyorum çok mantığını anlamasam da. Diyelim ki Eylülde ortak kararla açılması istendi. Çoğunluk istedi binadan. Sen aralıkta dahi açsan o yapmadığın aylarda belli bir miktar sabitini ödüyorsun
Aynen öyle olacak bakalım. Yaşayarak deneyimleyecegim😀

Evet parasıda iyidi🤭bundan 4 yıl oncesinden bahsediyorum her kıs 3 bine yakin oderdik ama burdaki yömetici de suyunu cıkarttı 130 tl gelmis bu ay yakmıyor cunku adam ısınmıyorsam napim ben ucuzlugu cocuk olsa direk hasta olur esimde fevridir bisey desem simdi arar kavga eder ev iyi deyip geciriyorm bakalim simdilik
Eşin de sen de şimdi susarsın çocuk doğacağı zaman çökün tepesine valla yenidoğan bebeler çok üşümese tamam da üşürler. Allah korusun Bi hastalansalar uğraş dur yazık

Ben hic oyle yasamadim kuzum bilemiyorum o yuzden buralarda da gitmedim biz de herkesin evi kombili kendi yakio yani 🤷🏻‍♀️ Ben yaktigimda da sicacik olur evim giris kat olsakta bi de bu sene kaplattik halifleks diye ekstra bi sicaklik var tshirtle gezioz bir de en dusukte yakiyorum henuz o kadar soguk olmadi diye ☺️
Aaa tshirt le mii😳
Ne güzel valla maşallah

Benim park yatağım cumartesi geldi. Ama henüz kurmadım. Mobilya beşiğim de bugün geldi, kuruldu. Yarın evde genel temizlik var. Onun tamamlanmasını bekliyorum. Bitince yatakların nevresimlerini sereceğim ama en son üzerlerine çarşaf gereceğim, tozlanmasın diye. Sen de öyle yapabilirsin. 😊
Hayırlı uğurlu olsun canım. Sana kıyasla benim için çok erken oluyor 😊
Ama aklımda hazır edersem üzerini örteceğim o şekil ben de

Kızlar deli gibi kustum hamileliğimde ilk defa ömrümde belki dördüncü filandır. Kolay kolay kusamam. Çocuklar ağzımdan gelecek zannettim. Belim kaşığım ağrıyor. Ama ayrı bir rahatlama geldi anlatamam. Sebebini bilmiyorum yarın tam tetkikler yapılırsa göreceğiz. İnşallah yediğim bir şey dokunmuştur 🤲🏻
Strestende olmuş olabilir kuzum sabahtan beri üzüntü stres insan ister istemez kafaya takıyor. İnşallah en doğru zamanda gelirler kuzular hem onların sağlığı için bir sıkıntı oluşmaz hemde senin sağlığın için 🤲🏻

Kızlar ya bana dün gelen kızlardan bir tanesi hastaydı önce annesi sonra bu şimdide babası olmuş corona testleri negatif ama şimdi haber geldi babalarını yoğun bakıma kaldırmışlar ciğerlerde sıkıntı var oksijeni düşmüş falan 😐 korktum bende acaba testte çıkmıo da koronalar mı diye bi yandan da adamcağıza üzüldüm offf Allah a emanet olalım hepimiz
Olabilir kzuum ya testte cıkmayıp ciğerde görünen olabiliyor. İnsallah bir sorun olmaz

Ay şu an çok sinirlendim. Kız temaslı bir de üstüne belirtili olduğu halde nasıl hamile bir kadının evine gidebilmiş hayret bir şey. Bunu sana baştan söyleseydi sen direk gelme diyecektin halbuki. Ayy deli oldum.
Valla sinirlenemiyorum kuzum şimdi haber geldi babası entübe ediceklermiş yoğun bakımda valla sinirler bozuk ☹️

Kızlar deli gibi kustum hamileliğimde ilk defa ömrümde belki dördüncü filandır. Kolay kolay kusamam. Çocuklar ağzımdan gelecek zannettim. Belim kaşığım ağrıyor. Ama ayrı bir rahatlama geldi anlatamam. Sebebini bilmiyorum yarın tam tetkikler yapılırsa göreceğiz. İnşallah yediğim bir şey dokunmuştur 🤲🏻
Kuzum geçmiş olsun yaaaa ☹️

Benim park yatağım cumartesi geldi. Ama henüz kurmadım. Mobilya beşiğim de bugün geldi, kuruldu. Yarın evde genel temizlik var. Onun tamamlanmasını bekliyorum. Bitince yatakların nevresimlerini sereceğim ama en son üzerlerine çarşaf gereceğim, tozlanmasın diye. Sen de öyle yapabilirsin. 😊
Güzel günlerde kullan cnm🥰

Eşin de sen de şimdi susarsın çocuk doğacağı zaman çökün tepesine valla yenidoğan bebeler çok üşümese tamam da üşürler. Allah korusun Bi hastalansalar uğraş dur yazık
Aynen valla esim en son telefonda demis zaten ben bir o kadar tup bebekle.ugrastm üzerine düsüyorm evde soguk alacak bu gidisle ama adam anlamıyor isimiz var bizim bu adamla hele Allah nasip etsin bebis dogsun esim perisan eder araya araya da iste cahille ugrasmak zor valla

modelleri varmı canım resim yada link atabilirmisin beşik ve park yatağın

X