2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bakalım bu hafta gittiğimde bir şey diyecek mi. Ben geçen gün girdim ama buradaki doktor gelmişken gir dedi diye girdim kendi doktorum bir şey söylemedi henüz
Bu hafta gittiğinde söyler bence kuzum sanırsam bir şikayetimiz olmadığı müddetçe 32 den sonra nst girmemizi söylüyorlar geçen hatta ablamlada konuştuk 32.haftadan itibaren nst istiyorlar dedi

Maşallah canım, büyümüş sizin kız.
Güzel bakmışsın dedi doktorun, öyle mi?
Bravo sana.
Hayır, kilonun nesi varmış.
Bence de duyma, boşver.
Evet kuzum büyümüş valla Valla duymamazlıktan geldim zayıf halimi biliyor ya çok geliyor gözüne ki gerçekten güzel besleniyorum çok nadirdir abur cubur

Bu hafta gittiğinde söyler bence kuzum sanırsam bir şikayetimiz olmadığı müddetçe 32 den sonra nst girmemizi söylüyorlar geçen hatta ablamlada konuştuk 32.haftadan itibaren nst istiyorlar dedi
Ben bebek toplanıyor dediğimde 26 gibi miydi gir demişti. O da ayrı stres oluyor insana ya iki bebekse özellikle zorlanıyor hemşireler sen de geriliyorsun, sağlıkla geçsin az kaldı Allah ın izni ile Rabbim yardımcımız olsun

Sonunda çıktım kızlar.
Çok şükür, 8+3, haftası ile uyumlu dedi doktor. Kalbi 183 atıyordu.
Elhamdülillah, kanama alanı da minnacık kalmış.
Ne kanama ne leke, hiçbir şey olmadı dedim.
Olabilir dedi.
Pek bir şey anlamadım ama neyse, gösterdi küçücüktü.
İnşallah böyle devam eder.

Cok sevindim canım Allah ım insallah bu sekilde saglıkla sihhatle kucagıniza almayı nasip eder

Maşallah cnm ins böyle devam edip kucağına alacaksın

E bebeğe gidip reflü yatağı alalım diyorduk anında u döndük go sinop
İyi gezmeler
Masalalh sağlıkla gelsin de cnm sende biraz yemeye dikkat edersin kilonu dengelersin

Benim amniyon sıvım alt sınırda diye uzman doktorum 31. haftadan başlatmıştı zaten NST'ye. Bu doktorum yani profesör olan da bu haftadan başlamamı söyledi ilk kez. Ben de zaten 3 haftadır diğer doktorlar başlamıştım dedim, iyi o zaman devam et dedi.

Hayrunnisa çok mutlu oldum. Maşallah minik mercimeğe sağlıkla gelişsin

Masalalh sağlıkla gelsin de cnm sende biraz yemeye dikkat edersin kilonu dengelersin
Ben kilo almıyorum zaten. Toplamda aldığım kilo 5 ya da 5,5 kilo. Ne alıyorsa bebiş alıyordu ama bu hafta sanki artış hızı düşmüş gibi. Ben yine aynı yeme içmeme devam edeceğim. Bebeğin zaten son haftalarda kendiliğinden kilo alımı yavaşlıyormuş.

Hay maşallah, çok şükür. Haftasıyla uyumlu büyüsün bebiş

Kız yanlış yazmışım ya özür dilerim gördüm ama geç farkettim silemesim

Hayrunnisa çok mutlu oldum. Maşallah minik mercimeğe sağlıkla gelişsin
Canım benim, çok teşekkür ederim.
İnşallah sağlıkla gelir.
O kadar zor ki bu haftalar benim için.
Eminim beni çok iyi anlıyorsun.
Rabbim hepimize gönül ferahlığı versin.

@esrar Maaşallah sizede annesi
Sağlıkla zamanında gelsinins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…