2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay gerçekten mi. Yaa napcaz keşke alan Bi tanış olsa. @angelbaby29 senin arkilerinden takip eden var demiştin alışveriş yapan olmuşmudur ki
Ben sipariş verdim şimdi sorun olmaz bence ya havale yöntemini seçtim banka hesabım ele geçirilmesin diye 😅 gönderdim parayı bakalm hayırlısı artık 😅

Amin kuzum inşallah yanımıza gelirler hemen tek isteğim zamanında hayırlısıyla dünyaya gelmeleri 🤲🏻 Yanımda onlar olmadan eve dönmekten çok korkuyorum sonra kötüyü hiç düşünme diyorum herşeyi güzel düşün ki güzel şeyler olsun 🥰
İnşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimiz ile dönelim canım 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Kendi lohusa kombinime uygun olarak kızçeme de bu takımı söyledim hastanede fotograf çekimi için 🥰

Eklentiler

• 08A01D24-6FD6-4386-A93E-4E75DBE8D1B6.png
    08A01D24-6FD6-4386-A93E-4E75DBE8D1B6.png
    525,4 KB · Görüntüleme: 40
Günaydın 🌸

Yasamademek123 Yasamademek123 kuzum son 1 aydır benim de uykularım böyle, uyusam bile ilk uyandığımda tekrar dalamıyorum kalkıp oturuyorum. Süreç için 7. Aydan sonra olağan bir durum olduğunu düşünmeye başladım. Senin durumun tabi ki farklı, bir hastalık da atlattı farklı sağlık durumları ile de boğuşuyorsun ama... Herkeste durumun benzer olduğunu düşünerek belki kendini rahatlatabilirsin 🥰 sürekli ben uyuyamıyorum, neden uyuyamıyorum diye stres yükleniyor bana kalırsa ama inan aşağı yukarı hepimiz aynı durumları yaşıyoruz. Gündüz gelirse uykun gündüz sız Bir kenarda ne zaman gelirse o zaman. İnsansın eninde sonunda Bi yerde bayılacaksın zaten, eğer yapabilirsen bunun normal olduğunu düşünmen işe yarayacaktır diye düşünüyorum ben.

Tüm gece sağlıklı uyuyabilirim 1 saat benim de, gündüz zaten yasak 7 de kalkıp gece 1 e kadar ayaktayım Yatakta da 1 saat sızmışım. Az kaldı inşallah geçecek bu günlerimiz de 🙏🏻 sağlıkla kavuşalım da tofidik ayaklara 🥺🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Günaydın 🌸

Yasamademek123 Yasamademek123 kuzum son 1 aydır benim de uykularım böyle, uyusam bile ilk uyandığımda tekrar dalamıyorum kalkıp oturuyorum. Süreç için 7. Aydan sonra olağan bir durum olduğunu düşünmeye başladım. Senin durumun tabi ki farklı, bir hastalık da atlattı farklı sağlık durumları ile de boğuşuyorsun ama... Herkeste durumun benzer olduğunu düşünerek belki kendini rahatlatabilirsin 🥰 sürekli ben uyuyamıyorum, neden uyuyamıyorum diye stres yükleniyor bana kalırsa ama inan aşağı yukarı hepimiz aynı durumları yaşıyoruz. Gündüz gelirse uykun gündüz sız Bir kenarda ne zaman gelirse o zaman. İnsansın eninde sonunda Bi yerde bayılacaksın zaten, eğer yapabilirsen bunun normal olduğunu düşünmen işe yarayacaktır diye düşünüyorum ben.

Tüm gece sağlıklı uyuyabilirim 1 saat benim de, gündüz zaten yasak 7 de kalkıp gece 1 e kadar ayaktayım Yatakta da 1 saat sızmışım. Az kaldı inşallah geçecek bu günlerimiz de 🙏🏻 sağlıkla kavuşalım da tofidik ayaklara 🥺🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Günaydın 🌞 Amiiin amin kuzum inşallah 🤲🏻 Gündüz zaten uyuyamam dediğin gibi bir de uyursam şeker sıkıntısından maalesef yatamıyorum zaten 😑

Eki Görüntüle 2946901 Günaydın gençler 🙂 kalçalarım çoook ağrıyor çok. Sızısı öldürdü bugün beni. Kemiklerim mi genişliyor ne yapıyor 🙄
Günaydın canım. Valla tuhaf tuhaf ağrılar bende de var anlamadım acaba kasılma mı diyorum nasl çözücezki. Mesela sağa dönüyorum bebeğin ağırlıgından mıdır nedir gaz sancısı gibi bişi sıkıştırıyor beni sola dönüyorum yine aynı şey. Dokunuyorum karnıma taş gibi ve canım acıyor dokununca nedir bu ki. Yastıklara sardım kendimi anca öyle rahatladım karın boşlukta kalınca yatılmıyor artık

Eki Görüntüle 2946901 Günaydın gençler 🙂 kalçalarım çoook ağrıyor çok. Sızısı öldürdü bugün beni. Kemiklerim mi genişliyor ne yapıyor 🙄
Günaydnnn valla kim demisse dogru demis esim horul horul uyudukca daha sinir oluyorm😅ya bana da arada adet sancisi giriyor kisa sureli sizde oluyor mu

X