2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Insallahh ama saglıklı dusunuoip kurabılsem zaten bu halde olmazdım neden ben bebegım varken her gece tıtreyerek sedyeye uzanıp acaba bebegıme ne derece zararı var yada yok dıe korkayım kı beynimi hukmedemıyrıum tıkandım yasadıkalrımdan bunu benım karsımdakı ınsnaınların anlaması lazım hıc bısey yaoamıyorsanız uzak durun
Tlefnların cogunu acamıyorum kı sımdı kım bana nr dıyecek dıe
Bırrde cevre faktoru ıle savasmak brnı daha da yoruyor
Seytan dıo bu gece kalk heryeırn ısıgını ac herkesı uykusuz bırakkk

Al işte bir köstek daha. Lafa bak lafa. Senin eşin anlayışlı seni düşünüyor diye biliyorum söyle ona olmaz böyle. Telefon falan da açma kimseyle konuşma şurda bikaç hafta uykun gelince de geldiği yerde uyu. Ne sorvakmıl Allah aşkına gece uyumuzsan sana, sorsaydın ne sorcan anne bana sen mi çekiyon o uykusuzluğu diye

Amin kuzum inşallah yanımıza gelirler hemen tek isteğim zamanında hayırlısıyla dünyaya gelmeleri Yanımda onlar olmadan eve dönmekten çok korkuyorum sonra kötüyü hiç düşünme diyorum herşeyi güzel düşün ki güzel şeyler olsun

İşte yavrummm cınss ler hepsı bana takılmasa n e hali varsa gorsun dıcem ama bana laf attıgı yerde bitiyorum esım dıo ben konusurum
Dedım arktık gectı sana dedım getırme getrııdn
Sımdı ne dersen ben kotu olurum
Ama esım e muhabbetı acmıstım anneısnın yanında dedı
Derya uyuyabıkdın mı
Annesı dırekk aa uyudu uymaz mı gunduz uyudu
Esımde hakkındır uyumak 3 haftadır hıc uykusuz kaldın fırsat buldukca aman uyu dedı ama
Iste o siniri yasamak yetıyır ınsana

Az baak aa uyudu uyumazmı diyo kız senşn kaynana fena heralde

Şimdi daha çok kalsın aklı
Üzülme uyunsen uyuyabildiğin yerde
KıZz zaten iş yerinde karısık esık otelde bolum asıstanı kendı mudur kadında hamıle kanamadan 2 kere rapor aldı ekart etııler kadını eısmde benımle krantınadan 10 gun ıse gıdemedı felan ona da ne olcagı bellı degıl ozel sektor acımasız
Üzülüyorum ona da ama dıyroum
Kendın ettın kendın buldun ben ıalclarla ayakta kalıyrıum bılıyorsun stres ustune stres yukluyorsun hersey ustuste gelmeye basladı ıyııce o yuzden sabrım tasıyor ıyıcıe gereksız kısıkerı kovasım geliyor artık

He evet o durumlarda vardı sizde. Yemeğini temizliğini yapıyo mu bari. Hani onun için getiriyo ya eşler güya

He evet o durumlarda vardı sizde. Yemeğini temizliğini yapıyo mu bari. Hani onun için getiriyo ya eşler güya
Kızz belım agrıyor dıo oglu dedı ne ıs yaptın yoo bısey yaomadım dıo supurgemın bıle baslıgı kırıldı olan yemeklerden ben acıktıkca 1 tabak ısıtıp yedım onun keyfını bıle beklemeyeemdım saabhb 11olmus kalktım yunurta haskıyrıum bana acıktın mıki dıo yaa ıkac alan hasta okan hamıle bırı okadar beklermı dedım saat kac oldu tabıkı
Sonra dıo aa ben menemen yapacaktım sen gumurta koymussun deıdm oglen olmasını mı beklıcem

E kendi yemiyo mu o saate kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…